sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ray Liotta’s Fiancee Jacy Nittolo Shares Tribute to Late Actor: „Najpiękniejsza osoba wewnątrz i na zewnątrz”

Narzeczona Raya Liotty, Jacy Nittolo, odzwierciedliła swój związek ze zmarłym gwiazdorem we wzruszającym hołdzie zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Nittolo była zaangażowana od końca 2020 roku do Liotty, który zmarł we śnie w wieku 67 lat podczas pobytu na Dominikanie, jego zespół potwierdził w czwartek. W swoim sobotnim poście na Instagramie, Nittolo podzieliła się kilkoma zdjęciami pary, w tym jednym, na którym Liotta całuje ją w policzek.

„Moje życie w ciągu tych ostatnich kilku lat nie było niczym innym, jak naprawdę magicznym” – napisała w podpisie. „Ray i ja dzielimy głęboką miłość, którą będę pielęgnować w moim sercu na zawsze. Śmialiśmy się codziennie i byliśmy nierozłączni. Chemia była dzika w najlepszy sposób.”

Kontynuowała: „Był dla mnie wszystkim na świecie i nie mogliśmy się sobą nasycić. Rodzaj prawdziwej miłości, o której się marzy. Był najpiękniejszą osobą wewnątrz i na zewnątrz, jaką kiedykolwiek znałam…a nawet to jest niedopowiedzeniem.”

Liotta, który dzielił dorosłą córkę z byłą żoną Michelle Grace, ogłosił swoje zaręczyny z Nittolo na Instagramie w grudniu 2020 roku. „Życzenia świąteczne się spełniają”, napisał. „Poprosiłem miłość mojego życia o rękę i dzięki Bogu powiedziała tak!!!”

Liczne gwiazdy złożyły kondolencje w momencie jego śmierci, w tym Martin Scorsese, który wyreżyserował Liottę w 1990 roku w Goodfellas i nazwał wykonawcę „tak wyjątkowo utalentowanym, tak pełnym przygód, tak odważnym jako aktor.”

Jennifer Lopez, która zagrała z Liottą w serialu NBC Shades of Blue, napisała, że był on „uosobieniem twardego faceta, który w środku był cały umorusany.”

Czytaj również:  "Gremliny: Secrets of the Mogwai" Review: Animowana historia pochodzenia Maxa oddaje ducha filmów

Latest Posts

Nie przegap