18 czerwca 2022 | 16:46pm

Rebel Wilson spędza jakość czasu z dziewczyną Ramoną Agruma w ten weekend, ponieważ oboje podzielili się romantycznymi zdjęciami siebie spacerujących po Sardynii, Włochy, ręka w rękę.

Na zdjęciach zamieszczonych przez parę w sobotę, Wilson, 42, miała na sobie jaskrawożółtą i białą sukienkę oraz parę nagich czółenek, podczas gdy Agruma założyła elegancki czarny płaszcz Prady z białymi lamówkami, biały crop top, czarne spodnie i sandały.

Rebel Wilson and girlfriend Ramona Agruma.
Para nie mogła wyglądać na szczęśliwszą podczas spaceru po Sardynii we Włoszech.
rebelwilson/Instagram

Aktorka „Pitch Perfect” napisała „🇮🇹 ciao bellas 🇮🇹 ” obok słodkiego snapa, podczas gdy Agruma podpisała swoje zdjęcie „Bella Italia 🇮🇹.”

Na innym zdjęciu para spotkała się z ekipą bawiących się przyjaciół.

Wilson ujawnił się w tym miesiącu jako członek społeczności LGBTQIA+, przedstawiając fanom swoją nową dziewczynę.

Rebel Wilson,  girlfriend Ramona Agruma and friends.
Para pozowała również do grupowego zdjęcia z przyjaciółmi.
rebelwilson/Instagram

„Myślałam, że szukam księcia Disneya… ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya 💗🌈💗#loveislove”, podpisała aktorka selfie na Instagramie.

Para wydawała się ukrywać na widoku, ponieważ w marcu przeszła razem po czerwonym dywanie na imprezie Vanity Fair Oscars.

„Jestem teraz szczęśliwie w związku”, zabawna dama powiedziała na podcast Jordana Abraham i Jared Freid „U Up” przed ujawnieniem tożsamości jej partnera. „Poznałam ich na ustawce u przyjaciół”.

Rebel Wilson and girlfriend Ramona Agruma.
Wilson przedstawił światu dziewczynę Ramonę Agruma w tym miesiącu.
Rebel Wilson Instagram

Niestety, coming out był słodko-gorzki dla gwiazdy, ponieważ została zmuszona do tego po tym, jak dowiedziała się, że zostanie ujawniona przez australijską gazetę.

W odpowiedzi na oburzenie związane z artykułem Sydney Morning Herald, „Senior Year” zatweetowała, „Dzięki za komentarze, to była bardzo trudna sytuacja, ale próbuje poradzić sobie z nią z wdziękiem.”