12 grudnia 2022 r. | 22:14

Rebel Wilson nie jest pewna, czy „kiedykolwiek poznałaby” partnerkę Ramonę Agrumę, gdyby nie jej pierwszy ekranowy pocałunek z kobietą.

42-letnia aktorka opowiedziała w rozmowie z Hollywood Reporter o tym, jak pocałunek z Charlotte Gainsbourg w jej nadchodzącym filmie „The Almond and the Seahorse” zmienił bieg jej życia.

„Nigdy wcześniej nie całowałam się z kobietą, więc myślałam: 'O Boże, jak to będzie?'” powiedziała australijska aktorka, dodając, że to ona zasugerowała, aby kobieta zagrała w filmie jej miłosne zainteresowanie.

„Nie wiem dlaczego to powiedziałam, ale po prostu czułam, że to może zadziałać,” ujawniła. „Miałem wcześniej pewnego rodzaju sytuację z kobietą, nie był to związek seksualny i nie całowaliśmy się ani nic. Ale potem pojawił się pocałunek z Charlotte. Nie sądziłam, że to taka wielka sprawa czy coś.”

Rebel Wilson and Ramona Agruma
Rebel Wilson mówi, że jej związek z Ramoną Agrumą był zasługą jej pierwszego ekranowego pocałunku z kobietą.
Instagram/rebelwilson
Rebel Wilson attends the 2022 AACTA Awards
Wilson ujawniła, że miała wcześniejsze nieseksualne związki z kobietami.
WireImage

Kontynuowała, „Gdybym nie miała doświadczenia z Charlotte lub doświadczenia z inną kobietą, nie wiem, czy kiedykolwiek spotkałabym [partnerkę Ramonę Agrumę]. Posiadanie tych doświadczeń otworzyło moje serce na to jako możliwość. Jestem wdzięczny za te dwa doświadczenia. To całkowicie zmieniło moje życie miłosne.”

Film, który będzie pierwszą dramatyczną rolą Wilson, został nakręcony w 2021 roku – zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak poznała projektanta biżuterii.

Wilson wyszedł jako członek społeczności LGBTQIA+ krótko po tym w czerwcu 2022 roku, przedstawiając fanom Agruma na Instagramie.

„Myślałam, że szukam księcia Disneya… ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya 💗🌈💗#loveislove”, aktorka „Pitch Perfect” podpisała selfie.

Bliźnięta wywołały plotki o zaręczynach zaledwie siedem miesięcy później po tym, jak źródła powiedziały Page Six, że tryskają radością o swoich zaręczynach na imprezie Casamigos Halloween.

Ramona Agruma and Rebel Wilson
W zeszłym miesiącu para wywołała plotki o zaręczynach.
Instagram/rebelwilson

Wilson powitała również swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę o imieniu Royce Lillian, przez surogatkę w listopadzie.

Czytaj również:  Gisele Bündchen znów czuje się zraniona po tym, jak Tom Brady "po raz kolejny" przedłożył futbol nad rodzinę podczas roastu Netflixa

Podczas gdy nie było jasne, czy Agruma była współrodzicem noworodka w tym czasie, od tego czasu otworzyła się na trudności związane z macierzyństwem.

Rola Wilson w „The Almond and the Seahorse” będzie jej pierwszą rolą dramatyczną.
©IFC Films/Courtesy Everett Col

„Zaczynasz myśleć o kimś innym zamiast o sobie” – powiedział Agruma w jednym z odcinków „The Morning Show”

Kontynuowała, „Priorytety się zmieniają, kiedy myślisz jak, 'Och chciałabym pójść na masaż czy coś’. Jak nie, chcę tylko spędzić z nią czas i być w domu.”