niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Recenzja albumu Taylor Swift „TTPD” usunięta z powodu „gróźb przemocy” ze strony czytelników, którzy się z nią „nie zgodzili

Magazyn Paste ogłosił, że usunął nazwisko autora ze swojej recenzji albumu Taylor Swift „The Tortured Poets Department” z powodu „gróźb przemocy” po recenzji jednego z jej poprzednich albumów.

„Uwaga redaktora: W tej recenzji nie ma nagłówka ze względu na to, że w 2019 roku, kiedy Paste recenzował „Lover”, autor otrzymał groźby przemocy od czytelników, którzy nie zgadzali się z pracą” – napisano w publikacji za pośrednictwem X Friday.

„Bardziej zależy nam na bezpieczeństwie naszych pracowników niż na nazwie dołączonej do artykułu.”

Paste Magazine usunął nagłówek ze swojej recenzji albumu Taylor Swift „The Tortured Poets Department” z powodu fanów wysyłających „groźby przemocy” taylorswift/Instagram
Fani Swift rzekomo wpadli w furię po tym, jak magazyn opublikował recenzję jej albumu „Lover” z 2019 roku jackantonoff/Instagram

Recenzja magazynu „TTPD” – w której w nagłówku zamiast nazwiska autora widniał napis „Paste Staff” – ponownie była krytyczna wobec Swift, kwestionując jej umiejętności pisania piosenek na jej 11. albumie studyjnym.

Tajemniczy krytyk skrytykował również nowo wydany singiel laureatki Grammy, „Fortnight”, w którym gościnnie pojawia się Post Malone.

„Pomiędzy okropnym instrumentalnym podkładem producenta Jacka Antonoffa i komorą echa z epoki Y2K, nastoletniej dramy, harmonii wokalnej zapewnianej przez nie na miejscu gościnnego wykonawcę Post Malone, 'Fortnight’ dławi się wymiocinami własnej nieprzejrzystości” – stwierdzono w recenzji.

„Pisarz otrzymał groźby przemocy od czytelników, którzy nie zgadzali się z pracą”, napisał redaktor Paste Magazine za pośrednictwem X. X/@PasteMagazine
Krytyk napisał w recenzji „TTPD”, że album był „najgorszą liryką Swift do tej pory” taylorswift/Instagram

Krytyk kontynuował: „Wzięłam cudowny lek na przeprowadzkę, efekty były tymczasowe”, mówi Swift i brzmi to jak satyra. To ma być piosenkarka stulecia? Otwórzcie szkoły.”

W recenzji stwierdzono również, że piosenkarka-miliarderka dała swój „najgorszy jak dotąd liryzm” w swoim najnowszym projekcie.

Krytyk stwierdził następnie, że 34-letnia Swift „nie czuje już wyzwania, by być dobrą”, ale uznał, że „TTPD” „nie będzie dla niej stratą netto”.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Będzie wyprzedawać areny i zdobywać strumienie, dopóki nie zdecyduje się odejść z tego biznesu (zwrot zdecydowanie nie w jej słownictwie, z pewnością)”, dodano w recenzji.

Czytaj również:  Bre Tiesi pozwana przez byłych pracowników, którzy twierdzą, że "nękała" ich, powodując "cierpienie emocjonalne

W sekcji komentarzy do wyjaśnienia Paste Magazine dotyczącego usunięcia byline, ludzie debatowali, czy było to właściwe posunięcie ze strony publikacji.

Chociaż magazyn powiedział, że Swift „nie czuje już wyzwania, by być dobrą”, przyznają, że „TTPD” „nie będzie dla niej stratą netto”. taylorswift/Instagram
W projekcie piosenkarka „Cruel Summer” wzięła na cel Kim Kardashian i opowiedziała o swoich poprzednich romansach. taylorswift/Instagram

„Czytelnicy powinni nie zgadzać się z pracą, jeśli wszystko, co jest zawarte w recenzji, to kopanie życia osobistego Taylor zamiast jej muzyki, zrób to lepiej”, napisała jedna osoba.

Inny Swiftie wtrącił: „Gdzie jest recenzja muzyczna? To artykuł plotkarski…”

Trzecia osoba dodała: „Nie zgadzam się z większością tej recenzji, ale szanuję twoją decyzję o ochronie pracowników. Nie zasługują na polowanie na nich za to, że mają opinię na temat sztuki.”

„The Tortured Poets Department” został wydany w piątek. BETH GARRABRANT
Pomimo recenzji Paste Magazine, „TTPD” podobno przeszedł do historii na Spotify. taylorswift/Instagram

Pomimo recenzji Paste Magazine, „TTPD” podobno przeszedł do historii, stając się pierwszym albumem, który zebrał ponad 300 milionów strumieni Spotify w ciągu jednego dnia.

Na płycie „Cruel Summer” wokalistka wzięła na cel Kim Kardashian i opowiedziała o swoich romansach z Joe Alwynem i Mattym Healy.

Swift, ze swojej strony, świętowała dzieląc się intymnym domowym wideo w piątek ze swoimi fanami.

Latest Posts

Nie przegap