sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Reese Witherspoon mówi, że 'Top Gun: Maverick” dostarczył „wiele inspiracji” do „Legalnej blondynki 3”

Reese Witherspoon znajduje niespodziewaną inspirację dla kolejnego wielkiego momentu Elle Woods.

Witherspoon rozmawiała z USA Today w wywiadzie opublikowanym w piątek, podczas którego zdradziła status rozwoju dla długo dyskutowanego trzeciego filmu w Legally Blonde franczyzy. Gwiazda powiedziała, że pozostaje z nadzieją, że sequel jeszcze powstanie i że ostatni sukces Top Gun: Maverick pomógł pobudzić pomysły dla ekipy jej własnego filmu

„Wciąż mam nadzieję, że Legally Blonde 3 zjednoczy się we właściwy sposób”, powiedziała. „To tak jak Top Gun: Długo czekali, aby zrobić kolejną wersję tego filmu, a ja pokochałam ten nostalgiczny kawałek, który w nim zawarli. Więc zdecydowanie to dało nam wiele inspiracji na temat tego, co chcielibyśmy zrobić z Elle Woods i upewnić się, że mamy wszystkie te same kamienie dotykowe, które miały znaczenie dla ludzi [back] wtedy.”

Witherspoon kontynuowała: „Czuję, że te postacie są moimi przyjaciółmi, więc chronię je. Nigdy nie zrobiłabym podrzędnej, miernej wersji ich historii.”

Top Gun: Maverick w końcu trafił do kin w maju, 36 lat po tym, jak Tom Cruise po raz pierwszy wystąpił jako Pete „Maverick” Mitchell w oryginalnym blockbusterze z 1986 roku. Maverick, w reżyserii Josepha Kosinskiego, przekroczył granicę miliarda dolarów w światowym box office, stając się pierwszym filmem Cruise’a, który tego dokonał, a na początku tego miesiąca osiągnął 600 milionów dolarów w kraju.

Film reżysera Roberta Luketica Legalna blondynka wprowadził widzów w świat nieprawdopodobnej studentki prawa na Harvardzie, Elle Woods, kiedy zadebiutował w kinach w lipcu 2001 roku. Dwa lata później pojawił się sequel.

Witherspoon potwierdziła w 2018 roku, że prowadzi rozmowy, aby ponownie wcielić się w rolę Elle dla Legally Blonde 3, a dwa lata później Mindy Kaling i Dan Goor podpisali się, aby napisać scenariusz. Później w 2020 roku MGM zamieściło wiadomość na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, ogłaszając datę wydania filmu w maju 2022 roku; projekt nie ma obecnie zaplanowanej premiery.

Czytaj również:  Idris i Sabrina Elba wprowadzają na rynek linię pielęgnacyjną S'able Labs

Latest Posts

Nie przegap