poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Regé-Jean Page dołącza do „Black Bag” Stevena Soderbergha

Regé-Jean Page wyciąga kolejną rolę z worka. Bridgerton zagra w Black Bag Stevena Soderbergha , The Hollywood Reporter potwierdził.

Focus Features nabył projekt w zeszłym miesiącu, po tym jak The Hollywood Reporter poinformował, że filmowiec kupuje pakiet z Cate Blanchett i Michaelem Fassbenderem w rolach głównych. Scenarzysta Jurassic Park , David Koepp, napisał scenariusz, który opisywany jest jako thriller szpiegowski.

Page stał się gwiazdą znaną na całym świecie dzięki serialowi Netflixa Bridgerton, w którym zagrał podbijającego serca Simona Basseta, księcia Hastings. Nie zdecydował się powrócić na drugi sezon, a od tego czasu aktor rozpoczął karierę na dużym ekranie, występując w Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves wytwórni Paramount i podpisując kontrakt na rolę w reboocie The Saint dla studia. Wystąpił również w filmie akcji Russo Bros. The Gray Man dla Netflix.

Black Bag ponownie połączy Soderberga z Blanchett, która zagrała w jego filmie The Good German z 2006 roku i Oceans 8 z 2018 roku. Oznacza to również ponowne spotkanie z Fassenderem, który zagrał w filmie Haywire z 2011 roku. Jego producentami są Casey Silver i Greg Jacobs.

Page jest reprezentowana przez CAA, The Artists Partnership i Johnson Shapiro. Deadline jako pierwszy podał tę wiadomość.

Czytaj również:  Ross McDonnell, autor zdjęć do filmu "The Trade", umiera w wieku 44 lat

Latest Posts

Nie przegap