6 lipca 2022 | 18:47pm

Aktor Alexander „AJ” Jennings, który był stand-inem Chase’a Stokesa w „Outer Banks”, nie żyje po potrąceniu przez dwa samochody. Miał 22 lata.

Biuro szeryfa hrabstwa Charleston potwierdziło w komunikacie prasowym, że około 2:30 czasu lokalnego we wtorek, pieszy – później okazało się, że to Jennings – został uderzony podczas przechodzenia przez drogę w North Charleston, SC. Samochód natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia.

Naoczni świadkowie powiedzieli władzom, że Jennings został następnie uderzony przez drugi samochód, który również odjechał z miejsca zdarzenia. Kierowca drugiego samochodu został zlokalizowany podczas zatrzymania ruchu drogowego w centrum Charleston wkrótce po tym, jak, jak stwierdza komunikat.

Alexander
Stand-in Chase’a Stokesa z „Outer Banks”, Alexander „AJ” Jennings, zmarł we wczesny wtorek w wyniku wypadku, w którym został potrącony.
alexjennings05/Instagram

Aktor został następnie przetransportowany do The Medical University of South Carolina, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Biuro koronera podało czas jego śmierci na 3:13 rano

Nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów, a kierowca pierwszego pojazdu pozostaje na wolności, poinformowała policja.

Chase Stokes
Stokes został uznany za zmarłego o 3:23.
alexjennings05/Instagram

Stokes, który portretuje Johna B w serialu Netflixa, wziął na swój Instagram Story, aby opłakiwać stratę przyjaciela.

„Wciąż próbuje przetworzyć, dlaczego pewne rzeczy się zdarzają i dlaczego świat działa w sposób, w jaki działa”, napisał w środę.

„Moje serce jest zdruzgotane. Twoje życie dopiero się zaczynało. Po prostu rozmawialiśmy o tym, jak bardzo byłeś podekscytowany swoimi utworami, jak daleko zaszedłeś z tą 6 struną i o tym, że chciałeś nadal tworzyć sztukę. Zawsze sprawiasz, że innym robi się ciepło na sercu i jesteś tak cholernie bezinteresowny.”

Chase Stokes
Jennings was Stokes’ stand-in.
COURTESY OF NETFLIX

Aktor powiedział, że śmierć Jenningsa była „walką, aby powiedzieć najmniej”.

„Wszyscy cię kochamy, dotknąłeś wszystkich naszych żyć i uczyniłeś nas wszystkich lepszymi ludźmi i za to, Dziękuję AJ”, napisał. „Fly high angel.”

Chase Stokes tribute
Aktor, który gra Johna B, oddał hołd swojemu zmarłemu stand-inowi za pośrednictwem Instagrama.
hichasestokes/Instagram

Kimmie Stewart Casting również oddała hołd początkującemu aktorowi.

Czytaj również:  Pełna oś czasu dramatu zdrady Toma Sandovala, Raquel Leviss i Ariany Madix

„AJ był piękną, miłą duszą i jasnym światłem każdego dnia na planie”, napisała agencja w poście na Facebooku.

„Przeprowadził się do Charleston z Nowego Jorku, aby pracować jako nasz John B photo double/stand w tym sezonie. Nie mogę pojąć szoku i tragedii nagłej straty AJ, a nasze myśli są z jego rodziną i przyjaciółmi w tym trudnym czasie.”

Chase Stokes, Madelyn Cline.
W serialu Netflixa występuje również Madelyn Cline.
JACKSON LEE DAVIS/NETFLIX

Burzliwy serial dla nastolatków, w którym występuje również Madelyn Cline, kręci obecnie swój trzeci sezon w Charleston.

Kimmie Stewart Casting zauważyła, że Netflix oferuje porady dotyczące żałoby dla członków obsady i załogi.

„Wciąż jestem w stracie słów, jak to się stało i nie mogę sobie wyobrazić bólu, przez który przechodzi jego rodzina” – kontynuowała agencja.

„Będziemy tęsknić za tym niesamowitym człowiekiem i jego zaraźliwym uśmiechem drogo”