25 maja 2022 | 21:00

Kyle Richards slammed Crystal Kung Minkoff za bycie „zbyt dramatycznym” w walce o uczucia w środowym odcinku „The Real Housewives of Beverly Hills”

„Crystal, jesteś zbyt dramatyczna”, Richards, 53, powiedział Kung Minkoff, 39, przed ich gwiazdami podczas wycieczki do Palm Springs, Calif. „Każda sytuacja jest inna”.

Ta ostatnia „Housewife” strzeliła z powrotem, „Nigdy nie powiedziałam, że mamy taką samą sytuację. Jestem wywołana przez to, co się teraz dzieje. To wszystko.”

Kyle Richards posing at an event
Kyle Richards doszła do słownego starcia z Crystal Kung Minkoff w środowym odcinku „The Real Housewives of Beverly Hills.”
NBCU Photo Bank via Getty Images

Kłótnia rozpoczęła się po tym, jak Kung Minkoff wskazała na postrzeganą „hipokryzję”, kiedy Richards powiedziała Sutton Stracke, że nie była „empatyczna” w swojej odpowiedzi na przerażające wtargnięcie do domu Dorit Kemsley. (Stracke, 50, później przyznała, że jej pozornie apatyczna reakcja była „nieczuła.”)

„To naprawdę nieodpowiednie, aby powiedzieć komuś, że czuje się źle”, powiedział Kung Minkoff w konfesjonale. „Dla mnie to jest ostateczne gaslighting i to sprawia, że jestem nieufny w przyjaźni”.

Crystal Kung Minkoff posing on a red carpet
Kłótnia nastąpiła po tym, jak Kung Minkoff wyraziła, jak jej uczucia nie zostały „zatwierdzone” w zeszłym sezonie.
Getty Images

Kung Minkoff następnie wyjaśniła, jak Richards unieważnił jej uczucia dotyczące incydentu ze Stracke, który rozegrał się w Sezonie 11.

W tym czasie Kung Minkoff powiedziała, że czuła się „naruszona” po tym, jak Stracke wszedł do jej pokoju bez zapowiedzi, podczas gdy założycielka Real Coco się przebierała. Richards zasugerował później, że Kung Minkoff przesadziła, używając takiego słowa do opisania swoich uczuć w tej sytuacji.

Kung Minkoff później wyraziła, jak jej zmagania z zaburzeniami odżywiania przyczyniły się do jej strachu przed tym, że ktoś może potencjalnie zobaczyć ją nago – i jak czuła, że ta informacja została przeoczona przez panie z „RHOBH”.

„Wy nigdy nie docenicie czyichś uczuć, jeśli nie będziecie w stanie ich zrozumieć. Taka jest prawda. Wyraziłem tak wiele o mojej historii i moim bólu, aby powiedzieć wam, jak się czuję, a wy nie słuchacie i nie obchodzi was to. I to jest w porządku. Nie potrzebuję tego szczerze mówiąc” – zapewniała koleżanki z obsady, poza bliskimi przyjaciółkami Stracke, Garcelle Beauvais i nowicjuszką Dianą Jenkins.

Czytaj również:  Bywalcy wyrzuceni z "renesansowej" uroczystości Beyoncé

Kung Minkoff następnie ogłosiła swoje odejście z pustynnego domu Richardsa.

„To nie jest dla mnie OK. To nie jest dobre miejsce dla mnie. Naprawdę nie chcę tu być, szczerze mówiąc. Nigdy nie sądziłam, że to się stanie dziś wieczorem, nigdy. To jest zbyt dramatyczne i nie podoba mi się to”, kontynuowała. „Ale naprawdę nie mogę tu być”.

The Season 12 cast of
„RHOBH” Sezon 12 miał premierę wcześniej w tym miesiącu na Bravo.
Tommy Garcia/Bravo

Skruszony Richards próbował przekonać Kung Minkoffa do pozostania. „Twoje uczucia nie są nie walidowane” – powiedziała.

Kung Minkoff postanowiła jednak odejść, zabierając ze sobą Stracke i Jenkinsa, lat 49.

„Miałam zaburzenia odżywiania, a potem jest tak, że to nie ma znaczenia. To nie ma znaczenia, jak Crystal się czuje. Nigdy nie szukam ludzi, którzy by mnie walidowali”, powiedziała swoim przyjaciołom w drodze do ich hotelu.

„Ogólnie nie przejmuję się, ale mieć bandę ludzi, z którymi nie można się tak czuć, jest bardzo intensywne. Jestem w swoich uczuciach.”

„The Real Housewives of Beverly Hills” emitowane jest w środy o 20:00 ET na Bravo.