piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

’RHODubai’ gwiazda Sara Al Madani: Chanel Ayan miała mistrzowski plan, by sabotować współpasażerów

‘RHODubai’ star Sara Al Madani: Chanel Ayan had a master plan to sabotage co-stars

’RHODubai’ gwiazda Sara Al Madani: Chanel Ayan miała mistrzowski plan, by sabotować współpasażerów

W tym tygodniu Sara Al Madani dołącza do Page Six, by opowiedzieć o całym dramacie „The Real Housewives of Dubai”. Ujawnia, że Chanel Ayan sabotowała ją i innych uczestników programu. Ponadto, zdradza, kto zostanie zdemaskowany podczas nadchodzącego spotkania. Obejrzyjcie i dowiedzcie się, co wydarzy się w tym odcinku „Wirtualnej Reali-tei”.

Subskrybuj nasz YouTube i sprawdź nasz podcast!

Inside Teresa’s dramatic wedding & ‘RHOBH’ star Sheree’s warning to Garcelle

Inside Teresa’s dramatic wedding & 'RHOBH’ star Sheree’s warning to Garcelle

W tym tygodniu Page Six zagłębia się we wszystkie dramaty z wesela Teresy Giudice i Luisa Ruelasa, w tym dlaczego Gorgas uciekł. Dodatkowo, Sheree Zampino z „The Real Housewives of Beverly Hills” opowiada o swojej przyjaźni z Garcelle Beauvais i dlaczego ostrzegła ją przed Sutton Stracke. Przyjaciółka z sezonu dzieli się swoimi przemyśleniami na temat picia Eriki Jayne i tego, czy chce dołączyć do obsady na pełen etat. Obejrzyjcie to wszystko w tym odcinku „Wirtualnej rzeczywistości”.

Subskrybuj nasz YouTube i sprawdź nasz podcast!

Olivia Newton-John’s best on-screen moments: ‘Grease, ‘Xanadu,’ and more

Najlepsze ekranowe momenty Olivii Newton-John: 'Grease, 'Xanadu’ i więcej

Olivia Newton-John zmarła w tym tygodniu po 30-letniej walce z rakiem piersi.

Spójrzmy wstecz na wspaniałą karierę tej aktorki, piosenkarki i aktywistki, podsumowując jej najlepsze momenty na ekranie: od jej ikonicznej roli Sandy w „Grease” i jej hitu, który rządził w latach 80-tych, „Physical”.

Fall into Martha Stewart’s  sexiest thirst traps

Wpadnij w najseksowniejsze pułapki na pragnienie Marthy Stewart

Martha Stewart uczciła swoje 81. urodziny seksownym selfie. To nie pierwszy raz, kiedy samotna królowa stylu życia zamieniła duszne snap dla swoich 1,6M zwolenników na Instagramie. Przeżyj najlepsze zdjęcia Stewart, w tym jej wirusową pułapkę na pragnienie przy basenie z 2020 roku, którą Chelsea Handler z miłością odtworzyła.

Czytaj również:  Oczywiście piżama Jennifer Lopez kosztuje cztery cyfry

Dr. Jen shades Tamra Judge’s ‘RHOC’ return: ‘Her whole world is Housewives’

Dr. Jen cieniuje powrót Tamry Judge 'RHOC’: 'Jej cały świat to Housewives’

W tym tygodniu dr Jen Armstrong dołącza do nas w „Virtual Reali-tea”, aby opowiedzieć o swoim pierwszym sezonie w „The Real Housewives of Orange County” Zdradza, które z członkiń obsady skontaktowały się z nią po tym, jak nie została poproszona o powrót przez Bravo. I co Dr. Jen naprawdę myśli o powrocie Tamry Judge? Obejrzyjcie i dowiedzcie się tego w tym odcinku „Virtual Reali-tea.”

Subskrybuj nasz YouTube i sprawdź nasz podcast!

Emily Ratajkowski’s next boo post Sebastian Bear-McClard split

Emily Ratajkowski’s next boo post Sebastian Niedźwiedź-McClard split

Emily Ratajkowski nazywa „bulls-” Wśród plotek o zdradzie jej męża Sebastiana Bear-McClarda, supermodelka wyszła w bardzo wymownej czapce z daszkiem i bez obrączki. Czas pobawić się w swatkę dla Emraty, która może być lepsza z jednym z tych A-listerów. aktor „The Gray Man” Chris Evans mówi, że jest „laserowo skupiony” na ustatkowaniu się, a Michael B. Jordan jest ostatnio singlem. Dowiedz się więcej randkowych szczegółów w tym odcinku „Boo Predictor” prowadzonym przez Briana Faasa.

This week Page Six welcomes the iconic Chanel Ayan from

Chanel Ayan zastanawia się, czy Sergio wykonuje brudną robotę Caroline Stanbury

W tym tygodniu Page Six wita kultową Chanel Ayan z „The Real Housewives of Dubai”, aby z nami porozmawiać. Gwiazda Bravo zdradza nam, jak wygląda jej relacja z Caroline Stanbury i dlaczego uważa, że Sergio nie pisze własnych tweetów. Ayan wyraziła swoją miłość do Kim Richards i opowiedziała, jak wygląda jej wymarzony dzień. Obejrzyjcie wideo dla pełnego wywiadu i sprawdźcie nasz podcast „Virtual Reali-tea”.

Subskrybuj nasz YouTube!

Jill Zarin, Vicki Gunvalson, Julia Haart and more stars party at Hamptons luncheon

Jill Zarin, Vicki Gunvalson, Julia Haart i inne gwiazdy bawią się na obiedzie w Hamptons

Jill Zarin’s star-studded Hamptons Luxury Luncheon powrócił w ostatnią sobotę. Sprawdź na Pagesix.com ekskluzywne wywiady z Zarin, Vicki Gunvelson, Braunwyn Windham-Burke i więcej! Wydarzenie uhonorowało zmarłego męża Jill, Bobby’ego Zarina i jego długą walkę z rakiem tarczycy. Przynosi również korzyści Zarin Memorial Trust, założonemu w imieniu Bobby’ego, aby pomóc w walce z chorobą.

Czytaj również:  Córka Eminema, Hailie Jade, w białym bikini podczas wieczoru panieńskiego w Tampie

Subskrybuj nasz YouTube!

Keeping up with Khloé and Tristan: A Complete Timeline

Keeping up with Khloé and Tristan: A Complete Timeline

Nie jest łatwo nadążyć za związkiem Khloé Kardashian z graczem NBA Tristanem Thompsonem, para spodziewa się teraz chłopca.

W ciągu ich sześcioletniego związku, para przeszła przez wiele, w tym powitanie córki True na świecie, jak również wielokrotne skandale Thompsona związane z oszukiwaniem. W styczniu Tristan wyznał, że jest ojcem chłopca z osobistą trenerką Maralee Nichols na swojej historii na Instagramie. Obejrzyjcie wideo, aby zobaczyć jak rozwijał się ich cały związek.

Subskrybuj nasz YouTube!

Tamra Judge reveals how Denise Richards kept ‘hitting on her, texting her’ at BravoCon

Tamra Judge ujawnia, jak Denise Richards ciągle „uderzała do niej, pisała do niej SMS-y” na BravoCon

W tym tygodniu w odcinku „The Real Housewives Ultimate Girls Trip”, Tamra Judge dokonała szokującego odkrycia przed grupą, dzieląc się tym, że Denise Richards uderzyła ją na BravoCon. Dramat pomiędzy Brandi Glanville i Denise Richards, który miał miejsce w „The Real Housewives of Beverly Hills” wydaje się, że nigdy nie zniknie. Fani pamiętają, że Richards zaprzeczyła, że spiknęła się z Glanville, która nadal trzyma się swojej wersji. Sprawdź dramat i więcej wybryków z Blue Stone Manor w filmie!

Subskrybuj nasz YouTube!

Latest Posts

Nie przegap