poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

’RHOM’ Dr Nicole Martin: Larsa Pippen próbowała 'zrujnować’ małżeństwo Julii Lemigovej

Larsa Pippen przyszła po ślub Julii Lemigovej z legendą tenisa Martiną Navratilovą podczas kręcenia „The Real Housewives of Miami” – według dr Nicole Martin.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six, 37-letnia gwiazda reality show podzieliła się swoją opinią na temat Pippen, która rozpowszechniała plotki, że Lemigova – pierwsza „gospodyni domowa” LGBTQIA+ – umawiała się z mężczyzną i skutecznie zdradzała swoją żonę.

„Było trochę dramatu na Instagramie między nimi i to był głupi, małostkowy dramat i wtedy przychodzi [Pippen], jak, 'Słyszałam, że umawiasz się z mężczyznami’, jak, potencjalnie próbując zrujnować małżeństwo”, mówi Martin, która miała swoje własne problemy z Pippen, 48.

„Jak, dramat na Instagramie [versus] 'Pozwól mi zniszczyć twoje małżeństwo’? To jest idealny przykład tego, jak Larsa walczy.”

W zwiastunie „RHOM” Sezon 5 – który ma premierę 8 grudnia na Peacock – Pippen mówi Lemigova bezpośrednio: „Ktoś powiedział mi tydzień temu, że robiłaś to z mężczyzną. I zrobiła temu zdjęcie.”

W osobnej scenie, Navratilova, 66, wydaje się być zirytowana z powodu rewelacji.

„Kiedy to się skończy?” emerytowany sportowiec pyta Lemigova, 50, podczas posiłku z nastoletnią córką, Emmą.

„Jestem skończona”, dodaje Navratilova. „Jestem skończona, OK?”

Pomimo dramatu, który rozgrywa się w programie, Martin uważa, że incydent został rozdmuchany na wyrost przez Pippena.

„Julia jest trochę zalotna, bardzo seksualna. Ona jest bardzo wygodna ze swoją seksualnością”, mówi anestezjolog, uznając decyzję rosyjskiej piękności, aby ujawnić się jako queer w późniejszym okresie życia.

„Myślę, że tłumiła to przez tak wiele lat, że teraz bardzo zależy jej na ogarnięciu tego, jak się czuje.”

Fotograficzne dowody smooch przyszedł podczas nocy na mieście, kiedy paparazzi byli obecni, Martin mówi.

„Myślę, że ona drażni się z paparazzi. Wyszła ze swoim przyjacielem i robią zdjęcia, a ludzie spekulowali”, wyjaśnia. „A ona na to: 'Wiecie co? Chcesz mieć show? Dam wam go.”

Czytaj również:  Ashley Tisdale odkrywa, że jej BFF Austin Butler jest jej kuzynem: "No f-king way
Dr. Nicole Martin, Julia Lemigova
„Julia jest trochę zalotna, bardzo seksualna” – mówi Martin o Lemigovej, pierwszej LGBTQIA+ „Gospodyni domowej” „Jest bardzo komfortowa ze swoją seksualnością”
Todd Williamson/Bravo via Getty

Lekarz, dobry przyjaciel zarówno Lemigovy, jak i Navratilovej, zapewnia, że ta ostatnia doskonale zdawała sobie sprawę z figlarnej interakcji, mimo alarmistycznego wystąpienia Pippena.

„Martina wiedziała o tym”, mówi nam. „Nie obchodziło ją to, więc dlaczego próbujemy stworzyć dramat tam, gdzie go nie ma?”

Przyjaźń Lemigova z Pippenem nie wydaje się być dziś w lepszym miejscu – podobnie jak Martina.

Dwójka starła się przez cały sezon 4 i w szczególności uderzyła się w głowę na zjeździe – kiedy Martin zapytał, czy była przyjaciółka Pippen, Kim Kardashian, zmusiła ją do podpisania NDA, a Pippen zawstydziła Martina za posiadanie dziecka poza małżeństwem. (Martin dzieli 3-letniego syna Greysona z narzeczonym Anthonym Lopezem.)

Marysol Patton, Lisa Hochstein, Larsa Pippen, Alexia Echevarria, Guerdy Abraira, Dr. Nicole Martin, Julia Lemigova, Adriana de Moura
Pippen (trzecia od lewej) i Martin (trzecia od prawej) starły się podczas „RHOM” Season 4 reunion.
NBCU Photo Bank via Getty Images

„Ona wciąż jest na mnie zła o rzeczy, które wydarzyły się na zjeździe … kiedy … zapytałem ją o NDA,” mówi pracownik medyczny.

„Nie sądziłam, że to coś wielkiego. Mieszkam z prawnikiem [Lopez]. Znam wiele osób, które muszą podpisać NDA i to nie było przeznaczone jako osobisty atak w ogóle. Byłem po prostu jak, 'Może ona nie może mówić o [Kardashianach]. Zostawmy ten temat Przysięgam, że to było całkowicie niewinne.”

Ponieważ Martin nie miał na myśli nic złego, kopnięcie Pippena o jej dziecko odczuwał szczególnie boleśnie.

Dr. Nicole Martin and Anthony Lopez with son Greyson
Martin dzieli 3-letniego syna Greysona z narzeczonym Anthonym Lopezem.
Instagram/Nicole Martin

„To było dla mnie naprawdę trudne do przebrnięcia. Greyson jest miłością mojego życia i dla każdego, kto kwestionuje jego ważność lub okoliczności, w których został stworzony, dla mnie było to naprawdę raniące”, mówi.

„Zwłaszcza dla mamy”, mówi Martin, „kogoś, kto ma dzieci”.

Pippen dzieli Scotty Jr, 22, Preston, 20, Justin, 17, i Sophia, 13, z byłym mężem Scottie Pippen.

Martin mówi Page Six, że ona i twórca OnlyFans napotykają więcej konfliktów w miarę postępu sezonu 5.

Czytaj również:  Raquel Leviss twierdzi, że syn Garcelle Beauvais, Oliver Saunders "wprowadził ją w błąd
Larsa Pippen with kids Scotty Jr., 22, Preston, 20, Justin, 17, and Sophia, 13.
Pippen dzieli z byłym mężem Scottie Pippenem Scotty Jr, 22, Preston, 20, Justin, 17 i Sophia, 13.
Instagram/Larsa Pippen

„Komentarz NDA i [jej komentarz o Greysonie] przyćmiły naszą przyjaźń i naprawdę trzymały nas od łączenia się”, zauważa. 'Mamy kilka innych incydentów w tym sezonie, które [są] …powstrzymując nas od pełnego zaangażowania w bycie przyjaciółmi.”

„The Real Housewives of Miami” Sezon 5 jest dostępny do streamingu na Peacock. Nowe odcinki pojawiają się w czwartki.

Latest Posts

Nie przegap