23 lipca 2022 | 1:29pm

Ricky Martin uderzył w scenę w Hollywood Bowl w piątek wieczorem w jego pierwszym publicznym występie od czasu twierdzeń, że mieli kazirodczy związek z jego siostrzeńcem zostały odrzucone w sądzie.

„Czy naprawdę dobrze się bawicie” Martin, 50, zapytał tłum przed występem z orkiestrą filharmonii w L.A., jak podaje TMZ.

„Wszystko, czego chcę, to abyście zapomnieli o wszystkich swoich problemach dziś wieczorem i skupili się na miłości i świetle i po prostu dobrze się bawmy. Jesteście gotowi Los Angeles na dobrą zabawę?”

Wokalista „Livin’ La Vida Loca” następnie przystąpił do dawania tłumowi show bez wspominania o kontrowersyjnej sprawie sądowej.

21-letni siostrzeniec Martina, Dennis Yadiel Sanchez – który jest synem przyrodniej siostry Ricky’ego, Vanessy Martin – wcześniej twierdził, że on i piosenkarka „She Bangs” byli w siedmiomiesięcznym związku, i że artystka prześladowała go po ich rozstaniu, co doprowadziło go do złożenia zakazu zbliżania się.

Ricky Martin
Martin uderzył w scenę po raz pierwszy od czasu, gdy został oskarżony o prowadzenie związku ze swoim bratankiem.
Robb Cohen/Invision/AP

W tym tygodniu Sanchez wycofał jednak pozwy przeciwko swojemu słynnemu wujkowi, w wyniku czego sprawa została oddalona.

„Oskarżyciel potwierdził przed sądem, że jego decyzja o oddaleniu sprawy była wyłącznie jego, bez żadnych zewnętrznych wpływów czy nacisków, a oskarżyciel potwierdził, że jest zadowolony ze swojej reprezentacji prawnej w tej sprawie”, powiedzieli prawnicy Joaquín Monserrate Matienzo, Carmelo Dávila i Harry Massanet Pastrana we wspólnym oświadczeniu.

Ricky Martin.
Martin nieugięcie zaprzeczał oskarżeniom, zanim zostały one oficjalnie oddalone.
Robb Cohen/Invision/AP

Martin później sam odniósł się do „druzgocącej” sprawy, dzieląc się, „Dzięki Bogu te roszczenia zostały udowodnione jako fałszywe, ale powiem wam prawdę, to było tak bolesne i wyniszczające dla mnie, dla mojej rodziny dla moich przyjaciół. Nie życzę tego nikomu.

„Życzę mu jak najlepiej i życzę mu, aby znalazł pomoc, aby mógł rozpocząć nowe życie wypełnione miłością, prawdą i radością i aby nie skrzywdził nikogo innego”, dodał Martin.

Czytaj również:  Todd Chrisley: Lindsie wyszła za mąż z powodu "wstydu i poczucia winy" z powodu przedmałżeńskiego seksu