22 lipca 2022 | 7:30pm

Trzydzieści jeden lat i na zawsze przed nami.

Rob Lowe nie mógł przestać zachwycać się swoją żoną 31 lat, Sheryl Berkoff, gdy w piątek świętowali swoją rocznicę.

„Twoja miłość uczyniła mój świat. Jesteś tak samo piękna, kompetentna, fascynująca, życzliwa i przezabawna jak wiele wspaniałych lat temu”, gwiazda „Outsiders”, 58, podpisała swój najnowszy post na Instagramie. „Partners in love for life!!!”

Na czarno-białym zdjęciu była makijażystka przytuliła się, mając na sobie czarne okulary przeciwsłoneczne, jedwabny tank top i biały kardigan.

Berkoff, 61, odpowiedziała swoim własnym sentymentalnym postem świętując wielki dzień pary.

„Miłość jest zawsze ❤️Celebrating 31 years. Błogosławieni i wdzięczni. Happy Anniversary xoxo”, napisała obok zdjęcia tych dwojga.

Sheryl Lowe
Aktor pochwalił się swoją „piękną, kompetentną, fascynującą, miłą i przezabawną” żoną.
roblowe/Instagram

Lowe i Berkoff – którzy mają wspólnych synów Michaela, 29, i Johna, 27 – po raz pierwszy spotkali się w latach 80. po tym, jak zostali umówieni na randkę w ciemno.

Para zdecydowała się rozstać, prowadząc projektanta biżuterii do krótkiej randki z gwiazdą Lowe, Keanu Reevesem. Jednak w 1989 roku, ponownie rozpalili swój romans i pobrali się dwa lata później.

Sheryl Berkoff and Rob Lowe
Berkoff zamieścił również zdjęcie tej dwójki przytulonej do siebie.
sheryllowejewelry/Instagram

Przed spotkaniem z Lowe, Berkoff poznał innych aktorów z listy A podczas pracy jako makijażysta w Hollywood – w tym młodą Gwyneth Paltrow.

Podczas odcinka podcastu aktora, „Literally With Rob Lowe”, Paltrow ujawniła, że Berkoff był pierwszą osobą, która nauczyła ją, jak wykonywać seks oralny, kiedy miała zaledwie „15 lub 16 lat.”

The Lowe family
Para pobrała się w 1991 roku i założyła swoją rodzinę dwa lata później.
FilmMagic

„Poznałam Sheryl i miałam jakby natychmiastową obsesję na jej punkcie” – powiedziała Paltrow, wspominając, że poznały się podczas pracy nad jednym z filmów jej matki Blythe Danner.

„Była taka fajna. Wiedziała, że podkradam papierosy i przychodziła ze mną palić za przyczepą. I nauczyła mnie jak robić loda, i wiesz, wszystkie klasyczne rzeczy Sheryl,” powiedziała aktorka.

Czytaj również:  49-letni Leonardo DiCaprio i 25-letnia dziewczyna Vittoria Ceretti na romantycznej kolacji w Beverly Hills