30 kwietnia 2023 r. |9:00

Rosie O’Donnell jest zadowolona z bycia singielką.

„Jeśli coś wydarzyłoby się naturalnie, wiesz, może”, powiedziała Page Six w ekskluzywnym wywiadzie we wtorek. „Ale nie wiem. W pewnym sensie zadomowiłam się w mojej rutynie.

„Mam to wszystko jak dobrze naoliwioną maszynę i nie wiem, ile miejsca, muszę ci powiedzieć szczerą prawdę.”

Nie oznacza to, że absolwentka „View” nie wyklucza możliwości romansu.

„Zawsze jestem otwarta na niespodzianki” – powiedziała. „Jestem otwarta na to, co spadnie na mnie, jakie wspaniałe dzieła sztuki mogę konsumować – czy to słuchając podcastu, czy oglądając najnowszy odcinek „Sukcesji”, czy nowy serial „Beef”.”

„Naprawdę rozkwitam dzięki wspaniałej sztuce, wspaniałej rozmowie, intelektualnej debacie … i temu, co lubię konsumować i to mnie twórczo inspiruje.”

Rosie O'Donnell performing on stage.
O’Donnell była dwukrotnie zamężna i raz zaręczona.
Getty Images

Były gospodarz talk show, 61, rozstał się z TikToker Aimee Hauer w październiku 2022 roku po niecałym roku spędzonym razem.

Miesiąc przed rozstaniem O’Donnell zachwyciła się swoją ówczesną dziewczyną w programie „Howard Stern Show”.


For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Oglądałem jej małe filmiki i za każdym razem, gdy ją widziałem, uśmiechałem się i myślałem: 'Ta kobieta jest idealna. Spójrz na nią, jest taka szczęśliwa, entuzjastyczna i jasna, a światło z niej płynie” – powiedziała wówczas gwiazda „SMILF”.

Rosie O'Donnell and Aimee Hauer at an event.
Komik rozstał się z TikToker Aimee Hauer w październiku 2022 roku.
Getty Images

O’Donnell dodała, że była bardzo „zakochana” i opisała Hauer jako „naprawdę miłą i wspaniałą”.

Wcześniej komik był mężem Kelli Carpenter, z którą ma dzieci Parkera (27 lat), Chelsea (25 lat), Blake’a (23 lata) i Vivienne (20 lat), a także Michelle Rounds, z którą adoptował córkę Dakotę (10 lat). Niestety, Rounds zmarł w wyniku samobójstwa w 2017 roku.

Czytaj również:  Elle Fanning i wieloletni chłopak Max Minghella zrywają ze sobą

O’Donnell była również wcześniej zaręczona z bostońską policjantką Elizabeth Rooney, ale oboje rozstali się pod koniec 2019 roku po dwóch latach spędzonych razem.

Rosie O'Donnell and her youngest daughter, Dakota.
O’Donnell założyła swój podcast, aby móc więcej przebywać w domu ze swoją najmłodszą córką, Dakotą.
Instagram/@rosie

Absolwentka „The Fosters” słucha obecnie wielu podcastów i w zeszłym miesiącu uruchomiła swój własny program „Onward with Rosie O’Donnell” (część iHeartPodcasts’ Outspoken Podcast Network).

„Zostałam poproszona dawno temu [o zrobienie podcastu] i tak jakby bawiłam się tym w mojej głowie” – wyjaśniła. „Ale wiesz, w zeszłym roku zrobiłam serial 'American Gigolo’ i zajęło mi to tyle czasu i było to podczas COVID i było to dużo chaosu i dużo czasu z dala od domu.

„I wiesz, moja córka jest w spektrum. Ma 10 lat i bardzo lubi, kiedy jestem w domu, prawda? Pomyślałem więc, że to byłaby świetna rzecz do zrobienia, aby zobaczyć, czy mogę dowiedzieć się, jak używać mojego głosu w ten sposób. I tak zaczęliśmy.”

Rosie O'Donnell and her youngest daughter, Dakota, on a plane.
O’Donnell wcześniej podzieliła się informacją, że 10-latek ma spektrum autyzmu.
Instagram/@rosie

Ostatnimi gośćmi podcastu O’Donnell byli komik Margaret Cho, aktorka Brooke Shields i aktywista transseksualny Dylan Mulvaney.

O’Donnell twierdzi, że jej podcast powinien nazywać się „Pogawędki z przyjaciółmi”.

„Nie chciałam, aby był to ktoś, kto ma coś do wypromowania” – powiedziała nam. „Chciałam, aby były to po prostu dyskusje z kobietami, które są moimi przyjaciółkami i kwestie, które stoją przed nami dzisiaj, gdy się starzejemy … Chodzi o mnie w wieku 61 lat, po prostu rozmawiając z przyjaciółmi i mam nadzieję, że dając ludziom godzinę na oderwanie się od tego wszystkiego.”