16 lutego 2023 | 20:02

Ryan Reynolds twierdzi, że Blake Lively dobrze przystosowuje się do życia jako mama czwórki dzieci.

Dni po tym jak Page Six doniosło, że 35-letnia absolwentka „Plotkary” i 46-letni aktor „Red Notice” powitali na świecie swoje czwarte dziecko, Reynolds powiedział, że on i jego żona są „bardzo podekscytowani” noworodkiem.

„Nie robilibyśmy tego cztery razy, gdybyśmy tego nie kochali”, powiedział gospodarzom Tylerowi Mathisenowi i Kelly Evans w programie CNBC „Power Lunch” w tym tygodniu.

Pregnant Blake Lively and Ryan Reynolds on the red carpet.
Ryan Reynolds podzielił się tym, jak Blake Lively radzi sobie po urodzeniu ich czwartego dziecka.
Getty Images dla American Cinematheque

„Wszyscy mają się świetnie. Wszyscy właściwie mają się fantastycznie.”

Chociaż Reynolds nie ujawnił płci ani imienia dziecka, ujawnił, że ich dom był bardzo gorączkowy od czasu przybycia dziecka.

„Jeśli nie zorientowaliśmy się do tej pory, myślę, że bylibyśmy w głębokich kłopotach. Ale tu jest jak w zoo,” żartował.

A still of Ryan Reynolds talking during his interview.
“Everybody’s doing great. Wszyscy mają się fantastycznie,” powiedział.
CNBC

W weekend aktor „Deadpool” i Lively powitali swoje czwarte wspólne dziecko.

Gwiazda „Age of Adaline” podpowiedziała również narodziny na Instagramie, dzieląc się zdjęciem siebie z mężem i jego mamą, Tammy Reynolds, w domu. Jednak jej baby bump był zauważalnie nieobecny na zdjęciu.

„Puppy Bowl Sunday 2023🥘 🍲 🥧 been busy”, podpisała zdjęcie.

We wrześniu ubiegłego roku Lively zaskoczyła fanów swoim ciążowym ujawnieniem, kiedy to zadebiutowała ze swoim rosnącym baby bumpem podczas 10th Annual Forbes Power Women’s Summit w Nowym Jorku.

Gwiazda „Shallows” trzymała w rękach swój dziecięcy biust, gdy błyszczała na czerwonym dywanie w złotej cekinowej mini sukience.

Chwilę po ujawnieniu, Lively opublikowała pokaz slajdów z postępu ciąży, aby osłabić paparazzi prześladujących ją w jej domu.

„Oto zdjęcia mnie w ciąży w prawdziwym życiu, więc 11 facetów czekających pod moim domem na widok 🦄 zostawi mnie w spokoju” – napisała wtedy. „Freak me and my kids out

Czytaj również:  Allison Holker dziękuje fanom za 'nadzieję, inspirację' po śmierci Stephena 'tWitch' Bossa

„Dzięki wszystkim innym za całą miłość i szacunek oraz za kontynuowanie unfollow kont i publikacji, które udostępniają zdjęcia dzieci”, kontynuowała. „Masz całą moc przeciwko nim. I dziękuję mediom, które mają 'No Kids Policy’. Wszyscy robicie różnicę.”

Reynolds i Lively związali się we wrześniu 2012 roku w Boone Hall Plantation w Mount Pleasant, S.C. po roku randkowania.

Są również rodzicami córek Jamesa, 8, Inez, 6 i Betty, 3.