środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Sabrina Carpenter zdobywa pierwsze miejsce nr 1 na liście Billboard Hot 100 z utworem „Please Please Please”

Letni hit Sabriny Carpenter, „Please Please Please”, oficjalnie osiągnął 1. miejsce na Billboard Hot 100.

W poniedziałek Billboard opublikował pierwszą dziesiątkę Hot 100, ogłaszając, że najnowszy przebój Carpenter wyprzedził piosenkę Post Malone i Morgan Wallen „I Had Some Help”, dając gwieździe pop jej pierwszy utwór nr 1 na liście przebojów. „Please Please Please”, który został wydany 6 czerwca, zadebiutował na liście przebojów w zeszłym tygodniu na drugim miejscu, za „I Had Some Help”

Wirusowy hit Carpentera „Espresso”, który osiągnął szczyt na 3. miejscu listy przebojów, pozostaje w pierwszej dziesiątce, zajmując obecnie czwartą pozycję.

W teledysku do utworu „Please Please Please” Carpenter występuje ze swoim prawdziwym chłopakiem, nominowanym do Oscara aktorem Barrym Keoghanem. W teledysku, który został wyreżyserowany przez Bardię Zeinali, Keoghan jest wielokrotnie aresztowany za incydenty, w tym napady na banki i bójki.

Carpenter jest pokazana w całym teledysku, odbierając swojego chłopaka z więzienia po każdym wydaniu, podczas gdy słowa piosenki pasują do tej sceny: „Złamane serce to jedno / Moje ego to drugie / Błagam cię, nie zawstydzaj mnie, skurwysynu / Proszę, proszę, proszę”

Oczekuje się, że 25-letnia piosenkarka wyda swój szósty album, Short n’ Sweet, 23 sierpnia, a „Please Please Please” będzie drugim singlem po „Espresso”

W zeszłym tygodniu piosenkarka ogłosiła trasę koncertową „Short n’ Sweet Tour”, która rozpocznie się tej jesieni w Columbus w stanie Ohio. Los Angeles będzie ostatnim przystankiem trasy, z koncertem w Crypto.com Arena 15 listopada. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek.

Czytaj również:  Mark Ronson chce tworzyć więcej muzyki z Ryanem Goslingiem: "Zdecydowanie dobrze się bawiliśmy"

Latest Posts

Nie przegap