wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Sam Smith odrzucony przed drzwiami jednej z imprez Met Gala, Cardi B i Offset łączą siły, Jeff Bezos z siedmioma ochroniarzami

Po poniedziałkowej, hucznej Met Gali, celebryci rozeszli się w różne strony, aby wziąć udział w niesamowitych afterparty – ale nawet niektóre gwiazdy z listy A miały problem z wejściem do środka!

Źródło donosi nam, że piosenkarz „Unholy” Sam Smith – który używa zaimków they/them – został wyproszony z imprezy Macallan w hotelu Mark.

Powiedziano nam, że bardzo rozpoznawalny wokalista został odrzucony – i powiedziano mu: „Nie ma cię na liście, nie możesz wejść” – pomimo statusu twórcy hitów i faktu, że przebywał w luksusowym hotelu.

Sam Smith, na zdjęciu z chłopakiem Christianem Cowanem, był bardzo „uprzejmy”, mimo że został odrzucony. Getty Images for The Met Museum/Vogue

„Dali im stanowcze „nie” Próbowali trzy razy” – powiedział nasz szpieg.

Słyszeliśmy, że Smith – która wcześniej uczestniczyła w Gali Met z projektantem Christianem Cowanem – nie rzuciła się na divę.

„Wyszli zaskoczeni”, mówi nasze źródło, „ale Sam był całkowicie spokojny i uprzejmy.”

Smith nie powinien czuć się źle. W zeszłym roku Page Six donosiła, że Kylie Jenner została wyproszona z imprezy Richiego Akivy, Doja Cat i Diddy’ego w The Box, ponieważ była ona na wyczerpaniu.

Byli Kendall Jenner i Bad Bunny zostali zauważeni na Après Met 2 Met Gala. WWD via Getty Images
Offset uczestniczył w imprezie Cardi B w Silencio w Nowym Jorku po Met Gala. WWD via Getty Images

W 2016 r. Page Six donosiła również, że potentat Tesli Elon Musk stał na deszczu po tym, jak odmówiono mu wyjścia z imprezy w Top of the Standard.

„Wszyscy krzyczeli i próbowali pomóc, mówiąc: 'To Elon Musk!’ A oni po prostu mówili: „Nie obchodzi nas to, nie ma go na liście”” – powiedział jeden z ówczesnych szpiegów.

Tak czy inaczej, odrzucenie nie zakłóciło wieczoru Smitha: Piosenkarka została zauważona na imprezie Dua Lipy w Hearsay Roba Toma w Meatpacking District, a także na wielu innych uroczystościach Met Gala.

Lauren Sanchez i Jeff Bezos byli widziani w Hearsay z siedmioma ochroniarzami, a później w The Standard. WWD via Getty Images
Smith był widziany na kilku innych imprezach. Getty Images for The Met Museum/Vogue

Źródło donosi nam, że Smith i Cowan „utrzymywali parkiet w gorącej atmosferze.”

Czytaj również:  Szef marketingu twierdzi, że Lisa Rinna jest winna 'wymyślenia' waśni z Kathy Hilton

Zauważono również miliardera Jeffa Bezosa i jego narzeczoną Lauren Sanchez, a szpieg powiedział, że para miała ze sobą nie mniej niż siedmiu ochroniarzy!

Gwiazda „SNL” Kenan Thompson, który rozstał się ze swoją żoną Christiną Evangeline w kwietniu 2022 roku, był widziany w okularach przeciwsłonecznych na parkiecie i spędzał czas z trzema kobietami, mówi świadek.

Tymczasem byłe Kendall Jenner i Bad Bunny zostały zauważone, gdy wyglądały przytulnie na gali Après Met 2 Met, której gospodarzem była Emily Ratajkowski.

Cardi B i Offset zostali zauważeni trzymając się za ręce na imprezie Richiego Akivy w Casa Cipriani. WWD via Getty Images
Irina Shayk była widziana na „Stellabration” organizowanym przez projektantkę Stellę McCartney. Matteo Prandoni/BFA.com/Shutterstock

Mówiąc o byłych – Cardi B i Offset, którzy publicznie rozstali się w grudniu, byli widziani razem na imprezie Richiego Akivy i Raya Bana w Casa Cirpiani.

„Przyszli bardzo późno i przez cały czas trzymali się za ręce i byli przy sobie” – mówi nasz szpieg. „Wyglądali, jakby byli parą”

Ich przedstawiciele nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz, a Cardi również zorganizowała imprezę w Silencio.

Barry Keoghan był na imprezie Porsche w Soho House. Getty Images dla Soho House

Reżyser „Elvisa” Baz Luhrmann został zauważony tańcząc na tej samej imprezie – z Lizzo i Sza – a feta trwała do 5 rano. Słyszeliśmy, że Usher, Lil Nas X i Alton Mason rozpoczęli taneczny krąg z tłumem dopingującym ich, a Sam Smith również był na imprezie.

W The Standard – gdzie Smith został ponownie na krótko zauważony – FKA Twigs zorganizowała imprezę, na której pojawili się tacy goście jak Camila Cabello, Prabal Gurung, Lourdes Leon, LaQuan Smith i Tessa Thompson.

W Soho House goście zjedli homara i krewetki na przyjęciu dla Porsche. Wśród celebrytów znaleźli się m.in. gwiazda „Saltburn” Barry Keoghan, piosenkarka Raye i gwiazda „You” Victoria Pedretti.

Latest Posts

Nie przegap