środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Samantha Davis, aktorka i współzałożycielka Little People U.K. z mężem Warwickiem Davisem, umiera w wieku 53 lat

Samantha Davis, aktorka i żona Warwicka Davisa, zmarła w wieku 53 lat. Warwick potwierdził w oświadczeniu udostępnionym przez LucasFilm, że jego małżonka zmarła 24 marca.

„Moja żona i bratnia dusza, najlepsza przyjaciółka. Oddana matka, mój ulubiony człowiek. Mój najbardziej zaufany powiernik i gorący zwolennik wszystkiego, co robiłem w mojej karierze, odszedł” – podzielił się w oświadczeniu.

„Najbardziej otwarta, ciepła osoba, jaką kiedykolwiek znałem. Jej odejście pozostawiło ogromną dziurę w naszym życiu jako rodziny. Tęsknię za jej uściskami”, kontynuował Warwick. „Była wyjątkową postacią, zawsze widzącą słoneczną stronę życia. Miała nikczemne poczucie humoru i zawsze śmiała się z moich kiepskich żartów”

Dodatkowo zauważył rolę, jaką wsparcie jego zmarłej żony odegrało w jego karierze, dodając: „Bez Sammy nie byłoby Tenable teleturnieju, nie byłoby Willow serii. Nie byłoby Idiot Abroad serii 3 (to była jej sugestia, żeby Ricky Gervais wysłał mnie z Karlem [Pilkingtonem]) – myślę, że chciała, żebym wyszedł z domu na kilka tygodni!”

Warwick podzielił się również wglądem w zmagania zdrowotne Samanthy, pisząc: „W ostatnich latach mobilność Sammy uległa pogorszeniu, ale była zdeterminowana, aby nie wpływać na jakość jej życia i nie ograniczać tego, co robiła i była w stanie osiągnąć”

Warwick ma nadzieję, że po jej śmierci Samantha „nadal będzie inspirować poprzez rzeczy, które robiła, a jej miłość, ciepło i hojność będą jej dziedzictwem. Zawsze żyła swoim najlepszym życiem. Chociaż ból po stracie Sammy i bycie bez niej jest nie do zniesienia, czuję się szczęśliwy, że mogłem być blisko niej i doświadczać jej magii przez 35 lat”

Ich dzieci, Harrison i Annabelle, również podzieliły się wspólnym oświadczeniem: „Nasza mama jest najmilszą, najbardziej inspirującą i kochającą mamą, jakiej mogliśmy sobie życzyć. Bez względu na czas i miejsce była tam, aby odpowiedzieć na nasze głupie pytania, powiedzieć nam, co robić i wysłuchać, kiedy tego potrzebowaliśmy” – napisali.

Czytaj również:  gwiazda "Stranger Things" Joseph Quinn opowiada o tej rozdzierającej serce scenie i o tym, że w rzeczywistości poszatkował trochę Metalliki dla tych piekielnych nietoperzy

Ich oświadczenie było kontynuowane: „Mama jest naszą najlepszą przyjaciółką i jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy miłość taką jak jej. Jej miłość i szczęście niosły nas przez całe życie i będą tym, co niesie nas teraz. Wszystko co robimy, robimy dla niej.”

Jak szczegółowo opisano w jego autobiografii z 2010 roku Size Matters Not, Warwick po raz pierwszy formalnie spotkał Samanthę, gdy razem kręcili kultowy film fantasy Willow pod koniec lat 80-tych. Przed tym spotkaniem Warwick widział swoją przyszłą żonę na planie Labyrinth , podziwiając ją „z daleka”

Oprócz pojawienia się w Willow, Samantha miała małe role u boku swojego męża w Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II i Leprechaun 2 . Para jest współzałożycielem organizacji charytatywnej Little People U.K., która oferuje wsparcie osobom z karłowatością, zapewniając zaspokojenie ich potrzeb medycznych.

Wcześniej doświadczyła problemów zdrowotnych związanych z sepsą, która wymagała operacji w 2019 roku. Rozmawiając z The Sun w 2022 roku, Warwick podzielił się emocjonalnym procesem prawie utraty żony z powodu zagrażającej życiu infekcji.

„Następne kilka godzin było najdłuższymi w moim życiu, kiedy czekałem na oddziale z naszymi dziećmi w pustej przestrzeni pozostawionej przez szpitalne łóżko Sam” – wspominał aktor moment, w którym Samantha została zabrana na operację. Dodał, że kilka chwil wcześniej rodzina „zebrała się przy jej łóżku; choć optymistycznie, żegnaliśmy się na wypadek, gdyby Sam nie przeżyła.”

Warwick powiedział również, że „załamywał się każdej nocy, myśląc, że ta straszna choroba, która pojawiła się znikąd, może odebrać mi bratnią duszę”

Latest Posts

Nie przegap