czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Sandra Lee spędza 58. urodziny z 45-letnim narzeczonym Benem Youcefem na zdjęciach pełnych PDA

Sandra Lee uczciła swoje 58. urodziny serią całuśnych zdjęć z narzeczonym Benem Youcefem. Sandra Lee/Instagram

Sandra Lee podkręca temperaturę w kuchni.

Znana szefowa kuchni uczciła w środę swoje 58. urodziny, udostępniając na Instagramie karuzelę zdjęć, na których całuje się ze swoim znacznie młodszym narzeczonym, Benem Youcefem, w różnych miejscach.

„Najlepszym prezentem urodzinowym był Ben! Dziękuję za gonienie mnie po ulicy i nie przyjmowanie NIE NIE NIE za odpowiedź! Miałeś rację!” podpisała pikantny post udostępniony we wtorek.

„Najlepszym prezentem urodzinowym był Ben! Dziękuję za gonienie mnie po ulicy i nie przyjmowanie NIE NIE NIE za odpowiedź! Miałeś rację!” – zaczęła swój emocjonalny wpis na Instagramie. Sandra Lee/Instagram
Podziękowała Bogu za to, że dał jej „tak wspaniałego mężczyznę” do całowania. Sandra Lee/Instagram

„Dziękuję Ci Boże za tak wspaniałego mężczyznę, którego mogę pocałować. Urodziny jutro – tak wdzięczny za moją miłość!!! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich! Sandy xoxo.”

Wydaje się, że wszystkie 10 zdjęć zostało zrobionych przez Lee lub Youcefa, 45 lat, w stylu selfie w trakcie pocałunku.

Większość fanów i obserwujących pojawiło się w komentarzach, aby wesprzeć romans Lee, ale jeden zażartował, że para powinna „dostać pokój”.

Zakończyła swój post, mówiąc, że jest „wdzięczna” algierskiemu aktorowi. Sandra Lee/Instagram
Jeden z jej obserwatorów zażartował, że powinna „znaleźć sobie pokój” Sandra Lee/Instagram

„Zasługujesz na każde szczęście! Cudownie jest patrzeć, jak rozwija się wasza historia miłosna” – skomentował jeden z obserwujących. „Wspaniałych urodzin! ❤️🥳🎂.”

„Zasługujesz na dobrego faceta, po tym ostatnim pozie”, napisał inny, odnosząc się do byłego gubernatora Lee, Andrew Cuomo.

Ona i 66-letni Cuomo zakończyli swój 14-letni romans we wrześniu 2019 roku – kilka miesięcy po tym, jak Page Six poinformowała, że mieszkają osobno.

Para zeszła się po jej głośnym rozstaniu z obalonym gubernatorem Andrew Cuomo. Sandra Lee/Instagram
Gwiazda Food Network poznała Youcefa, gdy po rozstaniu przeprowadziła się do Los Angeles. Sandra Lee/Instagram

„W ostatnim czasie zdaliśmy sobie sprawę, że nasze życie potoczyło się w różnych kierunkach, a nasz romantyczny związek przerodził się w głęboką przyjaźń” – napisali we wspólnym oświadczeniu.

„Zawsze będziemy rodziną i w pełni wspieramy się nawzajem i jesteśmy oddani dziewczynkom” – dodali, odnosząc się do trzech córek Cuomo z jego małżeństwa z Kerry Kennedy. „Nasze życie osobiste pozostaje osobiste i nie będzie dalszych komentarzy.”

Lee zaczęła spotykać się z Youcefem w 2021 roku po przeprowadzce z Nowego Jorku do Malibu w Kalifornii. W tym samym roku The Post podał wiadomość, że się zaręczyli.

Czytaj również:  Nicole Williams rodzi, wita pierwsze dziecko z mężem Larrym Englishem
Lee była widziana, jak pokazywała swój pierścionek zaręczynowy w Paryżu. Sandra Lee/Instagram
Od tego czasu przeprowadzili się z powrotem do Nowego Jorku. Sandra Lee/Instagram

„Ben jest niesamowicie opiekuńczy w stosunku do Sandry” – powiedziało wówczas źródło. „Są bratnimi duszami i zakochani po uszy.”

Lee i algierski aktor zdecydowali się wrócić do Nowego Jorku w 2023 roku, ponieważ ten pierwszy „nie był tak szczęśliwy” mieszkając w Los Angeles i chciał zaplanować ślub w Wielkim Jabłku.

„Ma dzieci, więc będzie tam i z powrotem” – powiedziało wówczas Page Six źródło bliskie parze.

Latest Posts

Nie przegap