niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Scheana Shay, Lala Kent świętują Boże Narodzenie, uderzając w Raquel Leviss w nowym świątecznym singlu

’Tis the season to be messy.

Scheana Shay i Lala Kent wydały w piątek nowy świąteczny singiel zatytułowany „Christmas Slay”, który oddaje hołd wielu kultowym momentom Bravo – ale także uderza w ich byłą współgwiazdę „Vanderpump Rules” Rachel „Raquel” Leviss.

„Jest Boże Narodzenie, a ja staram się zepchnąć z listy niegrzecznych / Łapiesz mój dryf?” 38-letnia Shay rapuje w jednym z wersów świątecznej melodii. „Chcę być aniołem, a nie Rachel, suko.”

Inny tekst – wykonany w odniesieniu do tymczasowego zakazu zbliżania się Levissa (TRO) przeciwko Shay na początku tego roku – odważnie deklaruje: „Nigdy więcej TRO!”

Piosenkarka „Good as Gold” szybko zakończyła swoją przyjaźń z 29-letnim Levissem po tym, jak w marcu dowiedziała się o jego wstrząsającym romansie z Tomem Sandovalem z „Pump Rules” OG.

Najlepsza przyjaciółka i koleżanka Shay, Ariana Madix, spotykała się z 41-letnim frontmanem zespołu coverowego przez prawie dekadę, ale zrezygnowała po odkryciu jego niewierności.


Więcej informacji o reality TV na Page Six

  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Housewives Hangover”
  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Później pojawiły się doniesienia, że Shay i Leviss wdali się w gorącą, fizyczną wymianę zdań po wspólnym występie w programie „Watch What Happens Live with Andy Cohen” tej samej nocy, kiedy 38-letnia Madix dowiedziała się o zdradzie Sandovala.

Jednak Shay stanowczo zaprzeczyła twierdzeniom Leviss, że „uderzyła” byłą królową konkursu.

Nowy świąteczny singiel Lali Kent i Scheany Shay, „Christmas Slay”, wymierzony jest w ich byłą współgwiazdę „Vanderpump Rules” Rachel „Raquel” Leviss. Instagram
Świąteczny utwór został wydany w piątek. scheana/Instagram

Leviss złożył później wniosek o tymczasowy zakaz zbliżania się do Shay, który sędzia ostatecznie oddalił.

Kilka dni wcześniej Leviss nakręcił zjazd „Pump Rules” sezonu 10 – oddzielnie od Shay, ponieważ TRO było nadal aktywne – ale nie wrócił, gdy kamery rozpoczęły sezon 11.

Kolejna odsłona reality show Bravo ma mieć premierę w styczniu, w tym samym miesiącu, w którym Leviss wypuści swoje nowe przedsięwzięcie iHeartPodcasts, „Rachel Goes Rogue.”

Czytaj również:  James Winchester mówi, że kolega z drużyny Travis Kelce "uśmiechał się i rumienił", gdy Taylor Swift pojawiła się na pierwszym meczu
„I wanna be an angel, not a Rachel, bitch”, rapuje Shay w piosence. rachelleviss/Instagram
Shay była blisko z Levissem zanim ten zdradził Arianę Madix ukrywając romans z Tomem Sandovalem. Casey Durkin/Bravo via Getty Images

W piątkowym odcinku swojego podcastu „Scheananigans”, Shay odniosła się do swojego konfliktu z Levissem.

„Dlaczego potrzebujesz tymczasowego zakazu zbliżania się do mnie? Nie prześladuję cię. Nie próbowałam się z tobą skontaktować” – powiedziała gościom Ryan Bailey i Kiki Monique.

„Miałam zero, zero kontaktu. Więc czego się boisz?”

Leviss nie powróciła do „Pump Rules” po skandalu, podczas gdy Sandoval i Madix to zrobiły. Instagram/@raquelleviss
Madix spotykała się z Sandovalem przez prawie dekadę, gdy w marcu odkryła jego niewierność. arianamadix/Instagram

Podczas gdy świąteczny utwór Shay i Kenta wymierzony jest w Leviss, świętuje on również wszechświat Bravo w ogóle z żartobliwymi ukłonami w stronę kilku „Prawdziwych Gospodyń Domowych”, które pozostawiły niejadalne ślady na swoich franczyzach.

„It’s the Tres Amigas sippin’ tequilas”, rapują, uznając siostrzeństwo „Real Housewives of Orange County” OGs Vicki Gunvalson, Shannon Beador i Tamra Judge.

Dodatkowo, dają okrzyk dla absolwentki „Real Housewives of Beverly Hills” Lisy Rinny i jej słynnego pout: „Ust do Świętego Mikołaja jak Lisa Reeh-nas.”

Świąteczny utwór Kenta i Shay świętuje również cały wszechświat Bravo. Instagram
Panie oddają hołd Vicki Gunvalson, Lisie Rinnie i innym ikonom „Real Housewives” w „Christmas Slay” Todd Williamson/Bravo

Kolejna wzmianka o „RHOBH” z krótkim podsumowaniem wygranej Eriki Jayne w jej niesławnej sprawie dotyczącej diamentowych kolczyków o wartości 750 000 dolarów.

52-letnia artystka z Las Vegas odniosła ważne zwycięstwo w lipcu, kiedy sędzia uznał, że syndyk nie był w stanie udowodnić, że jej mąż, adwokat Tom Girardi, sprzeniewierzył fundusze, które zostały wykorzystane do zakupu drogich klejnotów – które zostały zakupione w 2007 roku i od tego czasu wzrosły w wartości.

„To był długi rok, bycie dzikusem jest przeszywające” – rapuje 33-letni Kent. „Ale werdykt zapadł i zatrzymujemy kolczyki.”

Latest Posts

Nie przegap