24 maja 2022 | 7:04pm

Scott Disick pozostaje zajęty wśród byłej Kourtney Kardashian, która niedawno wzięła ślub z Travisem Barkerem.

Podczas gdy założyciel Poosh był we Włoszech i mówił „I do” w weekend, Disick imprezował w klubie ze striptizem w NYC – ale flirtowanie nie skończyło się tam.

We wtorek, powiązany z Kardashianami Lothario zostawił pikantny komentarz na najnowszym poście Holly Scarfone na Instagramie, po tym jak gwiazda „Too Hot to Handle” oznaczyła go na parnym zdjęciu.

„Oh lord she’s @talentless,” Scarfone – o której plotkowano, że spotyka się z Disickiem na początku tego roku – podpisała trzy seksowne zdjęcia, na których modeluje białe body z linii ubrań nowojorczyka.

Nie tylko jej bezczelny komentarz był oczywistą odą do „Pana”, ale Scarfone, 23, również strategicznie oznaczyła Disicka, 38, jako swój tyłek.

„Mogę pomyśleć o kilku talentach, które masz na samym szczycie mojej głowy, bez zamierzonego kalamburu”, odpowiedział, skłaniając ją do odpowiedzi, „@letthelordbewithyou do zobaczenia wkrótce 👀 .”

Scott Disick seen partying at a strip club in New York City
Flirt online pojawił się krótko po tym, jak Disick był widziany na imprezie w klubie ze striptizem w Nowym Jorku.
TMZ

Flirt online duetu nastąpił krótko po tym, jak Disick był widziany w klubie ze striptizem Sapphire New York, podczas gdy Kardashian, 43, i Barker, 46, byli pół świata dalej, świętując swoje włoskie zaślubiny.

Według TMZ, były gwiazdor „Flip It Like Disick” dostał się do klubu o 2:30 w poniedziałek z dużą grupą zarówno męskich jak i żeńskich przyjaciół. Podobno został przez godzinę, rozmawiając z jedną kobietą, zanim wyszedł.

Scott Disick posing for a photo inside a private jet
Disick miał swoją własną ucieczkę wśród uroczystości ślubnych byłej Kourtney Kardashian.
letthelordbewithyou/Instagram

Prawdopodobnie Wielkie Jabłko było tylko pit stopem w podróży Disicka, ponieważ w niedzielę podzielił się zdjęciem z prywatnego odrzutowca z podpisem, „Gdzie 2?”, po którym nastąpił kolejny slajd, na którym czytamy, „Następny przystanek, plaża.”

Czytaj również:  Córka Lisy Marie Presley - Riley Keough potajemnie powiła pierwsze dziecko

Disick został po raz pierwszy połączony z Scarfone pod koniec lutego po tym jak fotografowie uchwycili ich wychodzących razem na obiad w Nobu Malibu.

Scott Disick arrives at Boum Boum night club in Paris with Holly Scarfone
Disick i Scarfone zostali po raz pierwszy zauważeni razem pod koniec lutego.
Neil Warner/MEGA

W następnym miesiącu wyleciały na tydzień do Paryża. Podczas wyjazdu Scarfone zamieściła zdjęcie w bieliźnie z wieżą Eiffla w tle, na co Disick odpowiedział w komentarzach: „Gdzie jest mój kredyt na zdjęcie?”

W kwietniu ojciec trójki spotykał się z inną 20-latką, Rebeccą Donaldson, którą zabrał na premierę serialu Hulu „The Kardashians.”