wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Sean „Diddy” Combs oskarżony o gwałt i narkotyzowanie byłej studentki FIT w latach 90-tych: raport

Sean „Diddy” Combs musi zmierzyć się z kolejnym pozwem. Tym razem został on złożony przez byłą studentkę nowojorskiego Fashion Institute of Technology, która twierdzi, że w latach 90-tych Combs odurzył ją narkotykami i zgwałcił.

W czwartek April Lampros złożyła pozew w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Nowy Jork, twierdząc, że jej związek ze zhańbionym raperem rozpoczął się, gdy zaproponował jej mentoring w branży modowej, według TMZ.

Przypomniała sobie spotkanie z Combsem w barze SoHo w 1995 roku, twierdząc, że przesadził z alkoholem, a później zabrał ją z powrotem do swojego pokoju w hotelu Millennium.

Sean „Diddy” Combs staje w obliczu kolejnego pozwu złożonego przez byłą studentkę nowojorskiego Fashion Institute of Technology, która twierdzi, że została zgwałcona przez rapera w latach 90-tych. Sąd Najwyższy Stanu Nowy Jork
April Lampros złożyła dokumenty w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Nowy Jork w czwartek, twierdząc, że nadużycia zaczęły się, gdy Combs zaoferował jej mentoring w branży modowej. Instagram/diddy
W 1995 roku przypomniała sobie spotkanie z piosenkarzem „I’ll Be Missing You” w barze SoHo, twierdząc, że przelał jej drinka i zabrał ją z powrotem do swojego pokoju hotelowego. GC Images

51-letnia obecnie Lampros wspominała uczucie, jakby „ściany się do niej zbliżały”, gdy 54-letni wokalista „I’ll Be Missing You” rzekomo zaczął się do niej zbliżać.

Składająca petycję twierdziła, że nie była w stanie się bronić i obudziła się następnego dnia „naga, obolała i zdezorientowana.”

Zgodnie z dokumentami, Lampros trzymała się z daleka od Combsa przez wiele miesięcy, dopóki nie wyciągnął do niej ręki i nie zaprosił jej na wydarzenia w branży muzycznej.

Lampros została opisana w dokumencie jako „pełna nadziei, ale naiwna studentka, która uwierzyła panu Combsowi na słowo i uwierzyła, że pierwszy gwałt był możliwym mulliganem i postanowiła dać mu drugą szansę.”

Lampros przypomniała sobie, że poczuła się źle, gdy Combs rzekomo zmusił się do niej, gdy zemdlała. AFP via Getty Images
Twierdziła, że obudziła się „naga, obolała i zdezorientowana” WireImage

Następnie przypomniała sobie, jak udała się na kolację z raperem „Last Night”, kiedy rzekomo została zmuszona do uprawiania z nim seksu oralnego na parkingu.

Zostali zauważeni przez pracownika garażu, ale Combs nie przejął się tym, zgodnie z dokumentacją.

Po tej nocy Lampros unikała Combsa, co doprowadziło go do wściekłości i rozwinięcia „mafijnej osobowości”, gdy zagroził, że umieści ją na czarnej liście branży.

Lampros trzymała się z dala od potentata muzycznego przez wiele miesięcy, dopóki nie zaprosił jej na imprezę modową. Getty Images
Dokumenty opisują byłą studentkę jako „pełną nadziei, ale naiwną studentkę college’u, która uwierzyła panu Combsowi na słowo i uwierzyła, że pierwszy gwałt był możliwym mulliganem i postanowiła dać mu drugą szansę” Jamie McCarthy/Getty Images

W 1996 roku Lampros powiedziała, że została „zamówiona” do mieszkania Combsa, gdzie została przedstawiona jego byłej dziewczynie Kim Porter.

Czytaj również:  ujawniono oficjalną przyczynę śmierci Tylera Christophera, gwiazdy "General Hospital

Twierdziła, że ecstasy zostało jej wepchnięte do gardła i została zmuszona do uprawiania seksu z Porter, gdy Combs się masturbował.

Lampros twierdziła, że została ponownie zgwałcona przez Combsa.

Lampros przypomniała sobie, jak szła na kolację z Combsem, gdy ten rzekomo zmusił ją do seksu oralnego na parkingu. Richard Shotwell/Invision/AP
Lampros przytoczyła również inny incydent, twierdząc, że Combs zaprosił ją do swojego mieszkania i zmusił do seksu ze swoją byłą Kim Porter. FilmMagic, Inc

W 1998 roku Lampros oficjalnie odcięła się od Combsa, ale przypomniała sobie Porter, która zmarła w listopadzie 2018 roku, pojawiając się w restauracji, w której pracowała.

Zgodnie z dokumentami, Porter rzekomo powiedziała właścicielowi restauracji, że Lampros próbował ją otruć i zażądał jej zwolnienia lub Combs zamknie restaurację. W rezultacie została zwolniona.

Lampros wymieniła również Bad Boy Records, Arista i Sony Music Entertainment jako pozwanych w pozwie, ponieważ domaga się odszkodowania za rzekome szkody, które podmioty pozwoliły Combsowi popełnić.

Przedstawiciele Combsa nie byli natychmiast dostępni do komentarza.

Twierdziła, że narkotyki zostały jej wepchnięte do ust. WireImage
Zgodnie z dokumentami, Combs później ponownie zgwałcił Lampros. Getty Images

Bombowy pozew Lampros pojawia się kilka dni po tym, jak Combs został pozwany przez byłą modelkę, która twierdziła, że była odurzona narkotykami i napastowana seksualnie przez potentata muzycznego.

Kilka innych kobiet również zgłosiło się, twierdząc, że doszło do podobnych incydentów, odkąd była Combsa Cassie Ventura – z którą spotykał się przez dekadę – złożyła przeciwko niemu pozew w listopadzie.

Podczas gdy ex prywatnie rozstrzygnął pozew 24 godziny później, stare wideo Combsa bijącego Venturę na korytarzu hotelu w 2016 roku wypłynęło na powierzchnię w zeszłym tygodniu.

Kilka kobiet złożyło pozwy przeciwko Combsowi, zarzucając mu podobne incydenty od czasu, gdy jego była Cassie Ventura złożyła swój własny w listopadzie. Jim Smeal/Shutterstock
Jednak oboje rozwiązali tę sprawę prywatnie. David Fisher/Shutterstock

Przed opublikowaniem wideo, Combs stanowczo zaprzeczył zarzutom przedstawionym przez Venturę, uznając je za „obraźliwe i oburzające”

Jednak w weekend wydał wideo z przeprosinami, opisując swoje działania jako „niewybaczalne”

„Tak trudno jest zastanowić się nad najciemniejszymi momentami w swoim życiu, ale czasami trzeba to zrobić. Miałem przejebane. To znaczy, sięgnąłem dna, ale nie szukam wymówek” – powiedział raper. „Moje zachowanie na tym filmie jest niewybaczalne. Biorę pełną odpowiedzialność za moje działania w tym filmie. Jestem zniesmaczony.”

Czytaj również:  Angelina Pivarnick nie ogląda 'Jersey Shore' wśród plotek o rozwodzie i zdradzie

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap