poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Sean 'Diddy’ Combs pozwany przez byłą modelkę, która twierdzi, że była odurzona narkotykami i napastowana seksualnie

Sean „Diddy” Combs stoi w obliczu kolejnego pozwu o napaść na tle seksualnym.

Była modelka Crystal McKinney twierdzi, że zhańbiony raper zmusił ją kiedyś do seksu oralnego podczas imprezy Men’s Fashion Week w 2003 roku.

Według dokumentów sądowych uzyskanych przez TMZ we wtorek, ówczesna 22-latka poznała Combsa w Cipriani Downtown w Nowym Jorku.

Następnie Combs rzekomo zaprosił ją do swojego studia, gdzie wraz z kilkoma przyjaciółmi zaczął pić Hennessy i rozdawać jointy.

Crystal McKinney twierdzi w nowym pozwie, że Sean „Diddy” Combs zmusił ją do seksu oralnego w 2003 roku. MTV
Była modelka twierdzi, że poznała Diddy’ego po pokazie na tygodniu mody. Willy Sanjuan/Invision/AP

McKinney twierdzi jednak, że joint był „bardzo mocny”, twierdząc, że był on nasączony innym narkotykiem.

Pomimo stanu delirium, Combs rzekomo zażądał, aby poszła za nim do łazienki.

Po wejściu do środka rzekomo zmusił się do niej i przycisnął jej głowę do swojego krocza, po czym nakazał jej „ssać”

Kiedy McKinney odmówiła, raper „I’ll Be Missing You” rzekomo popchnął jej głowę jeszcze niżej i zmusił ją do seksu oralnego.

Następnie rzekomo zaprosił ją do swojego studia, gdzie doszło do rzekomej napaści. Chris Pizzello/Invision/AP
McKinney twierdzi, że Combs dał jej skręta. MTV

Potem próbowała odejść, ale poczuła zawroty głowy i straciła przytomność. Dopiero gdy odzyskała przytomność na tyłach taksówki, zdała sobie sprawę, że została rzekomo napastowana seksualnie.

W wyniku rzekomego incydentu McKinney twierdzi, że została wykluczona z branży modelingowej i cierpiała na skrajną depresję, a rok później próbowała nawet popełnić samobójstwo.

McKinney domaga się nieokreślonego odszkodowania.

Była modelka jest tylko jedną z wielu osób, które zgłosiły się z zarzutami napaści od czasu, gdy była dziewczyna rapera Cassie Ventura złożyła przeciwko niemu bombowy pozew w listopadzie 2023 roku.

Następnie kazał jej uprawiać na nim seks oralny, zgodnie z pozwem. MTV
McKinney twierdzi, że później została wpisana na czarną listę branży modelingowej. Domaga się nieokreślonego odszkodowania. MTV

W pozwie Cassie twierdziła, że Combs znęcał się nad nią fizycznie i zgwałcił ją, między innymi, podczas ich dziesięcioletniego związku.

Nagranie wideo, na którym Combs bije ją w hotelowym korytarzu, potwierdziło niektóre z jej twierdzeń. Po jego opublikowaniu w piątek, potentat muzyczny powiedział, że jest „popieprzony” i „zniesmaczony” swoim zachowaniem.

Czytaj również:  Syn Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa kończy studia na Uniwersytecie Browna

Byli małżonkowie zawarli ugodę na nieujawnioną kwotę zaledwie 24 godziny po złożeniu wniosku.

Jednak wkrótce po ich ugodzie Joi Dickerson-Neal twierdziła, że Diddy odurzył ją narkotykami i zgwałcił na taśmie w 1991 roku po tym, jak „niechętnie” poszła z nim na randkę.

Mniej więcej w tym samym czasie inna anonimowa kobieta również złożyła pozew, twierdząc, że Combs upił ją i zmusił do seksu z nim na imprezie. Jeden z przyjaciół rapera również rzekomo ją zgwałcił.

Jest szóstą osobą, która zgłosiła się z zarzutami napaści seksualnej przeciwko Diddy’emu. AFP via Getty Images
Cassie Ventura złożyła pozew przeciwko swojemu byłemu chłopakowi w listopadzie 2023 roku. AFP via Getty Images

Następnie w grudniu Combs został oskarżony o gwałt zbiorowy i handel seksualny 17-letnią uczennicą, gdy była w 11 klasie.

W lutym były producent potentata muzycznego Rodney „Lil Rod” Jones złożył pozew przeciwko niemu, twierdząc, że ma „SETKI godzin nagrań filmowych i dźwiękowych pana Combsa, jego personelu i gości angażujących się w poważne nielegalne działania”

Jones twierdził, że Combs wielokrotnie napastował go seksualnie podczas pracy nad swoim najnowszym albumem od września 2022 r. do listopada 2023 r.

(W tym czasie Combs rzekomo obmacywał genitalia Jonesa i dotykał jego odbytu, aby nakłonić go do seksu – co, jak twierdził, raper bagatelizował jako „zabawę”

W pozwie Cassie oskarżyła Combsa o fizyczne znęcanie się i gwałt. Matt Baron/Shutterstock
W piątek opublikowano nagranie, na którym Combs bije piosenkarkę „Me & U” w hotelowym korytarzu. AP

Niemal dokładnie miesiąc po tym, jak Jones złożył pozew, dom Combsa został zaatakowany przez federalnych w związku z dochodzeniem w sprawie handlu ludźmi.

Combs stanowczo zaprzeczył oskarżeniom.

Przedstawiciele Combsa nie odpowiedzieli od razu na prośbę Page Six o komentarz.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię ds. napaści seksualnych pod numer 1-800-330-0226.

Latest Posts

Nie przegap