wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Selena Gomez dołącza do Taylor Swift na babski wieczór po ujawnieniu romansu z Bennym Blanco

I wrócili!

Długoletnie BFF Selena Gomez i Taylor Swift zostały zauważone w piątkowy wieczór w pizzerii Lucali na Brooklynie wraz z Zoe Kravitz i Carą Delevingne, a także aktorką Anyą Taylor-Joy, która później je tam spotkała.

Grupa kobiet odwiedziła nowojorską pizzerię po obejrzeniu występu komika Ramy’ego Youssefa w Brooklyn Academy of Music, jak donosi informator Page Six.

„Wszystkie świetnie się bawiły w jednej z lóż operowych i bardzo podobał im się występ”, powiedziano nam.

„Swift był całkowicie łaskawy dla całego personelu za kulisami i zespołów ochrony.”

Gomez i Swift skoordynowane w neutralnych strojach, z piosenkarką „Rare” kołyszącą brązową, beżową i czarną mini spódniczką ze skóry węża (355 USD) i trenczem (1,135 USD) marki Rejina Pyo noszonym z topem Lia Annie Bing w kolorze czarnym (200 USD) i wysokimi butami.

Selena Gomez i Taylor Swift zostały sfotografowane w piątkowy wieczór w brooklyńskiej pizzerii Lucali. TheImageDirect.com

Zdecydowała się na ciepły makijaż i wydawało się, że położyła jasne pasemka na swoich ciemnych brunetkach.

Tymczasem Swift, 33, miała na sobie najsłodszy jesienny strój składający się z plisowanej mini spódniczki Miu Miu ($2,050), wojskowego zielonego swetra i beżowej kurtki z jagnięcej skóry shearling od Gant ($1,700), która miała podszewkę sherpa.


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Gomez zachwyciła w spódnicy z wężowej skóry i trenczu od Rejiny Pyo w cenie około 1,500 dolarów. TheImageDirect.com
Pod płaszcz założyła czarny golf i dopasowane do niego wysokie buty. TheImageDirect.com
Swój ciepły makijaż ograniczyła do minimum, a podkreślone brunetką włosy ułożyła w fale. TheImageDirect.com

Stylowy strój połączyła z butami Reformation River Knee Boot ($478) i jasnobrązową torebką.

Jej charakterystyczne blond loki zostały ułożone w luźne fale, podobnie jak na premierze nowego filmu Emmy Stone w Nowym Jorku na początku tego tygodnia.

Ich babski wieczór nastąpił dzień po tym, jak 31-letnia Gomez potwierdziła w serii komentarzy na Instagramie, że od sześciu miesięcy spotyka się z producentem Bennym Blanco.

Swift wyglądała przytulnie w beżowej kurtce z jagnięcej skóry shearling od Gant ($1,700) i plisowanej mini spódniczce Miu Miu ($2,050). TheImageDirect.com
Pod płaszcz założyła zielony sweter, a jesienny look uzupełniła bordowymi botkami i brązową torebką. TheImageDirect.com
Włosy blond lekko podkręcone u dołu. TheImageDirect.com

Odpowiadając na komentarze fanów na Instagramie Popfaction na temat ich plotek o romansie, piosenkarka i aktorka nazwała 35-letnią Blanco swoim „absolutnym wszystkim”

Czytaj również:  'Sixteen Candles' gwiazda Carole Cook nie żyje w wieku 98 lat

Powiedziała również, że jest on „lepszy niż ktokolwiek”, z kim kiedykolwiek się spotykała i „traktował ją lepiej niż jakikolwiek człowiek na tej planecie.”

Gomez zdawała się również udostępniać na swoim Instagramie zdjęcie, na którym przytulała się do twórcy hitu „Eastside”, choć na zdjęciu była tylko część jego ciała.

Piosenkarze byli również widziani z Zoe Kravitz i Carą Delevingne. TheImageDirect.com
Według TMZ, piosenkarki oglądały wcześniejszy występ komediowy. TheImageDirect.com

Co więcej, wykonała kolejny odważny ruch, pokazując błyszczący pierścionek na lewym palcu serdecznym, który zawierał literę „B” i coś, co wyglądało na diament.

Page Six nie otrzymała odpowiedzi po skontaktowaniu się z przedstawicielami Gomez i Blanco w sprawie ich związku.

Oczywiście Swift nie jest już singielką, gdyż od lipca spotyka się z zawodnikiem Kansas City Chiefs, Travisem Kelce.

Wypad nastąpił dzień po tym, jak Gomez oświadczyła, że spotyka się z Bennym Blanco od sześciu miesięcy, odpowiadając na komentarze fanów na Instagramie. Instagram/@selenagomez
Następnie zabrała się do swojej historii na Instagramie, aby podzielić się czymś, co wydawało się być migawką przytuloną do producenta muzycznego. Instagram/Selena Gomez
Zamieściła również zdjęcie pierścionka „B” na lewym palcu serdecznym. Instagram/selenagomez

Po raz pierwszy otworzyła się na temat ich romansu w swoim profilu „Osoby Roku” Time 2023 w tym tygodniu i wyjaśniła, że 34-letni Kelce zwrócił na nią uwagę po tym, jak „uroczo” umieścił ją „na wybuchu” w swoim podcaście „New Heights” po tym, jak nie udało mu się dać jej swojego numeru podczas jej dwudniowego przystanku Kansas City Eras Tour w lipcu.

„Zaczęliśmy się spotykać zaraz po tym” – wspomina.

„Więc tak naprawdę mieliśmy sporo czasu, o którym nikt nie wiedział, za co jestem wdzięczna, ponieważ mogliśmy się poznać.”

Potwierdzili plotki o romansie, gdy Swift pojawiła się na meczu Chiefs przeciwko Chicago Bears 24 września, aby dopingować swojego ukochanego.

Latest Posts

Nie przegap