czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Selma Blair spotyka się z reakcją po antyislamskim komentarzu w mediach społecznościowych dotyczącym wojny Izraela z Hamasem

Selma Blair spotkała się z reakcją po tym, jak jej konto na Instagramie zamieściło antyislamski komentarz do filmu dotyczącego wojny Izrael-Hamas.

W klipie opublikowanym na Instagramie 2 lutego, profil użytkownika o nazwie Abraham Hamra wydawał się przemawiać w obronie społeczności żydowskiej po atakach terrorystycznych Hamasu z 7 października.

W usuniętym komentarzu do filmu, którego autorką jest Selma Blair, napisano: „Dziękuję bardzo. Deportujcie wszystkich tych bandytów wspierających terrorystów. Islam zniszczył kraje muzułmańskie, a potem przybywają tutaj i niszczą umysły. Wiedzą, że są kłamcami. Pokrętne uzasadnienia. Niech spotkają swój los”

The Hollywood Reporter skontaktował się z przedstawicielem Blair w celu uzyskania komentarza.

Po jej komentarzu do filmu na Instagramie, niektóre osoby zabrały się do X, dawniej Twittera, aby skrytykować aktorkę Cruel Intentions. Jedna z osób napisała: „To dość dziwne, że Selma Blair może być tak otwarcie nikczemna i bigoteryjna i w zasadzie bezkarnie nawoływać do śmierci całej populacji, ale Melissa Barrera nie może udostępnić linku do darowizny na rzecz palestyńskich uchodźców bez prawie porzucenia jej przez agencję”,”, podczas gdy inna osoba dodała: „Selma Blair może być tak otwarcie rasistowska, nikczemna i ludobójcza, odejść swobodnie i nadal być zatrudniana, z drugiej strony Melissa Barrera zostanie porzucona przez swoją agencję i będzie ścigana, ponieważ, no cóż, udostępniła link do darowizny na rzecz palestyńskich uchodźców!”

Posty wspominające o Melissie Barrerze odnoszą się do tego, że aktorka została usunięta z Scream VII w listopadzie 2023 r. po tym, jak udostępniła serię postów w mediach społecznościowych w następstwie wojny Izrael-Hamas.

„Gaza jest obecnie traktowana jak obóz koncentracyjny” – napisała Barrera w jednym z postów na swoim Instagramie. „Zbieranie wszystkich razem, bez wyjścia, bez elektryczności, bez wody… Ludzie nie nauczyli się niczego z naszej historii. I tak jak w przypadku naszych historii, ludzie wciąż w milczeniu przyglądają się temu, co się dzieje. TO JEST LUDOBÓJSTWO I CZYSTKI ETNICZNE.”

Czytaj również:  Kanye "Ye" West wypatroszył dom Tadao Ando. Teraz chce za niego 53 miliony dolarów

Susan Sarandon została również zwolniona przez United Talent Agency w zeszłym roku po komentarzach, które wygłosiła na propalestyńskim wiecu w Nowym Jorku 17 listopada

Latest Posts

Nie przegap