czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Sharon Osbourne trafiła do szpitala z powodu zagrożenia zdrowia

Sharon Osbourne wróciła do domu po tym, jak w piątek została hospitalizowana z powodu nagłego wypadku medycznego.

Jack, jej syn, podzielił się wiadomością, że jest teraz poza szpitalem na swojej historii na Instagramie w sobotę, w wiadomości, która wyraziła uznanie dla innych sentymentów „miłości i wsparcia” dla jego mamy

„Otrzymała wszystko jasne od swojego zespołu medycznego i jest teraz w domu” – napisał Jack. „Co do tego, co stało się z moją mamą – zostawię to jej, aby podzielić się o tym, kiedy będzie gotowa”

Sharon doświadczyła zdarzenia medycznego podczas kręcenia rodzinnego serialu Travel Channel The Osbournes: Night of Terror, według Jacka

Straż pożarna hrabstwa Ventura potwierdziła dla The Hollywood Reporter, że zespół EMS odpowiedział na wezwanie do nagłego wypadku w Glen Tavern Inn o 18:30 16 grudnia i że pacjent został zabrany do szpitala Santa Paula. Szef policji w Santa Paula Don Aguilar potwierdził THR, że pacjentem był Osbourne.

Osbourne, 70, jest osobowością telewizyjną i menedżerem muzycznym, który dzieli trójkę dzieci z rockmanem Ozzy Osbourne, jej mężem od 40 lat.

W listopadzie 2012 roku ujawniła, że przeszła podwójną mastektomię ze względu na predysponowane ryzyko raka piersi. Osbourne przeszła operację na raka jelita grubego w 2002 roku, a jej podróż po zdrowie została przedstawiona w rodzinnym serialu MTV, The Osbournes.

Osbourne opuściła serial CBS The Talk w marcu 2021 roku po 11 sezonach jako panelista po debacie na antenie na temat rasizmu i wielokrotnych oskarżeniach o rasistowskie komentarze.

W maju córka Osbourne’a Aimee, 39, była wśród tych, którzy uciekli z pożaru studia nagraniowego w Hollywood, który zabił 26-letniego producenta muzycznego.

Poprzednia wersja tej historii została opublikowana 17 grudnia.

Czytaj również:  Zachary Levi odpiera doniesienia, jakoby Dwayne Johnson zrezygnował z postkredytowej sceny w "Shazam! Furia Bogów

Latest Posts

Nie przegap