niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Sharon Stone przyznaje w emocjonalnym wywiadzie, że próbuje stawić czoła swoim „demonom” z powodu zmagań ze zdrowiem psychicznym

Sharon Stone wyznała w nowym wywiadzie, że często walczy o przezwyciężenie swoich problemów ze zdrowiem psychicznym.

„Wszyscy staramy się stawić czoła naszym demonom i wszyscy się zachowujemy – ja też” – powiedziała 66-letnia gwiazda „Basic Instinct” w czwartkowym programie „Turkish Tea Talk with Alex Salmond” – „i próbujemy dowiedzieć się, jak się podnieść, pomagać ludziom, nawet jeśli ich zdołowaliśmy, i upewnić się, że wszyscy się podnosimy.”

Stone, który współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia, zauważył, że jedna na 10 osób „na poziomie globalnym” przeżywa „kryzys psychiczny”

Sharon Stone stała się emocjonalna w nowym wywiadzie. YouTube/@trtworld
„Wszyscy próbujemy stawić czoła naszym demonom”, powiedziała w „Turkish Tea Talk with Alex Salmond” YouTube/@trtworld

Gwiazda filmowa przyznała następnie, że wierzy, iż ludzie powinni starać się naprawić samych siebie, zamiast polegać na politykach, którzy mogą im pomóc.

„Próbując powiedzieć, że to muszą być nasi przywódcy, cóż, jak myślisz, który to będzie przywódca? To musi zacząć się od jednostki” – wyjaśnił Stone.

„Musisz być silny, a kiedy to spieprzysz? OK, i co z tego? To było dwa kroki temu.”

Powtórzyła: „Musisz wstać, pozbierać się i pomóc komukolwiek, kogo myślisz, że potrąciłeś, i iść naprzód – i natychmiastowe przebaczenie. Natychmiastowe przebaczenie sobie.”

Stone powiedział, że jedna na 10 osób na całym świecie przeżywa „kryzys psychiczny” YouTube/@trtworld
Jednak gwiazda filmowa powiedziała, że odpowiedni rodzaj pomocy musi „zacząć się od jednostki” YouTube/@trtworld

Chwilę później w dyskusji z tureckim programem informacyjnym Stone stała się emocjonalna, omawiając, w jaki sposób wykorzystała swoją hollywoodzką platformę do wspierania marginalizowanych grup.

W 2013 roku gwiazda „Kasyna” została laureatką Nagrody Nobla po otrzymaniu nagrody Peace Summit Award za swoją pracę na rzecz osób z HIV i AIDS.

„Nagle poczułam, że jestem w tym cholernym pokoju To są moi ludzie” – powiedziała Stone o tym, jak się czuła, uczestnicząc w panelu na temat tego, jak stworzyć globalny pokój.

Stając się bardziej emocjonalna, dodała wśród łez: „Stanęłabym na ulicy z tymi ludźmi. Zaryzykowałabym życie dla tych ludzi. Ci ludzie mają mnie, ja mam ich.”

Czytaj również:  Zerwana żona T.J. Holmesa, Marilee Fiebig, przerywa milczenie w sprawie romansu Amy Robach
Stone zaczęła płakać podczas omawiania swojej pracy na rzecz pokoju na świecie. YouTube/@trtworld
„Ci ludzie mnie rozumieją, ja ich rozumiem”, powiedziała wśród łez. YouTube/@trtworld
W 2013 roku Stone została laureatką Nagrody Nobla. Getty Images for The Red Sea International Film Festival

Gwiazda „Total Recall” podsumowała: „Zajęło mi to 35 lat, ale jestem we właściwym pokoju i nigdy nie powiedziałam ludziom tutaj, w Los Angeles, że nawet wygrałam. Nie powiedziałem nikomu, ponieważ pomyślałem: „Jak mogę powiedzieć ludziom z branży filmowej, że wygrałem nagrodę Nobla?”

Szczery wywiad Stone pojawia się kilka tygodni po tym, jak dokonała kolejnego zaskakującego wyznania na temat swojej kariery.

W marcu gwiazda „Running Wild” po raz pierwszy ujawniła nazwisko producenta filmowego, który rzekomo naciskał na nią, by uprawiała seks z byłym współpracownikiem w celu uzyskania „lepszego” występu.

Stone niedawno ujawniła, że reżyser Robert Evans rzekomo naciskał na nią, by uprawiała seks z byłym współpracownikiem. Corbis via Getty Images
Aktorka przyznała, że zrobiła sobie przerwę od Hollywood. Getty Images for amfAR

W podcaście „Louis Theroux” Stone stwierdziła, że Robert Evans wezwał ją do swojego biura, gdy kręcili film „Sliver” z 1993 roku i powiedział jej, że „powinna przespać się z Billym Baldwinem”

„Teraz nagle jestem w branży 'muszę pieprzyć ludzi'”, dodała w odcinku.

Stone podzieliła się w „Turkish Tea Talk”, że spędza teraz około 17 godzin dziennie na malowaniu i wróci do aktorstwa tylko dla roli, która jest „naprawdę potężna i znacząca.”

Latest Posts

Nie przegap