7 sierpnia 2022 | 16:24

Nic go nie powstrzymuje.

Shawn Mendes rozebrał się do szortów na desce i napinał mięśnie ramion podczas uderzania na plażę w Miami w piątek.

Piosenkarz „Mercy”, 23, był widziany idąc na kąpiel po odwołaniu reszty swojej trasy pod koniec zeszłego miesiąca, aby nadać priorytet swojemu zdrowiu psychicznemu.

Kanadyjski piosenkarz odrzucił do tyłu swoje mokre włosy i pokazał swoje ciało w bordowych szortach.

Dodał do tego złoty naszyjnik i czarną bransoletkę, po czym przebrał się w parę niebieskich szortów i rozmawiał z przyjaciółmi na plaży.

Później tej nocy, Mendes udał się do LIV Miami, gdzie został zauważony w kabinie DJ-a z The Weeknd, producentem płyt Kaytranada i restauratorem Davidem Grutmanem.

Powiedziano nam, że Mendes był uśmiechnięty i śpiewał przez całą noc, podczas gdy nosił zwykły biały tank top i miał włosy ułożone w swoje charakterystyczne loki.

Shawn Mendes
Mendes poszedł popływać w oceanie.
MEGA

Wyjście na południową Florydę ma miejsce nieco ponad tydzień po tym, jak Mendes ujawnił, że musi kontynuować pracę nad swoim zdrowiem psychicznym, dlatego odwołał swoją trasę koncertową „Wonder: The World Tour.”

Shawn Mendes
Mendes imprezuje z Kaytranadą i The Weeknd.
worldredeye.com

„Jak wiecie, musiałem przełożyć kilka ostatnich tygodni koncertów, ponieważ nie byłem w pełni przygotowany na żniwo, jakie może zebrać na mnie powrót na trasę”, powiedział wokalista „Treat You Better” w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Shawn mendes
Kanadyjski piosenkarz wystawił na pokaz swój brzuch na plaży.
VAEM / BACKGRID

„Rozpocząłem tę trasę podekscytowany tym, że w końcu wrócę do grania na żywo po długiej przerwie spowodowanej pandemią, ale rzeczywistość jest taka, że w ogóle nie byłem przygotowany na to, jak trudne będzie koncertowanie po tym czasie nieobecności.”

Mendes zauważył, że rozmawiał ze swoim zespołem i „niesamowitą grupą specjalistów od zdrowia”, którzy doszli do wniosku, że „stało się bardziej jasne”, że musi wziąć czas, którego „nigdy nie brał osobiście”, aby „uziemić” się i „wrócić silniejszym.”

Czytaj również:  Marlon Wayans występuje z komediowym show kilka godzin po śmierci ojca Howella
Shawn Mendes
Wyjście nastąpiło tydzień po tym jak przełożył swoją światową trasę koncertową.
VAEM / BACKGRID

„…Obiecuję, że wrócę, jak tylko poświęcę odpowiedni czas na uzdrowienie” – zakończył swoje oświadczenie. „Kocham was wszystkich i bardzo dziękuję za wspieranie mnie i trzymanie się przy mnie w tej podróży”.

Mendes początkowo powiedział fanom, że przekłada swoją trasę na początku lipca. Trasa rozpoczęła się w Portland w czerwcu i miała trwać do sierpnia 2023 roku.