poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Siostra Nicka Cartera, Bobbie Jean, została pochowana na Florydzie po prywatnej ceremonii rodzinnej

Siostra Nicka Cartera, Bobbie Jean, została pochowana w sobotę.

Rodzina Carterów zorganizowała małą, prywatną ceremonię poza Tampą we Florydzie, w której uczestniczyli bliscy przyjaciele i rodzina, donosi TMZ.

Nie potwierdzono, czy członek Backstreet Boys był obecny. Jednak matka Bobbie Jean, Jane, podobno wygłosiła mowę podczas ceremonii.

Źródło wyjaśniło, że rodzina Carterów zdecydowała się pochować Bobbie Jean w pobliżu jej późniejszej siostry Leslie, która zmarła w 2012 roku z powodu przedawkowania leków na receptę, aby Jane mogła regularnie odwiedzać swoje córki.

Page Six skontaktowało się z rodziną Carterów w celu uzyskania komentarza.

Jak wcześniej informowaliśmy, Bobbie Jean – która ma córkę Bellę, lat 8, z poprzedniego związku – została znaleziona bez reakcji 23 grudnia 2023 roku w łazience swojego domu na Florydzie. Miała 41 lat.

Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.

Rodzina Carterów zorganizowała prywatną ceremonię poza Tampą, Fla., dla Bobbie Jean. Andre Csillag/Shutterstock

Chociaż w przeszłości zażywała narkotyki i w chwili śmierci była na okresie próbnym za kradzież i posiadanie narkotyków, biuro szeryfa hrabstwa Hillsborough poinformowało Page Six, że współlokatorka Bobbie Jean twierdziła, że nie zażywała narkotyków od czasu zwolnienia z więzienia.

Jane potwierdziła śmierć Bobbie Jean w zeszłym miesiącu w oświadczeniu przekazanym TMZ.

„Jestem w szoku po tym, jak dowiedziałam się o nagłej śmierci mojej córki, Bobbie Jean; i będę potrzebować czasu, aby przetworzyć straszną rzeczywistość, która wydarzyła się po raz trzeci” – czytamy w oświadczeniu. „Niezależnie od tego, jak głęboko rodzic odczuwa stratę dziecka, cierpienie małego dziecka po stracie rodzica musi być znacznie większe.”

Bobbie Jean pozostawiła po sobie 8-letnią córkę Bellę. Chad Buchanan/Getty Images

Nick wydał również oświadczenie po śmierci siostry za pośrednictwem Instagrama w zeszłym tygodniu.

„Może minąć całe życie, zanim w pełni przetworzę stratę, jaką moja rodzina poniosła przez lata – ostatnio wraz z nagłym odejściem naszej siostry Bobbie Jean. Jestem całkowicie załamany. Dziękuję za całą miłość i miłe słowa” – napisała piosenkarka.

Czytaj również:  Kellyanne Conway i George Conway rozwodzą się po 22 latach małżeństwa

„Po raz kolejny przypomniano nam, że życie jest cenne, ulotne i należy pielęgnować czas, który mamy z tymi, których kochamy. Wiem, że w końcu jest w pokoju z Bogiem. Kocham cię BJ.”

Piosenkarz Aaron Carter (w środku) zmarł w listopadzie 2022 roku. Michael Buckner/Getty Images

Odejście Bobbie Jean oznacza trzecią śmierć rodzeństwa w rodzinie Carterów. Oprócz Bobbie Jean i Leslie, muzyczna rodzina straciła również Aarona Cartera w listopadzie 2022 roku.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Podobnie jak Bobbie Jean, piosenkarz „I Want Candy” został znaleziony martwy w wannie w swoim domu w Lancaster w Kalifornii.

Według sekcji zwłok piosenkarz zmarł w wyniku utonięcia i działania difluoroetanu, rodzaju łatwopalnego gazu znajdującego się w sprężonym powietrzu, oraz alprazolamu, ogólnej formy Xanaxu.

Rodzina straciła również Leslie Carter, dolny środek, z powodu przedawkowania leków na receptę w 2012 roku. Kristy Leibowitz/Getty Images

Angel, siostra bliźniaczka Aarona, odniosła się do tragedii, która spadła na rodzinę Carterów w hołdzie dla Bobbie Jean.

„Wiem, dlaczego Leslie, Aaron i teraz ty znaleźliście się w takich okolicznościach. Podzielam ten ból, którego doświadczyliśmy w dzieciństwie i przykro mi, że nie miałeś szansy na lepsze życie” – napisała na Instagramie dzień po śmierci Bobbie Jean. „Kocham Cię BJ, jesteś teraz wolny. 💔🕊”

Nick i Angel są ostatnią żyjącą dwójką rodzeństwa w rodzinie Carterów.

Latest Posts

Nie przegap