niedziela, 26 maja, 2024

Ostatnie posty

Społeczność nocnego życia opłakuje klubowego luminarza Rocco Ancarolę

To smutny dzień w nocnym życiu Nowego Jorku.

Rocco Ancarola, luminarz życia nocnego stojący za takimi klubami jak Ciao Bella, Boom, Pink Elephant i Lavo, zmarł w czwartek w wieku 66 lat po długiej walce z rakiem.

Znawcy branży opisali Ancarolę jako „nieustającą siłę miłości.”

„Był największym gospodarzem od czasów Sirio Maccioniego z Le Cirque. Był największym gospodarzem na tej planecie. [Bardzo trudno jest znaleźć kogoś innego na tym poziomie” – powiedziała Page Six publicystka i wieloletnia przyjaciółka Inna DeSilva.

Ancarola pomógł umieścić na mapie gorące miejsca Nowego Jorku, takie jak Lavo i Pink Elephant. Patrick McMullan via Getty Images

Ancarola urodził się w Johannesburgu w RPA i był obywatelem Włoch, ale przeniósł się do Nowego Jorku w latach 80-tych, aby zająć się aktorstwem po ukończeniu szkoły średniej, według południowoafrykańskiej gazety internetowej TimesLive.

Był opisywany w Page Six za występy w filmach takich jak „Wall Street” i umawianie się z byłą gwiazdą „The Real Housewives of New York City” Sonją Morgan w ostatnich latach. W 2011 roku doznał tętniaka w Święto Dziękczynienia w Lavo, co zmusiło go do poddania się dwóm poważnym operacjom serca w tym samym roku.

Rocco Anacarlo and Sonja Morgan
Ancarola był stałym elementem programu Bravo „Real Housewives of New York City”, kiedy spotykał się z Sonją Morgan. Mike Coppola

„Nigdy w życiu nie byłem w szpitalu, a teraz przeszedłem poważną operację dwa razy w ciągu dwóch tygodni. Mam problem z zastawkami serca… Lekarz powiedział, że gdybym dłużej zwlekał z udaniem się na pogotowie, to bym umarł” – powiedział nam wtedy.

Grupa graczy nocnego życia zebrała się w Bijoux zeszłej nocy, aby uczcić jego życie.

Jego siostra, Marilena, opublikowała aktualizację na Facebooku. „Derek Banton – [jego] przyjaciel z dzieciństwa – spał w szpitalu z Rocco. [Odłączenie go od aparatury podtrzymującej życie i] pozwolenie Rocco na samodzielne oddychanie było najtrudniejszą decyzją, jaką ja i moje rodzeństwo musieliśmy podjąć” – napisała – „Kochał każdą osobę, która do niego dzwoniła i odwiedzała; to utrzymywało go przy życiu w walce z rakiem.”

Czytaj również:  BAFTA Tea Party 2023: Angela Bassett, Michelle Yeoh i więcej

Latest Posts

Nie przegap