środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

’Surviving R. Kelly: The Final Chapter” – zwiastun przedstawia zeznania ocalałych i ostateczny werdykt

Lifetime wydał zwiastun Surviving R. Kelly: The Final Chapter, dwudniowego wydarzenia, w którym zobaczymy kilka osób, które przeżyły, szczegółowo opisujących swoje doświadczenia podczas procesu piosenkarza i skazanego handlarza seksem na początku tego roku, a także strach i zastraszenie, z jakim spotkali się wokół swoich publicznych zeznań.

Część trzecia serialu, która zadebiutuje w dwóch częściach od 2 stycznia, a następnie w drugiej części 3 stycznia, będzie również badać skutki trzech dekad przestępstw popełnionych przez byłą gwiazdę R&B.

Trzy i pół minutowy zwiastun dotyka doświadczeń ponad 60 głosów i świadectw dyskutujących o wewnętrznym kręgu Kelly’ego i ich potencjalnej roli w tuszowaniu jego zbrodni; śmiertelnych groźbach, z jakimi spotkały się jego różne ocalałe osoby, gdy nadal były wykorzystywane przez artystę, a następnie, gdy próbowały się ujawnić; jak rodzice ocalałych zareagowali na strach i nadużycia Kelly’ego; eksploracja dystrybucji faktów w sprawie, w tym nazwanie Aaliyah w sądzie; i publiczne protesty, które pojawiły się – w poparciu i przeciwko R. Kelly’emu – podczas jego procesu.

„To coś bezprecedensowego w historii muzyki popularnej z, jak sądzę, setkami ofiar” – mówi jeden z ekspertów przedstawionych w zwiastunie, o wiktymizacji Kelly’ego na przestrzeni dekad. „Ja teraz znam 69”

W innym miejscu zeznania w sprawie są opisywane jako „przerażające”, a inna osoba występująca w dokumencie opisuje dowody jako „najbardziej przerażające audio lub wideo, jakie kiedykolwiek słyszałem w moim życiu.”

Kilka innych osób wyszczególnia bycie trzymanym na muszce, bycie słownie zagrożonym i doświadczanie podpalenia z rąk Kelly’ego, zanim głos na końcu przyczepy zapyta: „Jak udało mu się uciec z tym przez 30 lat?”

W ramach pierwszej nocy The Final Chapter, pokłosie niesławnej groźby użycia broni podczas premierowego pokazu dokumentu zostanie omówione, wraz z Azrielem Clary, w tym Clary’m, który został poinstruowany, aby kłamać w niesławnym wywiadzie R. Kelly’ego z Gayle King, jak również szczegóły jej wykorzystania, na stanowisku świadka.

Czytaj również:  Jon Hamm "chciałby" dostać rolę w MCU: "Mam nadzieję, że dostanę szansę"

Jej rodzina będzie również szczegółowo opisywać taktykę zastraszania stosowaną przez zwolenników R. Kelly’ego, a eksperci prawni i dziennikarze będą się wypowiadać na temat zarzutów o popełnienie przestępstwa przez Kelly’ego. Druga noc będzie koncentrować się na Jane Doe #1 i ujawnieniu Johna Doe, który stanął przed sądem, wraz z pojawieniem się nowych ocalałych, z ocalałymi dzielącymi się oświadczeniami o wpływie ofiary na ostateczny wyrok przeciwko Kelly

Surviving R. Kelly: The Final Chapter jest produkowany wykonawczo przez Joela Karsberga z Kreativ Inc, kreatywny pod z Bunim Murray Productions, Tamra Simmons, Jesse Daniels i Maria Pepin i Brie Miranda Bryant z Lifetime.

The Final Chapter będzie emitowany 2 i 3 stycznia o godzinie 20:00 ET/PT na Lifetime.

Latest Posts

Nie przegap