czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Sydney Sweeney pracowała nad „Immaculate”, zanim memy z „Euphorii” wezwały ją do zrobienia horroru

Kiedy na początku 2022 roku emitowany był drugi sezon Euphoria, media społecznościowe wypełniły się memami przedstawiającymi przerażone miny Sydney Sweeney w serialu, ponieważ internet ogłosił, że gwiazdę należy jak najszybciej umieścić w horrorze. Okazuje się, że już nad tym pracowała, w postaci swojego najnowszego filmu, Immaculate.

„Miałem już scenariusz, więc byłem naprawdę podekscytowany widząc reakcje wszystkich na Euphoria sezon drugi i to, że wszyscy mówili: 'Horror! Dajcie nam horror!” Sweeney powiedział The Hollywood Reporter podczas premiery filmu w Los Angeles na Beyond Fest w piątek. „Powiedziałem: 'Tylko poczekaj! Mam dla ciebie coś w zanadrzu” Trzymałem się tego przez długi czas”

Długi czas to mało powiedziane, ponieważ początkowo brała udział w przesłuchaniu do projektu dekadę temu, ale film nigdy nie powstał. Wiele lat później, gdy gwiazda Sweeneya wzrosła, a ona chciała zająć się produkcją, wskrzesiła go wraz z reżyserem Michaelem Mohanem i scenarzystą Andrew Lobelem, prowadząc film zarówno jako gwiazda, jak i producent.

Jest to drugi film, który wyprodukowała w ciągu ostatniego roku, po przebojowym rom-comie Anyone But You. Jeśli chodzi o jej producenckich idoli, wskazuje na „Margot Robbie z [jej] LuckyChap [firma produkcyjna], Brada Pitta z [jego] Plan B [firma]. Myślę, że są naprawdę inspirujący”

Sweeney – idąc po dywanie obok swoich babć, które obsadziła jako statystów w filmie – zauważyła również, że wybierając projekty producenckie w porównaniu z projektami stricte aktorskimi: „To zależy od tego, co do mnie przychodzi i co znajduję i chcę gonić. Chcę produkować rzeczy, w których nie jestem, aby móc opowiadać historie innym i po prostu naprawdę zależy to od historii”

W Immaculate Sweeney wciela się w postać amerykańskiej zakonnicy, która przenosi się do włoskiego klasztoru skrywającego mroczne i przerażające tajemnice. Sweeney ponownie spotyka się z Mohanem, który wcześniej wyreżyserował jej filmy Everything Sucks i The Voyeurs .

„W tym przypadku Sydney była moją szefową, zatrudniła mnie, a ja chciałem jej pomóc” – powiedział reżyser o ich trzeciej współpracy. „Mam to szczęście, że po prostu sobie ufamy i często, gdy kręcimy, patrzymy na siebie i wiemy, co myśli druga osoba, i po prostu przechodzimy do następnego ujęcia, wiedząc, że jesteśmy po tej samej stronie. Ten skrót myślowy jest wspaniały i sprawia, że współpraca układa się naprawdę dobrze”

Czytaj również:  Christopher Nolan czuje się "świetnie w branży filmowej" po sukcesie "Oppenheimera

Po podpisaniu umowy Mohan zasugerował również pewne zmiany w scenariuszu, ponieważ „zakończenie było o wiele bardziej tradycyjne, a ja miałem pomysł na to, jakie mogłoby być zakończenie” Sweeney i jej koledzy producenci zgodzili się z jego pomysłem, który, jak powiedział, „myślę, że jest prawdopodobnie najbardziej niepokojącym zakończeniem jakiegokolwiek horroru głównego nurtu”

A jeśli chodzi o to, czy internetowe nadzieje na horrorowy debiut Sweeney zostaną spełnione, Mohan obiecał: „Absolutnie spełnia, nie mam wątpliwości. Nie jestem pewną siebie osobą – jestem przekonany, że jej fani to pokochają”

Immaculate, w którym występuje również Simona Tabasco z The White Lotus, trafi do kin 22 marca.

Latest Posts

Nie przegap