środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Sylvester Stallone pisze pamiętnik „The Steps” zainspirowany kultowym biegiem „Rocky’ego” w muzeum sztuki w Filadelfii

Dodaj autora do imponującego CV Sylvestra Stallone.

Gwiazda „Creed” sprzedała pamiętnik, dowiedziała się wyłącznie Page Six.

Książka ikony kina będzie nosić tytuł „The Steps”, zainspirowany biegiem jego słynnego bohatera „Rocky’ego” po schodach Muzeum Sztuki w Filadelfii w legendarnym montażu treningowym z 1976 roku.

Tytuł książki jest inspirowany filmem „Rocky” Getty Images
Stallone jest autorem po raz pierwszy. FOX

Książka ukaże się jesienią 2025 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins William Morrow, które wygrało ją na gorącej aukcji.

Osoba wtajemniczona powiedziała nam, że książka rysuje podobieństwa do „Greenlights” Matthew McConaugheya i „Be Useful” Arnolda Schwarzeneggera

Według źródła, „’The Steps’ zaoferuje czytelnikom nie tylko porywające anegdoty jednej z największych gwiazd Hollywood, ale także bezcenne spostrzeżenia i praktyczną mądrość, która będzie inspirować i rezonować dla przyszłych pokoleń”

Słyszeliśmy, że gwiazda „Rambo” „zagłębi się” we wspomnieniach. StudioCanal/Shutterstock
Słyszeliśmy, że książka została kupiona w gorącej wojnie licytacyjnej. WireImage

Według wydawcy, „Sly zagłębi się głęboko, oferując czytelnikom intymne spojrzenie na swoją podróż życiową po raz pierwszy. Od czasu wydania „Rocky’ego” w 1976 roku, rozwinął się niezwykły romans między Sly’em a światem, wyjątkowa więź, która przetrwała ponad pięć dekad i mówi o niezwykłej zdolności Sly’a do podnoszenia na duchu i motywowania.”

Stallone rozsławił schody muzeum w swojej pierwszej roli fikcyjnego boksera Rocky’ego Balboa, który wykorzystywał je w swoim treningu DIY.

Tysiące osób odwiedza schody każdego roku, aby odtworzyć jego bieg i zrobić sobie zdjęcia z posągiem Rocky’ego, który pierwotnie był rekwizytem w filmie „Rocky III” Turyści nawet rutynowo wpadali na Stallone’a w tym miejscu przez lata.

Stallone ma na celu dodanie autora do swojego CV. Snap/Shutterstock
Bohater akcji stał się również gwiazdą reality TV. officialslystallone/Instagram

W oświadczeniu na temat książki napisano również: „Słynne 72 kroki w Filadelfii przedstawione w filmie „Rocky” stały się symbolem odporności i determinacji oraz zainspirowały niezliczone osoby. Ten pamiętnik będzie kulminacją dziesięcioleci refleksji, odkąd 12-letni Sly usiadł na tych schodach i marzył o byciu bohaterem.”

„Prawdziwa historia opowiada o stawianiu czoła życiowym wyzwaniom, obejmowaniu ich i ostatecznym pokonywaniu, krok po kroku, oraz o tym, co znajdujemy, gdy to robimy: nadzieję, szczęście, dumną pokorę, radość i miłość.”

Czytaj również:  Leah McSweeney odpowiada na plotki, że została zwolniona z 'RHUGT' z powodu incydentu z kupą

Książka Sly’a została sprzedana przez UTA Mauro DiPreta w William Morrow, który był domem dla takich znanych autorów jak Gregg Allman, Guy Fieri i Willie Nelson, między innymi.

Książka ukaże się w 2025 roku. Instagram
Książka jest podobna do pamiętnika Arnolda Schwarzeneggera. Getty Images

77-letni Stallone urodził się na Manhattanie, ale później przeprowadził się do Filadelfii.

Był nominowany do trzech Oscarów.

Przez lata walczył jako aktor, zanim osiągnął sukces dzięki legendarnym filmom franczyzowym, w tym „Rocky”, „Rambo”, a później „The Expendables” i „Creed”, a także „Cop Land”, „Demolition Man”, „Tango & Cash”, „Cliffhanger” i wiele innych.

Stał się także gwiazdą reality show „The Family Stallone” ze swoją żoną Jennifer Flavin i córkami Sophią, Sistine i Scarlet.

Latest Posts

Nie przegap