31 maja 2022 r. | 8:03

Syn Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa, Dylan, ukończył studia.

„Gratulacje z okazji ukończenia studiów dla mojego chłopca, mojej dumy, mojej radości, Dylana” – napisała Zeta-Jones w niedzielę na Instagramie w hołdzie dla swojego 21-letniego syna. „Jestem z ciebie niewymownie dumna i kocham cię ponad wszystko”.

Dylan ukończył Brown University w Providence, RI.

Douglas, ze swojej strony, nazwał siebie „dumnym tatą” w swoim własnym poście na Instagramie.

„Gratulacje Dylan! Dobra robota!”, napisał 77-letni aktor.

Para, która jest również rodzicami 19-letniej córki Carys, udokumentowała swoje emocjonalne pożegnanie, gdy Douglas wprowadził się do swojego akademika na Uniwersytecie Browna we wrześniu 2018 roku.

„Niech wykłady naprawdę się zaczną! Kocham cię Dylan”, Zeta-Jones, 52, powiedziała wtedy swojemu najstarszemu za pośrednictwem Instagrama. „Powodzenia w kolejnym ekscytującym i pouczającym rozdziale Twojego życia”.

Catherine Zeta-Jones and Dylan
Zeta-Jones powiedziała swoim obserwatorom na Instagramie, że jest „niewymownie dumna” z Dylana.
catherinezetajones/Instagram

Walijska gwiazda pokazała sypialnię Dylana, w tym jego plakaty Rolling Stonesów i Union Jack. Pokazała również, jak Carys i jej starszy brat szlochają, przytulając się na pożegnanie.

W zeszłym roku Carys świętowała wraz z Dylanem i ich rodzicami ukończenie szkoły średniej.

Catherine Zeta-Jones and Dylan
Dylan wprowadził się do swojego pokoju w akademiku we wrześniu 2018 r.
dylan__douglas/Instagram

„Gratulacje dla Carys i całej klasy 2021!” Douglas podpisał zdjęcia rodzinne z maja 2021 roku. „Twoja mama i ja jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Tak bardzo Was kochamy i cieszymy się na Waszą przyszłość, bo najlepsze dopiero przed Wami!”

W swoim własnym poście Zeta-Jones zauważyła, że Carys ukończyła szkołę „z wyróżnieniem w ramach matury międzynarodowej”, kończąc słowami: „Dajesz czadu i kochamy Cię”

dylan__douglas

Para jest również rodzicami córki Carys.

dylan__douglas/Instagram

The Royal Welsh College of Music & Drama 2019 Gala

Para jest również rodzicami córki Carys.

Getty Images

Następny

Raper ogłosił śmierć córki w poniedziałek, informując fanów…

W tym samym miesiącu gwiazda „Maski Zorro” powiedziała Drew Barrymore, że Douglas ostrzegał ich dzieci przed pójściem w jego ślady.

Czytaj również:  Meghan Markle stylizuje podwójne dżinsy z biżuterią o wartości 28 tysięcy dolarów podczas randki przy grillu w Teksasie z księciem Harrym

„Jeśli odnosisz sukces w biznesie, to nie jest to łatwa droga [for your kids]. W rzeczywistości trzeba się bardziej wykazać” – wyjaśniała wówczas Zeta-Jones. „Nawet jeśli to zniechęca, moje dzieci mówią: 'Nie, przykro nam, ale i tak chcemy to zrobić'”

Douglas i Zeta-Jones są małżeństwem od 2000 roku. Wcześniej Douglas był żonaty z Diandrą Luker, z którą ma 43-letniego syna Camerona.