poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Taron Egerton mówi, że spotkał się z Kevinem Feige, ma nadzieję na „szansę” na zagranie Wolverine’a

Po sportretowaniu Sir Eltona Johna, Taron Egerton ma nadzieję, że kiedyś wcieli się w inną ikoniczną postać: Logana.

Aktor, znany z roli Eggsy’ego w dwóch pierwszych filmach Kingsman oraz z zagrania Johna w Rocketman, rozmawiał z The New York Times, aby promować swój serial Apple TV+ Black Bird w wywiadzie opublikowanym w sieci w piątek. W artykule wspomniano, że Egerton spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios, w tym z prezesem Kevinem Feige, i że chciałby pójść w ślady Hugh Jackmana jako następny Wolverine.

„Nie sądzę, że byłoby źle to powiedzieć” Egerton, 32, powiedział publikacji ze śmiechem o swoim zainteresowaniu rolą. „Byłbym podekscytowany, ale i obawiałbym się, ponieważ Hugh jest tak kojarzony z tą rolą, że zastanawiałbym się, czy nie byłoby bardzo trudno zrobić to komuś innemu.”

Aktor mówił dalej: „Ale mam nadzieję, że jeśli to się stanie, dadzą mi szansę.”

Jackman, który współgrał z Egertonem w 2016’s Eddie the Eagle, ostatnio zagrał członka X-Men w 2017’s Logan.

To nie pierwszy raz, kiedy Egerton publicznie wypowiada się na temat postaci. W 2019 roku powiedział brytyjskiemu GQ, że jest świadomy nadziei niektórych fanów Marvela, że zostanie obsadzony jako Wolverine.

„To, że ktokolwiek myśli, że byłbym dobry do tej roli, jest naprawdę pochlebne” – powiedział wtedy Egerton. „Uwielbiam Marvela, ale to tylko materiały dla fanów. Nie ma żadnych podstaw dla tych plotek.”

W innym punkcie ostatniego Timesa wywiadu Egerton przyznał, że nie miał właściwych motywów, przyjmując swoje role w krytycznie złośliwych filmach z 2018 roku Robin Hood i Billionaire Boys Club.

„Zignorowałem swoje instynkty w tych dwóch pracach, ponieważ zaoferowano mi całkiem sporo pieniędzy za ich wykonanie” – powiedział gwiazdor. „A to jest po prostu fatalne. Nie można wybierać ról w ten sposób.”

Czytaj również:  Kanye "Ye" West wypatroszył dom Tadao Ando. Teraz chce za niego 53 miliony dolarów

Latest Posts

Nie przegap