wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Tata Taylor Swift rozdaje fanom kanapki w trakcie trasy koncertowej Eras Tour w Sydney

Podtrzymywanie ich energii.

Tata Taylor Swift, Scott Swift, rozdawał fanom kanapki i owoce podczas piątkowego koncertu Eras Tour w Sydney w Australii.

Na nagraniu wideo udostępnionym przez jednego z uczestników koncertu widać, jak tata Swift trzyma tacę z jedzeniem, pochylając się nad barierkami oddzielającymi publiczność od strefy VIP.

Pomimo głośnej muzyki i zamieszania, można było usłyszeć, jak mówi fanom „pomóżcie sobie sami”.

Tata Taylor Swift rozdawał fanom kanapki w połowie jej trasy koncertowej Eras Tour w Sydney, Australia, w piątek.
Scott Swift stał na zewnątrz apartamentu VIP, otoczony przez ochronę.

Nieśmiałe Swifties otoczyły go, gdy każdy z nich chwycił smakołyk, podziękował mu i poszedł w swoją stronę, podczas gdy jego córka śpiewała „Midnight Rain” w tle.

Podczas tej słodkiej chwili 71-latek miał na sobie czarną koszulkę polo i pasujące do niej spodnie. Stylizację uzupełnił kilkoma bransoletkami przyjaźni, które są podstawą na wszystkich koncertach zdobywcy nagrody Grammy.

„Papa Swift rozdający kanapki i owoce w serduszka”, użytkownik TikTok @pr_ee_13 podpisał wideo. „Czyż nie jest najsłodszy i najbardziej uroczy😍.”

Scott oglądał występ swojej córki z apartamentu VIP wraz z Travisem Kelce. James Gourley/Shutterstock
Scott i Kelce zbliżyli się do siebie, odkąd on i Taylor zadebiutowali we wrześniu. Getty Images

Kilka kroków od Scotta znajdował się najprawdopodobniej chłopak Taylor, Travis Kelce, który w środę podróżował z Las Vegas do Sydney, by wspierać piosenkarkę.

34-letni zawodnik Kansas City Chiefs był widziany za strefą VIP, nosząc kilka bransoletek przyjaźni, klaszcząc, machając do fanów i śpiewając razem z przyjaciółmi.

Jeśli chodzi o Taylor, pokazała swojemu mężczyźnie trochę miłości, wskazując na niego, gdy śpiewała tekst „That’s my man” ze swojej piosenki „Willow” Zmieniła również tekst swojej piosenki „Karma”, aby powiedzieć: „Karma to facet z Chiefs, który wraca prosto do domu.”

Kelce był widziany, jak machał do fanów i dopingował Swift podczas występu. James Gourley/Shutterstock
Zwycięzca Grammy i mistrz Super Bowl połączyli usta po występie. @healeventually/TMX/MEGA

Wcześniej wykonała ten sam ukłon w stronę swojego ukochanego, kiedy uczestniczył w jej koncercie w Buenos Aires w listopadzie 2023 roku. I podobnie jak w Argentynie, Swift i Kelce przytulili się na uboczu przed wspólnym opuszczeniem miejsca koncertu.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Kristen Stewart łączy siateczkowy top bikini z marynarką za 8 tysięcy dolarów i paskami do pończoch podczas występu w "Late Night

Przed koncertem para A-List miała romantyczną randkę w zoo w Sydney, gdzie trzymali się za ręce i spotkali koale.

Mistrz Super Bowl został później zauważony, gdy podziwiał widok z balkonu hotelu Swift za 25 000 dolarów za noc, zanim ta weszła na scenę.

Kelce wylądował w Australii w środę i oboje udali się na randkę do zoo w Sydney. 9 News Australia
Swift okazała wsparcie Kelce’owi, kibicując mu podczas Super Bowl na początku tego miesiąca. REUTERS

Nie jest jasne, jak długo Kelce będzie towarzyszył jej na międzynarodowych koncertach, ale Swift ma występy w Sydney do 26 lutego, zanim poleci do Singapuru.

Swift pokazała ten sam poziom zaangażowania we wspieranie Kelce’a, kiedy uczestniczyła w kilkunastu meczach Chiefs od czasu debiutu ich związku we wrześniu.

Ostatnio piosenkarka „Cruel Summer” przeleciała pół świata, aby zobaczyć jak Kelce wygrywa Super Bowl w Las Vegas.

Latest Posts

Nie przegap