wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift daje słodki ukłon w stronę Travisa Kelce’a podczas wykonywania „So High School” podczas powrotu Eras Tour w Paryżu

„Swag Surfin’ (wersja Taylor).”

Taylor Swift wykonała romantyczny ukłon w stronę Travisa Kelce’a, wykonując utwór „So High School” podczas trasy Eras Tour w Paryżu w czwartek wieczorem.

Podczas wykonywania nowo wydanego utworu, piosenkarka wykonała własną wersję charakterystycznego tańca Kansas City Chief do ich hymnu „Swag Surfin'” zespołu Fast Life Yungstaz.

Wideo uzyskane przez Page Six pokazało Swift siedzącą na schodach – wyglądających jak trybuny stadionu – wraz z kilkoma tancerzami w tle, którzy synchronicznie kołysali się na boki i poruszali rękami jak fale.

Taylor Swift wykonała słodki ukłon w stronę Travisa Kelce’a podczas swojej trasy koncertowej Eras Tour w Paryżu w czwartek wieczorem. Getty Images
Podczas wykonywania „So High School”, piosenkarka naśladowała układ taneczny Kansas City Chief do ich hymnu „Swag Surfin'” autorstwa Fast Life Yungstaz. @jmhendricks88
Siedząc na schodach wraz ze swoimi tancerzami w tle, podskakiwali na boki, kołysząc rękami w powietrzu. Getty Images for TAS Rights Management

Podskakując, Swift śpiewała: „To prawda, harcerze honor / Wiedziałeś, czego chcesz, i chłopcze, masz ją”

Utwór, który jest częścią albumu hitmaker „The Tortured Poets Department”, jest pozornie o Kelce, 34, jak Swift śpiewa o ekscytującym nastoletnim romansie.

34-letnia piosenkarka nawiązała również do swojego burzliwego związku w utworze „The Alchemy”, śpiewając o piłce nożnej i zwycięskich passach.

Podczas tańca gwiazda pop śpiewała: „To prawda, harcerze honor / Wiedziałeś, czego chcesz, i chłopcze, masz ją” Getty Images for TAS Rights Management
Utwór pozornie opowiada o romansie Swift z Kelcem. Getty Images for TAS Rights Management

Swift została słynnie zauważona podczas wykonywania tanecznego ruchu Chiefs, gdy uczestniczyła w meczu swojego ukochanego przeciwko Miami Dolphins na stadionie Arrowhead w Kansas City w styczniu.

Piosenkarka „Cruel Summer” była wówczas widziana w towarzystwie swojej nowej BFF Brittany Mahomes i mamy Travisa, Donny Kelce.

14-krotna zdobywczyni Grammy uczestniczyła w kilku meczach rozgrywającego, odkąd ich romans został upubliczniony we wrześniu.

W styczniu, Swift była widziana w ruchu tanecznym Chiefs podczas meczu z Miami Dolphins na Arrowhead Stadium. Peacock
Tańczyła u boku Brittany Mahomes i Donny Kelce. Peacock

Oboje udowodnili, że są swoimi największymi fanami, ponieważ Swift wspierała Travisa podczas Super Bowl 2024, podczas gdy on uczestniczył w kilku przystankach Eras Tour gwiazdy popu.

Tymczasem gwiazda NFL nie była nigdzie w zasięgu wzroku, gdy piosenkarka „Love Story” wyszła na scenę w Paryżu, aby wznowić międzynarodowy etap swojej trasy koncertowej.

Czytaj również:  Jax Taylor twierdzi, że Tom Sandoval wielokrotnie zdradzał Arianę Madix

Nie omieszkał jednak pochwalić się swoją dziewczyną, pisząc: „[Let’s f-king go]!!! 🙌🏻🙌🏻” w sekcji komentarzy do najnowszego postu gitarzysty prowadzącego Swift, Paula Sidotiego, który pokazał go na scenie obok sensacji popu.

Latest Posts

Nie przegap