czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift mówi, że była „samotna” podczas pisania „Folklore”, mimo że była w związku z Joe Alwynem

Taylor Swift powiedziała, że była „samotna” pisząc „Folklore” pomimo bycia w związku z Joe Alwynem podczas ostatniej trasy Eras Tour w Australii.

Podczas sobotniego koncertu „Folklore” w Melbourne, laureatka Grammy ujawniła, że czuła się samotna, pisząc album podczas kwarantanny podczas pandemii koronawirusa na początku 2020 roku.

„[Wyobrażałam sobie], że zamiast być samotną tysiącletnią kobietą pokrytą kocią sierścią pijącą białe wino, byłam upiorną wiktoriańską damą wędrującą przez las ze świecą w świeczniku i pisałam tylko na pergaminie piórem” – powiedziała w udostępnionym przez fanów klipie z koncertu.

Taylor Swift ujawniła, że czuła się „samotna” podczas pisania „Folklore” w czasie pandemii – pomimo spotykania się z Joe Alwynem. Getty Images for TAS Rights Management
Powiedziała, że była „samotną tysiącletnią kobietą pokrytą kocią sierścią, pijącą [swoją] wagę w białym winie” podczas pisania albumu 2020 podczas sobotniego koncertu Eras Tour w Melbourne w Australii. karmaisacat.1989/TikTok

„To było w mojej głowie, jak myślałem, że wyglądam pisząc 'Folklore’.”

Dodała: „Nie tak wyglądałam… Więc tylko to się liczy – złudzenie.”

Kiedy napisała „Folklore”, 34-letnia Swift była w wieloletnim związku z 32-letnim Alwynem. W rzeczywistości brytyjski aktor pomógł nawet napisać niektóre utwory z albumu 2020, w tym „Exile” i „Betty”

Swift i Alwyn spotykali się w latach 2016-2023. Edward Opi / SplashNews.com

Para zaczęła spotykać się w 2016 roku i utrzymywała swój związek bardzo prywatnie, o czym piosenkarka „Cruel Summer” poruszyła w wywiadzie z Paulem McCartneyem dla Rolling Stone w 2020 roku.

„Myślę, że znając go i będąc w związku, w którym jestem teraz, zdecydowanie podjęłam decyzje, które sprawiły, że moje życie było bardziej jak prawdziwe życie, a mniej jak fabuła, którą można komentować w tabloidach” – powiedziała członkowi Beatlesów po tym, jak pochwaliła go za prowadzenie tak prywatnego życia.

„Niezależnie od tego, czy chodzi o decyzję, gdzie mieszkać, z kim się spotykać, kiedy nie robić zdjęć – idea prywatności wydaje się tak dziwna, że trudno ją wyjaśnić, ale tak naprawdę jest to po prostu próba znalezienia odrobiny normalności.”

Para z pasją utrzymywała swój romans w tajemnicy. TheImageDirect.com
„Idea prywatności wydaje się tak dziwna, że trudno ją wyjaśnić, ale tak naprawdę jest to po prostu próba znalezienia odrobiny normalności” – powiedziała gwiazda pop podczas wywiadu z Paulem McCartneyem w 2020 roku. GC Images

Swift i gwiazda „Conversations With Friends” rozstali się na początku 2023 roku po sześciu latach randkowania.

Czytaj również:  Mark Wahlberg ujawnia, że rozbił imprezę bractwa w college'u córki Elli: "To było szalone

„To nie było dramatyczne. [Związek] po prostu biegł swoim torem”, powiedziało nam źródło w kwietniu.

Od tego czasu Swift zmieniła zdanie na temat tego, jak chce żyć.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Życie jest krótkie. Miej przygody. Zamykając się w domu na wiele lat – nigdy nie odzyskam tego czasu”, powiedziała Time podczas swojego profilu Osobowości Roku 2023 w grudniu ubiegłego roku.

„Jestem teraz bardziej ufna niż sześć lat temu.”

Piosenkarka „Cardigan” zmieniła zdanie na temat życia w tak głębokiej prywatności. JOEL CARRETT/EPA-EFE/Shutterstock
„Życie jest krótkie. Miej przygody. Zamykając się w domu na wiele lat – nigdy nie odzyskam tego czasu”, powiedziała Time w grudniu 2023 roku. JOEL CARRETT/EPA-EFE/Shutterstock

Gwiazda pop stała się również bardziej komfortowa w eksponowaniu swojego życia miłosnego.

We wrześniu Swift i Travis Kelce z Kanas City Chiefs publicznie ujawnili swój związek i od tego czasu obnoszą się ze swoją miłością.

Swift wspierała swojego ukochanego, również 34-letniego, przez cały sezon NFL, aż do jego zwycięstwa w Super Bowl 2024, a zawodowy sportowiec przeleciał tysiące mil, aby złapać zagraniczny koncert Eras Tour.

Swift bezwstydnie cieszyła się bardzo publicznym romansem z Kansas City Chiefs tight end Travis Kelce od czasu ich upublicznienia we wrześniu. Getty Images
Kibicowała mu przez cały sezon NFL 2023-2024, podczas gdy on odwiedził ją w Argentynie na koncercie Eras Tour. AFP via Getty Images

Mówiąc o ich decyzji o otwartości na temat ich romansu, Swift powiedziała Time: „Kiedy mówisz, że związek jest publiczny, oznacza to, że zobaczę, jak robi to, co kocha, pokazujemy się sobie nawzajem, inni ludzie tam są i nie obchodzi nas to.”

Nawiązując do swojego ostatniego związku, dodała: „Przeciwieństwem tego jest to, że musisz podjąć ekstremalny wysiłek, aby upewnić się, że nikt nie wie, że się z kimś spotykasz.”

„I jesteśmy z siebie dumni.”

„Kiedy mówisz, że związek jest publiczny, oznacza to, że zobaczę, jak robi to, co kocha, pokazujemy się sobie nawzajem, inni ludzie tam są i nie obchodzi nas to”, powiedziała w wywiadzie dla Time. Getty Images

Swift ogłosiła swój nowy album, „The Tortured Poets Department”, podczas rozdania nagród Grammy 2024 na początku tego miesiąca, a Swifties przypuszczają, że jest to dziki ukłon w stronę grupowego czatu, który Alwyn dzielił ze swoimi kumplami Paulem Mescalem i Andrew Scottem.

Czytaj również:  "Zdruzgotana" Cara Delevingne pocieszana przez rodziców po tym, jak jej serce zostało "złamane" z powodu ogromnego pożaru domu

Podczas piątkowego koncertu w Melbourne wokalista „Anti-Hero” nazwał pisanie nadchodzącego projektu „kołem ratunkowym”

„To w pewnym sensie przypomniało mi, dlaczego pisanie piosenek jest czymś, co faktycznie prowadzi mnie przez życie i nigdy nie miałam albumu, na którym potrzebowałam pisania piosenek bardziej niż na 'Tortured Poets'” – wyjaśniła.

Latest Posts

Nie przegap