sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift uczestniczy w meczu Chiefs vs. Packers chłopaka Travisa Kelce w Green Bay

Taylor Swift zgłasza się do służby WAG.

Swift, lat 33, była widziana na Lambeau Field wraz z kumpelą Brittany Mahomes w niedzielny wieczór, aby kibicować chłopakowi Travisowi Kelce, gdy Kansas City Chiefs zmierzyli się z Green Bay Packers.

12-krotna zdobywczyni Grammy wspierała drużynę gości w całkowicie czarnym stroju ze skórzanymi butami za kolano i długim, czerwonym płaszczem.

Oczywiście miała też swoją charakterystyczną czerwoną szminkę.

Chociaż Swift stała się niejako stałym bywalcem meczów swojego chłopaka na początku sezonu, piosenkarka „Anti-Hero” nie była w stanie dotrzeć do ostatniej czwórki, podróżując w ramach swojej międzynarodowej trasy koncertowej Eras Tour.

Chociaż spodziewano się, że piosenkarka weźmie udział w meczu Chiefs 20 listopada, musiała go pominąć po przełożeniu koncertu w Brazylii z powodu trudnych warunków pogodowych i śmierci fana.

Taylor Swift powraca na wypełniony po brzegi stadion – ale tym razem nie jest głównym wydarzeniem. USA TODAY Sports via Reuters Con
Gwiazda popu przybyła na Lambeau Field wraz z Brittany Mahomes na mecz wyjazdowy Kansas City Chiefs. Getty Images
Była ubrana w całkowicie czarny strój z długim, czerwonym płaszczem. Getty Images
Drużyna Travisa Kelce zmierzyła się z Green Bay Packers w zimnej i śnieżnej pogodzie. Getty Images

Jednak zaraz po tym, jak Swift zakończyła swój ostatni koncert w Brazylii w niedzielną noc, blond piękność poleciała prosto do Kansas City, aby być z 34-letnim tight endem, który podobno pomógł jej przetrwać ten „druzgocący” czas.

A teraz, gdy Swift ma wolne do lutego, ona i Kelce planują podobno spędzać razem dużo czasu, w tym spotykać się ze wspólnymi przyjaciółmi.


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W piątkowy wieczór para została zauważona razem w świątecznym barze z 28-letnią Brittany i jej mężem Patrickiem Mahomesem.

Według Daily Mail, gwiazda popu i rekordzista tight end również spędzili czas z rozgrywającym Chiefs i jego żoną w ich domu na początku tygodnia.

Swift entuzjastycznie pokazała swoje wsparcie wraz z innymi WAGs Chiefs. AP
Piosenkarka „Cruel Summer” opuściła ostatnie cztery mecze Kelce’a. Getty Images
Teraz, gdy piosenkarka zakończyła trasę koncertową Eras Tour w 2023 roku, oczekuje się, że para spędzi razem dużo czasu. chariah/Instagram

Swift i Kelce przybyli do pałacowej posiadłości osobno, a piosenkarka była prowadzona przez ochronę, podczas gdy gwiazda NFL podjechała swoim Rolls-Royce Ghost.

Czytaj również:  Była doradczyni Donalda Trumpa, Hope Hicks, zaręczyła się z szefem Goldman Sachs, Jimem Donovanem

Po wielogodzinnej wizycie, piosenkarka „All Too Well” podobno wróciła do rezydencji Kelce za 6 milionów dolarów, którą rzekomo kupił, aby zapewnić parze dodatkową prywatność.

Odkąd ich romans rozpoczął się latem, Swift zbliżyła się do wielu przyjaciół gwiazdy NFL – a nawet otrzymała pieczęć zatwierdzenia od wewnętrznego kręgu Kelce’a.

Para, która zaczęła spotykać się we wrześniu, spędzała czas w Kansas City przez cały tydzień. GC Images

Osoba zbliżona do gwiazdy „Catching Kelce” powiedziała niedawno People, że „przyjaciele Travisa uważają, że to dla niego prawdziwa okazja”

„Nadal są trochę zszokowani tym wszystkim – tym, że spotyka się z the Taylor Swift, ale widzieli, jak przyziemna jest z jego przyjaciółmi i rodziną” – powiedziało źródło, dodając, że para naprawdę związała się ze wspólnym napędem i etyką pracy.

„… on uznaje, że jej sztuka jest jej, a on ma to, co jest jego”, podzielili się. „Rozumie terytorium, z którym wiąże się ich związek i, jak powiedział, nie pozwala, aby jakakolwiek hossa wpłynęła na to, jak razem się rozwijają.”

Latest Posts

Nie przegap