wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift w końcu spotyka się z Jasonem i Kylie Kelce podczas meczu Travis’s Chiefs vs. Bills w Buffalo

To sprawa rodzinna!

Taylor Swift dołączyła do brata i szwagierki Travisa Kelce, Jasona i Kylie Kelce, kibicując drużynie Kansas City Chiefs podczas niedzielnego meczu z Buffalo Bills.

Trio było widziane, jak rozmawiało ze sobą w apartamencie VIP po udaniu się do stanu Nowy Jork pomimo trudnych warunków pogodowych.

Grupa podzieliła się garścią uśmiechów, gdy usadowili się na meczu playoff z Carą Delevingne i futbolową bestią gwiazdy pop, Brittany Mahomes.

Swift dała jasno do zrozumienia, komu kibicuje w czerwono-białej kurtce varsity za 1800 dolarów w połączeniu z pasującą czerwoną czapką i charakterystyczną czerwoną szminką.

Jason wyglądał na uduchowionego w czerwonej koszulce z pseudonimem Travisa „Big Yeti.”

Kylie (po prawej) była ubrana w czarny płaszcz. USA TODAY Sports via Reuters Con
Brittany Mahomes (w środku) również dołączyła do ekipy Chiefs. Mark J. Rebilas/USA TODAY Sports via Reuters Con

Koszulka graficzna (32$) jest częścią kolekcji merch dla podcastu Travisa i Jasona „New Heights”.

Jeśli chodzi o Kylie, w apartamencie było jej ciepło w czarnym płaszczu.

To pierwszy raz, kiedy 34-letnia Swift została zauważona w towarzystwie rodzeństwa Travisa, mimo że zżyła się z jego rodzicami, Donną i Edem Kelce, którzy również dołączyli do ekipy.

Swift często uczestniczy w meczach swojego chłopaka wraz z jego rodzicami, Donną i Edem Kelce. Getty Images
Mecz Travisa z Buffalo Bills to wygrana lub powrót do domu. Getty Images

Nie jest jasne, czy jest to pierwsze spotkanie piosenkarza „All Too Well” z 36-letnim Jasonem i Kylie, czy też poznali się już wcześniej w bardziej prywatnym otoczeniu.

Niedzielny mecz rundy dywizji jest pierwszym meczem Travisa, w którym Jason wziął udział w tym sezonie ze względu na swój napięty harmonogram piłkarski.

Ojciec trójki dzieci, uważany za najlepszego centra w NFL, gra dla Philadelphia Eagles. Jednak jego sezon dobiegł końca w zeszłym tygodniu po porażce z Tampa Bay Buccaneers.

To pierwszy mecz Travisa, w którym Jason i Kylie mogli uczestniczyć w tym roku. Getty Images for Prime Video
Sezon Jasona w Philadelphia Eagles zakończył się w miniony weekend. Instagram/@kykelce

Od tego czasu pojawiło się wiele spekulacji, że 13-letnia kariera Jasona może dobiegać końca, co skłoniło wielu fanów NFL – i Swifties – do oddania hołdu legendarnemu centrowi.

Czytaj również:  Bruce Springsteen zostaje po raz pierwszy dziadkiem

Kilku superfanów Swift wzięło udział w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia, aby życzyć gwieździe NFL powodzenia – mimo że nie wiedzieli, kim był, zanim gwiazda popu zaczęła spotykać się z jego bratem.

„Dlaczego płaczę nad jakimś futbolistą, o którym nigdy nie słyszałem 6 miesięcy temu” – napisała na Twitterze jedna z osób w odpowiedzi na wideo Jasona po miażdżącej porażce.

Mówi się, że center może przejść na emeryturę po tym sezonie. REUTERS
Nie jest jasne, czy było to pierwsze spotkanie Swift z bratem jej chłopaka. Getty Images

„Tutaj płaczę po stracie brata chłopaka Taylor” – napisał inny obok podobnego klipu.

„Dlaczego siedzę tutaj i płaczę nad bratem mojej wspierającej emocjonalnie gwiazdy pop, który być może nie gra już w piłkę nożną. Niech to ma jakiś sens” – napisała trzecia osoba.

Niektórzy fani Swift żartobliwie nazwali Jasona „prezydentem narodu Tayvisa” – imienia pary Swift i Travisa – ze względu na jego umiejętności przeprowadzania wywiadów podczas podcastu braci „New Heights”.

Piosenkarka „Cruel Summer” stała się niejako stałym bywalcem meczów Travisa. TNS

Jason zadawał Travisowi trudne pytania dotyczące jego romansu z piosenkarką „Anti-Hero” odkąd zaczęli spotykać się latem, pytając o jego czas spędzony w Argentynie i wścibiając się w jego plany wakacyjne.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W rzeczywistości, Travis może dziękować Jasonowi za jego związek z 12-krotnym zdobywcą nagrody Grammy.

Po tym, jak tight end uczestniczył w jednym z koncertów Swift Eras Tour w lipcu, Jason był tym, który poprosił go o omówienie tego doświadczenia podczas jednego z odcinków podcastu.

12-krotna zdobywczyni Grammy zaczęła spotykać się z przystojnym tight endem latem. AP

Travis wyjaśnił, że próbował – i nie udało mu się – dać gwieździe pop swój numer telefonu. Twierdził również, że nie chciała się z nim spotkać.

Jednak Swift dowiedziała się o zainteresowaniu Travisa jej osobą po tym, jak wideo stało się wirusowe i postanowiła dać szansę przystojnemu sportowcowi.

Czytaj również:  Larsa Pippen wychodzi na zewnątrz w związku z jej romansem z Marcusem Jordanem i więcej zdjęć gwiazd

Oprócz Jasona, kilka innych osób podobno odegrało rolę w ich romansie, w tym Jason Sudeikis, Miles Teller i kuzyn piosenkarki.

Latest Posts

Nie przegap