czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Taylor Swift wspiera Beyoncé w sneakersach Ivy Park podczas sesji nagraniowej w Nowym Jorku

Taylor Swift zabrała Beyoncé do studia nagraniowego – to znaczy jej buty.

Światowa supergwiazda została sfotografowana w środę po południu w Electric Lady Studios w Nowym Jorku, kołysząc parą sneakersów Adidas x Ivy Park.

Miała na sobie styl Ivytopia Savage Trail marki, który został wyprzedany, ale nadal można go kupić z drugiej ręki na StockX.

Buty zestawiła z (również wyprzedaną) polarową kurtką Adidas, czarnymi legginsami i okularami przeciwsłonecznymi w kształcie szylkretu.

34-latka spięła swoje blond włosy w kucyk i pomalowała usta swoją charakterystyczną czerwoną szminką.

Jej wyjście do studia nagraniowego, oczywiście, podsyciło spekulacje fanów, że pracuje nad „Reputation (Taylor’s Version).”

Taylor Swift została zauważona w środę w Electric Lady Studios w trampkach marki Ivy Park należącej do Beyoncé. SplashNews.com
Miała na sobie model Savage Trail Ivytopia, który pierwotnie kosztował 180 dolarów, a obecnie jest już wyprzedany. WavyPeter / SplashNews.com
Swift miała na sobie również polar Adidas w zwierzęcy wzór i czarne legginsy. SplashNews.com

Ona i 42-letnia Beyoncé cieszyły się całkiem niezłym rokiem, kiedy to obie wyruszyły w rekordowe światowe trasy koncertowe, po których ukazały się kasowe filmy.

I choć ludzie od dawna przeciwstawiali sobie laureatki Grammy – ku rozczarowaniu fanów – każda z nich okazała wsparcie drugiej podczas premier swoich filmów koncertowych.

Piosenkarka „Cruel Summer” miała na sobie okulary w żółtych oprawkach i spięła włosy w kucyk. WavyPeter / SplashNews.com
Jej wycieczka do studia nagraniowego podsyciła spekulacje fanów, że pracuje nad „Reputation (Taylor’s Version)” WavyPeter / SplashNews.com

Piosenkarka „Cuff It” pojawiła się na debiucie filmowym Swift „Eras Tour” w Los Angeles w październiku 2023 roku, podczas gdy Swift udała się do Londynu w następnym miesiącu na premierę filmu „Renaissance”.

BFF Swift, Blake Lively, uczestniczyła wraz z nią w premierze „Renaissance”, a później zażartowała z ciągłych porównań między piosenkarkami w Internecie.

„Kiedy dorastałam, kobiety zawsze były nastawiane przeciwko sobie. Zajęło mi aż do dorosłości, aby zobaczyć, że instynkt kobiet do podnoszenia się nawzajem do ich najwyższego potencjału jest normą, a nie wyjątkiem” – napisała obok karuzeli migawek z premiery.

Swift i Beyoncé mają długą historię wzajemnego wspierania się. REUTERS
w 2009 roku twórczyni hitu „Hold Up” kazała Swift wejść na scenę MTV Video Music Awards, aby dokończyć jej przemówienie po niegrzecznym przerwaniu przez Kanye Westa. AP

„Większość moich najlepszych przyjaciółek to kobiety, które byłyby dla mnie zagrożeniem lub konkurencją.”

„Naszym zadaniem jest pokazanie młodszym pokoleniom siły, jaką daje łączenie się, a nie dzielenie.”

Czytaj również:  Książę Harry kpi z "niepokojącego" wypadania włosów księcia Williama w pamiętniku "Spare"

Żartobliwie dodała: „Wszystko po to, by powiedzieć, @beyonce i @taylorswift, że żadna z was nie musi być zagrożona moją popową sławą. Jest miejsce dla nas wszystkich.”

Swift i Beyoncé mają oczywiście długą historię wzajemnego wspierania się.

Każda z gwiazd wzięła udział w zeszłorocznej premierze filmu drugiej. Getty Images for TAS

Twórczyni hitu „Single Ladies” zaprosiła na scenę na gali MTV Video Music Awards w 2009 roku nastoletnią wówczas Swift, aby dokończyć jej przemówienie po tym, jak Kanye West niegrzecznie jej przerwał i narzekał, że Beyoncé powinna była wygrać.

Po tym, jak Beyoncé obejrzała film „Eras Tour” ze Swift i jej fanami w październiku, piosenkarka „Cruel Summer” powtórzyła, jak wdzięczna jest za jej wsparcie i wskazówki przez lata we wzruszającym poście na Instagramie.

„Tak się cieszę, że nigdy nie dowiem się, jak wyglądałoby moje życie bez wpływu @beyonce” – zaczęła.

Po tym, jak Beyoncé wzięła udział w premierze filmu „Eras Tour”, Swift nazwała ją „światłem przewodnim” w całej swojej karierze w sentymentalnym poście na Instagramie. Getty; Instagram/@taylorswift

„Sposób, w jaki nauczyła mnie i każdego artystę tutaj łamać zasady i przeciwstawiać się normom branżowym.”

Swift kontynuowała: „Jej hojność ducha. Jej odporność i wszechstronność.”

„Była światłem przewodnim w całej mojej karierze, a fakt, że pojawiła się dziś wieczorem, był jak prawdziwa bajka.”

Latest Posts

Nie przegap