22 czerwca 2022 | 15:11pm

Gwiazda „Teen Mom OG” Farrah Abraham została oskarżona o pobicie za rzekome spoliczkowanie ochroniarza przed klubem w Los Angeles w styczniu.

Matka jednego dziecka została oskarżona 2 czerwca i ma postawiony zarzut na 23 czerwca, według dokumentów sądowych uzyskanych przez Page Six w środę.

Grozi jej do roku więzienia i $2,000 grzywny.

Pomimo faktu, że przesłuchanie Abraham pojawia się w kalendarzu spraw karnych Superior Court of California dla Los Angeles County, adwokat gwiazdy reality MTV twierdził w środę dla The US Sun, że nie postawiono jej żadnych zarzutów.

„The Law Office of Dario C. Gomez, Esq., w imieniu naszej klientki, pani Farrah Abraham, chciałby wyjaśnić, że żadne zarzuty do tej pory nie zostały wniesione przeciwko pani Abraham w związku z incydentem, który miał miejsce w Grandmaster Records 15 stycznia 2022 roku”, powiedział Gomez w oświadczeniu dla gniazda, które jako pierwsze zgłosiło wiadomości. „To dlatego, że pani Abraham nie popełniła żadnego przestępstwa i jest w rzeczywistości ofiarą w tym wszystkim.

„Nasze biuro obecnie bada ten incydent i jest w trakcie dochodzenia wszelkich środków zaradczych dostępnych dla pani Abraham za fizyczne i emocjonalne szkody, które nasza klientka poniosła w wyniku tego niefortunnego zdarzenia.”

farrah-abraham-23

Abraham został aresztowany w styczniu przed klubem w Los Angeles.

farrahabraham/Instgram

farrah-abraham-26

Abraham został aresztowany w styczniu przed klubem w Los Angeles.

farrahabraham/Instgram

farrah-abraham-22

Abraham został aresztowany w styczniu przed klubem w Los Angeles.

farrahabraham/Instgram

Dalej

Laureatka Grammy została zauważona, gdy całowała się ze swoim aktorem w…

Gomez obiecał również, że Abraham „otrzyma sprawiedliwość, na którą tak słusznie zasługuje.”

Jednakże, kiedy Page Six dotarł do Gomez, odmówił komentarza.

16 stycznia, była gwiazda porno, 31, została umieszczona w więzieniu za rzekome spoliczkowanie ochroniarza w Grandmaster Records w Hollywood.

Czytaj również:  Hoda Kotb idzie na pierwszą randkę od 2 lat po rozstaniu z Joelem Schiffmanem
Farrah Abraham arrested
Została poproszona o opuszczenie klubu, kiedy doszło do rzekomego incydentu.
farrahabraham/Instgram

Według TMZ, Abraham – który ma 13-letnią córkę o imieniu Sophia – został poproszony o opuszczenie klubu, ale odmówił. Gliny zostały następnie wezwane po wstępnym aresztowaniu obywatelskim.

„Nie rozumiem, dlaczego są na mnie zakładane kajdanki”, powiedziała policji w nagraniu uzyskanym przez TMZ. „Nie uderzyłam nikogo. Na kamerze, nie – nigdy bym nikogo nie uderzyła.”

Farrah Abraham bikini
Prawnik Abrahama twierdzi, że jest ona „ofiarą” w tej sytuacji i obiecuje, że wymierzy jej sprawiedliwość.
MEGA

To nie jest pierwszy raz Abrahama w bloku więziennym, ponieważ wcześniej przyznała się do winy w listopadzie 2018 roku do zarzutu wykroczenia oporu wobec policji po tym, jak wdała się w kolejną bójkę z ochroniarzem w hotelu Beverly Hills w czerwcu tego roku.

Została skazana na dwa lata zawieszenia i pięć dni prac społecznych.