7 sierpnia 2022 | 12:39pm

Teresa Giudice wyglądała jak prawdziwa księżniczka podczas swojego wystawnego ślubu w weekend.

Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” powiedziała „I do” Luisowi „Louie” Ruelasowi w sobotę w Park Chateau Estate w East Brunswick, NJ, z rodziną, przyjaciółmi i gwiazdami w obecności.

Giudice, 50, oszałamiała w sukni Marka Zunino, podczas gdy pan młody wyglądał ostro w białej marynarce i muszce.

Gwiazda OG „RHONJ” miała również na sobie niestandardową kryształową tiarę przez Bridal Styles Couture i welon przez Bridal Reflections – który został wyhaftowany, aby dopasować tatuaż, który dostała na cześć swojej zmarłej matki, Antonii Gorgi, która zmarła w marcu 2017 r.

Teresa Giudice
Teresa Giudice oszałamiała w sukni Marka Zunino podczas wiązania węzła z Luisem „Louie” Ruelasem w sobotę.
Instagram/Kennethcooperfilms

„Panna młoda miała na sobie niestandardową suknię Mark Zunino Atelier blush mermaid, która zawierała ponad 300 jardów ręcznie drapowanej angielskiej siatki,” Zunino powiedział Page Six Style w oświadczeniu.

Mark Zunino
Oryginalny szkic Marka Zunino dla sukni Giudice.
Mark Zunino

„Tren miał ponad 100 cali długości, podkreślony kryształowymi i perłowymi detalami, z długimi białymi, koralikowymi rękawiczkami wieczorowymi. Chciałem pomóc Teresie oddać hołd jej rodzinie w jakiś sposób, więc jej welon został zaprojektowany wyłącznie dla niej z trzema dużymi sercami i włoską sentencją 'Sempre Insieme’ co oznacza 'Zawsze razem’.”

Her veil read ‘Sempre Insieme’
Her dramatic veil read: ‘Sempre Insieme.’
Instagram/Mark_Zunino

Zunino kontynuował, „Powiedziała mi, że wszystko w jej życiu dzieje się w trójkach, a z liczbą 3, dlatego trzy różowe serca zostały wyhaftowane nad jej sercem i trzy '3’s’ zostały wyhaftowane w dół po wewnętrznej stronie jej gorsu. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane, aby pomóc zainspirować fantastyczną przyszłość wypełnioną 'miłością, miłością, miłością’, którą Teresa zawsze powtarza!”

The original sketch of her veil detailing.
Oryginalny szkic detali jej welonu.
Mark Zunino

Zunino wydaje się być go-to dla „Housewives” zmierzających do ołtarza, zaprojektował suknie ślubne zarówno dla Denise Richards (kiedy poślubiła Aaron Phypers w 2018 roku) i Tamra Judge (kiedy poślubiła Eddiego Judge’a w 2013 roku).

Teresa Giudice
Gwiazda rzeczywistości oszałamiała w koronkowej sukni i błyszczącej tiarze.

Projektant pojawił się nawet w odcinkach programów „Real Housewives of Orange County” i „Real Housewives of Beverly Hills” Poza branżą ślubną, ubierał gwiazdy od Britney Spears i Beyoncé po Elizabeth Taylor i Joan Collins.

Czytaj również:  Selma Blair ma się lepiej, ale mówi, że SM wciąż "nawiedza" jej "fizyczne komórki
Gia, 21, Gabriella, 17, Milania, 16, and Audriana, 12.
Gia, 21, Gabriella, 17, Milania, 16, i Audriana, 12, w wielkim dniu ich mamy.
Instagram/lelaurier

Druhny, wśród których znalazły się jej koleżanki z planu Dolores Catania i Jennifer Aydin oraz córki Gia, 21, Gabriella, 17, Milania, 16 i Audriana, 12, przygotowywały się razem z Teresą, mając na sobie różowe szaty z futerkiem od Lé Lauriér Bridal by Lauren Holovka.

Teresa Giudice
Córka Giudice przygotowywała się z nią w różowych szatach.

Następnie przebrali się w różowe suknie, w różnych stylach, z Cocos Chateau Gowns na ceremonię i przyjęcie.

Wśród nieobecnych była Dina Manzo, która od tego czasu przeniosła się do Kalifornii.

Teresa Giudice
Giudice na parkiecie.

Brat Teresy, Joe Gorga, i żona Melissa Gorga, również pominęli zaślubiny, ujawniła to wyłącznie Page Six.

Teresa Giudice
Matka czworga dzieci pozuje z rodziną i przyjaciółmi po ceremonii.

„Zostali zaproszeni”, powiedział nam jeden z wtajemniczonych, zauważając, że był „bardzo napięty finał 'Housewives'” nakręcony tydzień przed ślubem.

Giudice i Ruelas, 48, zaręczyli się w październiku 2021 roku, rok po tym, jak ta pierwsza sfinalizowała swój rozwód z byłym mężem Joe Giudice.

Dolores Catania and Jennifer Aydin
Druhny Dolores Catania i Jennifer Aydin oszałamiają w różowych sukniach.

Podczas gdy Giudice początkowo zaprzeczyła, że zaślubiny zostaną sfilmowane dla Bravo, Melissa zasugerowała, że kamery będą kręcone w specjalnym odcinku ślubnym.