środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

„The Heart of Rock and Roll” zakończy swoją działalność na Broadwayu

The Heart of Rock and Roll, musical ze ścieżką dźwiękową autorstwa Hueya Lewisa, nagle zakończy swoją działalność w tę niedzielę.

Musical zawiera wcześniej istniejące piosenki Huey Lewis and the News, ale opowiada oryginalną historię o pracowniku fabryki, który musi wybierać między sukcesem w pracy w fabryce kartonów a marzeniem o zdobyciu sławy jako gwiazda rocka. Spektakl nie zdobył uznania publiczności i nie był nominowany do żadnej nagrody Tony.

Z kolei musical, który został otwarty 22 kwietnia w James Earl Jones Theatre, przez kilka tygodni przynosił niskie zyski. W tygodniu zakończonym 9 czerwca spektakl był grany przy 56-procentowej widowni i zarobił 272 050 dolarów, czyli znacznie poniżej typowych kosztów eksploatacji musicalu.

Do czasu zamknięcia, po poranku 23 czerwca, spektakl będzie miał 24 pokazy przedpremierowe i 72 występy.

Spektakl został wyprodukowany przez Tylera Mitchella, Huntera Arnolda i Kaylę Greenspan, a Lewis był również współproducentem.

„To była czysta radość pracować nad serialem z zespołem twórców, na czele którego stał scenarzysta Jonathan A. Abrams, reżyser Gordon Greenberg, choreograf Lorin Latarro, aranżer muzyki i orkiestrator Brian Usifer oraz szczególna wdzięczność za wsparcie i udział kultowej legendy muzyki Hueya Lewisa” – powiedział Arnold w oświadczeniu. „Mieliśmy zaszczyt mieć niesamowitą obsadę i ekipę, którzy wnieśli swój ogromny entuzjazm, zaangażowanie i talent do każdego występu. Dzięki wydanemu właśnie albumowi z oryginalną obsadą i trwającym rozmowom na temat krajowej trasy koncertowej i międzynarodowych produkcji, musical będzie nadal zachwycał publiczność przez wiele lat”

W obsadzie The Heart of Rock and Roll znaleźli się Corey Cott, McKenzie Kurtz, Tamika Lawrence, Josh Breckenridge, F. Michael Haynie, John Dossett, Zoe Jensen, Raymond J. Lee, John-Michael Lyles, Orville Mendoza i Billy Harrigan Tighe.

Czytaj również:  Berlińskie targi otwierają wrota dla niezależnych transakcji

Latest Posts

Nie przegap