piątek, 24 maja, 2024

Ostatnie posty

TikTok przedstawia listę mocy, inicjatywy na Miesiąc Historii Czarnych (na wyłączność)

Obchody Miesiąca Historii Czarnych w TikTok w tym roku obejmują coroczną listę Visionary Voices, na której wyróżniani są czarnoskórzy twórcy, a także szereg programów w aplikacji i w prawdziwym życiu.

Centrum #BlackTikTok w aplikacji będzie zawierać historie, transmisje na żywo i muzykę od czarnoskórych twórców, firm i organizacji non-profit, takich jak Black Girl Ventures, która w zeszłym roku otrzymała 1 milion dolarów inwestycji z platformy. W tym roku obie firmy łączą siły, aby uruchomić program grantowy Black Girl Ventures Innovate Together TikTok Grant Program, który nagrodzi amerykańskich przedsiębiorców i twórców treści związanych z urodą i stylem życia z puli grantów w wysokości 50 000 USD. Aplikacje są otwarte od dziś.

Ponadto, po raz pierwszy użytkownicy TikTok będą mogli #ShopBlack w aplikacji, w której zostaną wyróżnione firmy i twórcy należące do Czarnych, którzy korzystają z programu partnerskiego TikTok Shop – takie jak @patmcgrathreal, @topicals, @iamstormisteele, @forvrmood, @byamicole, @sooslick, @lysbeautyofficial i @sorellafashion.

Firma przeniesie również swoje programy do świata rzeczywistego, organizując Visionary Voices Black Hollywood Brunch w Los Angeles, a także współpracując z Paramount, aby zorganizować zaawansowane pokazy nadchodzącego filmu biograficznego studia Bob Marley: One Love dla czarnoskórych TikTokerów w Los Angeles i Atlancie.

Twórcy z listy Visionary Voices platformy TikTok (patrz poniżej) również pojawią się w kinach. Dzięki partnerstwu platformy Out of Phone: Cinema ze Screenvision Media, Visionary Voices zostaną wyróżnieni podczas pokazu Screenvision Front + Center przed seansami w 1500 kinach w całym kraju.

„Jesteśmy dumni, że możemy docenić i uczcić wpływ #BlackTikTok na wyznaczanie trendów na tegorocznej liście Visionary Voices” – powiedział w oświadczeniu Shavone Charles, globalny szef TikTok ds. różnorodności i komunikacji integracyjnej. „Przez cały rok staramy się wzmacniać wizjonerskie głosy Czarnych i twórców, którzy nadal kształtują branże i tworzą historię Czarnych.”

Wizjonerskie głosy 2024 #BlackTikTok to:

Czytaj również:  Zwycięzca Oldenburga "The Black Guelph" zostaje wydany w USA (na wyłączność)

Creators

@aliyahsinterlude

@accessbytay

@misswondroussoul

@nyane

@onestopchop

Industry Disruptors

@victoriamonet

@cocojones

@doctor.darien

@igobylu

@jordan_the_stallion8

Small-Owned Businesses

@lorvaeeyewear

@pochigoods

@realmcandles.ca

@theskincarebakery

@topicals

Latest Posts

Nie przegap