3 listopada 2022 | 17:55

Lindsie Chrisley wyznała swojemu tacie, Toddowi Chrisleyowi, że jej decyzja o uprawianiu przedmałżeńskiego seksu doprowadziła ją do zgubnego małżeństwa.

Podczas najnowszego odcinka swojego podcastu „Chrisley Confessions”, Todd poruszył temat rozwodu swojej najstarszej córki z byłym mężem, Willem Campbellem, po tym jak wyszła za mąż w wieku 22 lat.

„Moja córka powiedziała mi w swoim podcaście kilka tygodni temu, że nigdy nie wyszłaby za mąż za swojego męża, gdyby nie uprawiała z nim seksu przed ślubem” – powiedział Todd.

„Wstyd i poczucie winy, które miała za to, że robiła to przed ślubem, jest powodem, dla którego wyszła za mąż, ponieważ czuła się tak … to oczyściło ją … Skończyło się rozwodem.”

Według 53-latka, Lindsie powiedziała mu, że gdyby nie „był tak twardy” dla niej o seksie przedmałżeńskim, mogłaby obrać „inną drogę” i nie wskoczyć w małżeństwo tak szybko.

Lindsie Chrisley in a purple shirt.
Lindsie powiedziała mu, że gdyby nie był dla niej tak surowy w kwestii seksu przedmałżeńskiego, nie wyszłaby za mąż.
Getty Images

Lindsie, obecnie 33, również krótko poruszyła temat swojego rozwodu, gdy usiadła z rodziną do odcinka swojego podcastu „Coffee Convos” w zeszłym miesiącu.

Zauważyła, że jej „pragnienie posiadania rodziny nuklearnej” sprawiło, że została z Campbellem dłużej niż powinna.

Will Campbell, Lindsie Chrisley and their son
Para rozstała się w lipcu 2021 roku po dziewięciu latach razem.
Lindsie Chrisley/Instagram

Jeszcze w lipcu 2021 roku Lindsie i Campbell ogłosili, że ich drogi się rozchodzą po dziewięciu latach razem.

Para, która dzieli 9-letniego syna Jacksona, powiedziała, że nadal „utrzymują największy szacunek [i] miłość do siebie”, jak pracują, aby „pozostać przyjaciółmi [i] być oddanymi rodzicami dla naszego syna, którego oboje bardzo kochamy.”

Była para wcześniej przeszła przez krótkie separacje w 2014 i 2016 roku. Uderzyli w trudny okres w 2019 roku po tym, jak jej były ojciec oskarżył Lindsie o posiadanie „pozamałżeńskich relacji” z alumnami „The Bachelorette” Robby Hayes i Josh Murray.

Czytaj również:  Sam Smith jest krytykowany za "przyciągający uwagę" lateksowy wygląd na 2023 Brit Awards

Podczas gdy Lindsie opisała, że znalazła „uwolnienie”, aby ogłosić swój rozwód, pomogło to również naprawić jej relacje z Toddem, z którym nie rozmawiała od lat.

Todd Chrisley in a black suit.
Gwiazda „Chrisley Knows Best” i jego najstarsza córka zaliczyli wpadkę w 2017 roku.
WireImage

Jednak wielu wierzyło, że duet ojciec-córka pogodził się z powodu skazania Todda i jego żony, Julie na zarzuty o oszustwo na początku tego roku.

„Po tym, jak moje sprawy rozwodowe stały się publiczne, mój tata zamieścił, 'Jestem tutaj, kocham cię, cokolwiek dzieje się w twoim życiu teraz, widzę to'”, powiedziała w swoim podcaście „Southern Tea” w sierpniu.

Julie and Todd Chirsley in black on a red carpet.
Lindsie powiedziała, że jej rozwód zbliżył do siebie duet ojciec-córka, a nie jego problemy z prawem.
Getty Images dla E3 Chophouse Na

W poście – który pozostawił Lindsie „zszokowany” – patriarcha powiedział, że modli się za nią po druzgocących wiadomościach.

„Jestem tutaj. Kocham cię. Cokolwiek dzieje się teraz w twoim życiu, widzę to i wypracowuję wszystkie rzeczy na dobre, dla ciebie, moje dziecko”, napisał na Instagramie 28 lipca. „Nie ma nic, co możesz zrobić lub zrobiłaś, co sprawi, że kiedykolwiek będę cię mniej kochał”.

Ich feud rozpoczął się jeszcze w 2017 roku, kiedy matka jednego opuściła rodzinne reality show z powodu różnic z opiniotwórczym ojcem.