piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Tom Brady bawi się we Włoszech podczas pierwszego publicznego spotkania od czasu komediowego roastu, który „zranił” byłą Gisele Bündchen

Tom Brady wydawał się być w świetnym nastroju po tym, jak po raz pierwszy widziano go po komediowym roaście Netflixa, który „zranił” jego byłą żonę, Gisele Bündchen.

46-letni emerytowany gwiazdor NFL był w sobotę w Wenecji we Włoszech, aby wspierać swoją drużynę wyścigową E1, która ma ścigać się w niedzielę.

Brady, który stał się współwłaścicielem zespołu w zeszłym roku, został nagrany na wideo online, rzucając piłkę nożną przez Grand Canal.

Tom Brady był w dobrym nastroju, gdy pojawił się w Wenecji we Włoszech, aby wesprzeć swoją drużynę wyścigową łodzi elektrycznych przed niedzielnym wyścigiem. Daniele Venturelli/Getty Images
Zgodnie z filmem udostępnionym w mediach społecznościowych, były rozgrywający rzucił piłkę nożną pilotce Team Brady, Emmie Kimiläinen. Daniele Venturelli/Getty Images

„To długa droga”, powiedział przed rzuceniem piłki do pilota Team Brady, Emmy Kimiläinen.

„To samo stanie się w niedzielę” – zażartował, odnosząc się do nadchodzącego wyścigu.

„To było niesamowite”, zareagował 34-letni Kimiläinen.

Według NBC 4, Brady dołączył do listy innych celebrytów, w tym Rafaela Nadala, Didiera Drogby i Sergio Péreza, którzy w zeszłym roku byli współwłaścicielami drużyny wioślarskiej.

„To samo stanie się w niedzielę” – zażartował po tym, jak Kimiläinen złapał podanie. Daniele Venturelli/Getty Images
Brady został współwłaścicielem zespołu wyścigowego łodzi elektrycznych w zeszłym roku. Daniele Venturelli/Getty Images

„Cieszę się, że mogę dołączyć do Rafaela Nadala, Didiera Drogby i Sergio Péreza, wszystkich wspaniałych sportowców, którzy chcą rywalizować na najwyższym poziomie i współpracować, aby pomóc uczynić przemysł żeglarski bardziej zrównoważonym, tworzyć niesamowite wydarzenia, a zwłaszcza wygrywać” – napisał wówczas Brady w oświadczeniu.

„Moje przesłanie do konkurencji: bądźcie przygotowani na drugie miejsce, ponieważ dążymy na szczyt.”

Pojawienie się byłego rozgrywającego Tampa Bay Buccaneers nastąpiło po tym, jak został upieczony w komediowym programie Netflix „The Roast of Tom Brady” na początku tego tygodnia.

Brady żartował na temat swojej kariery piłkarskiej i niedawnego rozwodu z Bündchen.

Dołączył do Rafaela Nadala, Didiera Drogby i Sergio Péreza jako współwłaściciel. Daniele Venturelli/Getty Images
Outing oznacza pierwszą publiczną wizytę byłej gwiazdy NFL od czasu jego komediowego roastu Netflix, który sprawił, że jego była Gisele Bündchen poczuła się „zraniona” Daniele Venturelli/Getty Images

Page Six informowało wcześniej, że 43-letnia supermodelka została „zraniona” przez program z powodu żartów komików na temat ich byłego małżeństwa.

Źródła bliskie Bündchen powiedziały, że była zdenerwowana tymi żartami, ponieważ czuła, że Brady po raz kolejny nie przedłożył ich życia domowego nad karierę piłkarską – rozdźwięk, który ostatecznie doprowadził do ich rozwodu w październiku 2022 roku.

Czytaj również:  Marvin Gaye III wnosi o rozwód z żoną Wendy po incydencie przemocy domowej

Źródło bliskie produkcji powiedziało również Page Six, że mama dwójki dzieci, która od tego czasu zaczęła spotykać się ze swoim trenerem jiu-jitsu, Joaquimem Valente, „musi mieć poczucie humoru.”

Brady przyjmował żarty na temat swojego małżeństwa i rozwodu od wielu komików, w tym Jeffa Rossa i Kevina Harta. Getty Images for Netflix
Page Six donosiło wcześniej, że Bündchen uważała, że Brady ponownie wybrał karierę ponad rodzinę – rozdźwięk, który doprowadził do ich rozwodu w 2022 roku. gisele/Instagram

„Wszystko było w dobrej zabawie” – powiedział informator, dodając, że Brady nie był wcześniej świadomy żartów, ale żarty na temat jego dzieci były poza granicami. (Brady dzieli syna Jacka, 16, z byłą Bridget Moynahan oraz syna Benjamina, 14, i córkę Vivian, 11, z Bündchen.)

„Podobnie jak w przypadku każdego roastu, ani Tom, ani żaden z uczestników nie wiedział, co zostanie o nich powiedziane” – dodało źródło.

„Ale jak w przypadku każdego roastu, celują w publiczne części twojego życia.”

Latest Posts

Nie przegap