20 lipca 2022 r. | godz. 17:58

Tom Cruise, który do tej pory mieszkał w luksusowym pokoju hotelowym w Londynie, szuka bardziej stałego miejsca zamieszkania.

Powiedziano nam, że aktor „Mission Impossible” szukał miejsca w ekskluzywnej dzielnicy Kensington, w pobliżu królewskiego Pałacu Kensington.

„Robi zakupy w przedziale 10 milionów dolarów”, mówi nasze źródło. „To będzie nowe miejsce i będzie działać bardziej jako główna rezydencja”

Potentat Virgin Richard Branson, projektantka mody Stella McCartney, Robbie Williams i gwiazda „Mr. Bean” Rowan Atkinson podobno wszyscy mieszkali w posh neighborhood.

Obszar ten jest również domem dla łabędziej ulicy Kensington Palace Gardens, która została nazwana „Billionaires Row” Ta ogrodzona społeczność oferuje ścisłe bezpieczeństwo i jest domem dla miliarderów Romana Abramowicza i Lena Blavatnika oraz potentata stalowego Lakshmi Mittala.

Jednakże, domy w tym miejscu wydają się być poza budżetem dla tego, czego Cruise szuka, ze średnią wartością 35 milionów dolarów.

Tom Cruise at
Cruise uczestniczył w „Top Gun: Maverick”, którego premiera odbyła się w tym mieście.
FilmMagic

Buzz o zauroczeniu Cruise’a Londynem nie jest doniesieniem mniejszości. Źródło wcześniej powiedziało In Touch Weekly, że gwiazda „Rain Man” zakochała się w tym mieście.

„Tom uwielbia deszczową pogodę, ludzi, długie spacery po mieście”, powiedział insider. „Nigdy wcześniej nie miał miejsca, które mógłby nazwać domem, nie bardzo, ale w końcu znalazł to w Londynie”.

Tego lata gwiazda „Top Gun” uczestniczyła w Platynowym Jubileuszu Królowej, Grand Prix Wielkiej Brytanii oraz Wimbledonie, gdzie wyglądał na pozytywnie uradowanego na widok Kate Middleton.

Często widywano go na kolacjach, ostatnio z Salmą Hayek i jej mężem miliarderem, François-Henri Pinault.

Tom Cruise and Kate Middleton at Wimbledon
Był również na Wimbledonie i przyjaźnił się z rodziną królewską.
AFP via Getty Images

Źródło powiedziało The Daily Mail w tym miesiącu, że Cruise „zakochał się we wszystkim, co dotyczy Wielkiej Brytanii. Jego córka mieszka tutaj, lubi dobrą 'cuppa’ i uwielbia fakt, że może być sobą. Największą rzeczą jest to, że rozwinął odpowiedni krąg przyjaciół. Jest najszczęśliwszy, jakiego kiedykolwiek widziałem.”

Czytaj również:  Była Julia Haart próbuje zlikwidować imprezę Beto O'Rourke w ich byłym domu

Córka Cruise’a z Nicole Kidman, Isabella, mieszka w pobliskim Croydon.

Podczas kręcenia „Mission Impossible” w 2020 roku, Cruise podobno mieszkał w penthouse’ie o wartości 455 000 dolarów miesięcznie w Corinthia Residences, które wcześniej należały do nikogo innego jak The Queen.

Tom Cruise
Cruise posiadał wcześniej domy w Wielkiej Brytanii.
Getty Images

Podczas blokady podobno przebywał w brytyjskiej siedzibie scjentologii w pobliżu Sussex.

Podobno ma również miejsce w gated community w maleńkim Biggin Hill. Wcześniej posiadał dom w East Grinstead, ale sprzedał go w 2016 roku.