sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Travis Kelce pije szampana w otoczeniu kobiet w klubie Vegas po rozstaniu z Taylor Swift w Australii

Travis Kelce kontynuował świętowanie zwycięstwa Kansas City Chiefs w Super Bowl w Las Vegas w weekend – tym razem bez dziewczyny Taylor Swift.

Sportowiec, który wylądował w Sin City w sobotę rano po dwudniowej podróży do Australii, udał się prosto do LAVO, gdzie widziano go pijącego szampana w otoczeniu kobiet podczas imprezowego brunchu.

Zdjęcia uzyskane przez Page Six pokazują 34-letniego tight enda w żółtej koszuli w stylu hawajskim, który stał na szczycie stołu i tańczył z kolegą z drużyny Patrickiem Mahomesem.

Na imprezie pojawiła się również lodowa rzeźba przypominająca trofeum Vince’a Lombardi, DJ i mnóstwo alkoholu, w tym butelki szampana typu magnum.

W pewnym momencie uroczystości, która trwała od 14:00 do 17:00, Kelce był widziany śpiewającego do remiksu przeboju Swift „Love Story”

Travis Kelce imprezował w Las Vegas po spędzeniu dwóch dni w Australii z Taylor Swift. Brian Prahl / SplashNews.com
Widziano go pijącego szampana, podczas gdy kobiety tańczyły za nim na stołach. Brian Prahl / SplashNews.com
Do sportowca dołączył rozgrywający Chiefs Patrick Mahomes. Brian Prahl / SplashNews.com

Filmy nagrane przez fanów pokazują gracza NFL machającego rękami w powietrzu podczas śpiewania melodii, zaledwie 24 godziny po opuszczeniu piosenkarki, również 34-letniej, w Sydney.

Page Six potwierdziło w piątek, że Kelce wraca do USA, aby ponownie spotkać się z Mahomesem i innymi kolegami z drużyny, aby kontynuować świętowanie zwycięstwa w Super Bowl 2024 nad San Francisco 49ers.

W międzyczasie Swift pozostała na Down Under, aby wziąć udział w dwóch ostatnich koncertach Australian Eras Tour, zanim rozpocznie międzynarodowy etap swojej trasy koncertowej w Singapurze.

Na imprezowy brunch założył koszulę w stylu hawajskim. Brian Prahl / SplashNews.com
Tymczasem Swift wystąpiła na scenie w Sydney w Australii. AFP via Getty Images

Podczas niedzielnego występu na scenie, autorka hitu „Cruel Summer” powiedziała, że była „oszołomiona” tłumem w Sydney.

„To jest jak halucynacja, którą mam”, powiedziała publiczności.

„To jest szczerze … Nie wiem, czy znam ten poziom, na którym jesteś. Być może jestem na niezbadanym terytorium. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Jestem po prostu oszołomiona. Dziękuję bardzo” – dodała.

Czytaj również:  Przełożony koncert Drake'a w Apollo odbędzie się mimo kontuzji kostki
Wcześniej w tym tygodniu Kelce poleciał do Australii, gdzie wziął udział w jej koncercie Eras Tour. James Gourley/Shutterstock

Na początku tygodnia Kelce był pod ręką, by wspierać ją z namiotu VIP na Accor Stadium.

Trzykrotny mistrz Super Bowl został zauważony wchodząc na obiekt w piątek wieczorem, wysoko bijąc Swifties, kołysząc nadgarstkiem wypełnionym bransoletkami przyjaźni.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Pozował nawet do zdjęć z innymi celebrytami, w tym Ritą Orą i byłą przyjaciółką Swift, Katy Perry, która żartowała z ich waśni, kołysząc się do „Bad Blood”

Pod koniec występu Swift oddała hołd swojemu ukochanemu, po raz kolejny zmieniając tekst w swojej piosence „Karma”

Para, która zaczęła spotykać się zeszłego lata, świętowała zwycięstwo Chiefs w Super Bowl w Las Vegas na początku tego miesiąca. Mike Kirschbaum/Wynn Las Vegas / MEGA

Śpiewała: „Karma to facet na Chiefs / Coming straight home to me.”

Ten uroczy moment nastąpił niecały miesiąc po tym, jak Swift pomogła Kelce świętować wielkie zwycięstwo jego drużyny w Las Vegas.

14-krotna zdobywczyni Grammy, która oglądała mecz ze strefy VIP wraz z Blake Lively i Ice Spice, również dołączyła do niego na gwiazdorskim afterparty drużyny.

Latest Posts

Nie przegap