czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Travis Kelce, Taylor Swift przytulają się do Megan Fox, MGK na nowym podwójnym zdjęciu z imprezy Super Bowl

Travis Kelce i Taylor Swift przytulili się do Megan Fox i Machine Gun Kelly na imprezie po Super Bowl.

Cała czwórka była uśmiechnięta, pozując do zdjęcia udostępnionego na koncie fana na Instagramie w sekcji VIP klubu nocnego Zouk w Resorts World w Las Vegas w niedzielę.

Piosenkarka „Lover” uśmiechała się z zamkniętymi oczami, opierając głowę na ramieniu gwiazdy Kansas City Chiefs i obejmując go ramionami.

Jeśli chodzi o aktorkę „Jennifer’s Body” i jej ukochanego, błysnęli do kamery znakami pokoju, a Fox również obciągnęła usta.

Zdjęcie grupowe zaskoczyło kilku fanów, którzy stwierdzili, że widok tej czwórki na podwójnej randce nie był na ich „karcie bingo 2024”

„Nigdy nie wyobrażałem sobie, że Taylor Swift będzie świętować w klubie w Vegas, pijana z MGK i Megan Fox, po zwycięstwie jej chłopaka w Super Bowl” – napisał jeden z fanów na X. „Życie jest pełne niespodzianek!”

Travis Kelce i Taylor Swift przytulili się do Megan Fox i MGK na imprezie po Super Bowl. Instagram/joeoravec3
Cała czwórka uśmiechała się do siebie na przytulnym zdjęciu w klubie nocnym Zouk w Resorts World w Las Vegas w niedzielę. ISA/MEGA

Swift i Kelce, oboje w wieku 34 lat, świętowali razem całą noc po zwycięstwie Chiefs nad San Francisco 49ers w Super Bowl w weekend.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Podczas pobytu w klubie nocnym, gwiazda NFL zaśpiewała później przebój Swift z 2008 roku „You Belong With Me” ze stoiska DJ-a The Chainsmokers.

Chociaż nie zostali zauważeni razem w klipie, duet śpiewał do siebie z daleka, gdy Kelce zmienił tekst, by zapytać Swift: „Czy jesteś we mnie zakochana?”

Kilku fanów stwierdziło, że czwórka spędzająca razem czas nie była na ich „karcie bingo 2024” Getty Images

Oboje byli również widziani na parkiecie XS Nightclub w Wynn podczas tańca do techno wersji utworu Swift „Love Story” z 2008 roku

Urocze wideo pokazało ich śpiewających sobie nawzajem, gdy 14-krotna zdobywczyni Grammy przyciągnęła go do siebie, by się przytulić.

Twórczyni hitu „Bad Blood” upamiętniła nawet tę noc, publikując Kelce na swoim TikTok po raz pierwszy w poniedziałek.

Czytaj również:  Celine Dion zdiagnozowana z zespołem sztywnej osoby, odwołuje koncerty
Wcześniej gwiazda Kansas City Chiefs pomogła swojej drużynie pokonać San Francisco 49ers w Super Bowl. Getty Images

Wcześniej tego dnia Swift przybyła na Allegiant Stadium, aby obejrzeć mecz swojego mężczyzny z 49ers wraz ze swoimi przyjaciółmi Blake Lively, Ice Spice i Laną del Rey.

W momencie, gdy Chiefs ogłosili zwycięstwo, twórczyni hitów i jej przyjaciele natychmiast zaczęli wiwatować, zanim upadli na siebie.

W ciągu kilku minut piosenkarka „Cruel Summer” wyszła z apartamentu VIP, aby dać Kelce’owi wielkie zwycięstwo.

Latest Posts

Nie przegap