środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Travis Kelce uśmiecha się, gdy Taylor Swift śpiewa tekst propozycji „Love Story” podczas trasy Eras Tour w Londynie

Travis Kelce uśmiechnął się – a nawet wydawał się rumienić – gdy Taylor Swift śpiewała o zaręczynach w „Love Story” podczas pierwszego koncertu Eras Tour w Londynie w piątek.

Na filmie krążącym w mediach społecznościowych, gwiazdę futbolu można zobaczyć tańczącą w rytm przeboju swojej dziewczyny i uśmiechającą się, gdy śpiewała: „Ukląkł na ziemi i wyciągnął pierścionek / I powiedział: „Wyjdź za mnie, Juliet / Nigdy nie będziesz musiała być sama.”

Fani podchwycili jego dziecięcy uśmiech, który podekscytował ich możliwością zaręczyn w ich przyszłości.

Travis Kelce wydawał się rumienić, gdy Taylor Swift śpiewała o zaręczynach w utworze „Love Story” podczas piątkowego koncertu w Londynie. daylightlover28/X
Fani uważali, że jego uśmiech mógł sugerować zaręczyny w przyszłości. daylightlover28/X
„A co jeśli wyszedł na scenę podczas tej piosenki i oświadczył się jej???” zastanawiał się jeden z fanów na TikTok. daylightlover28/X
Inna napisała: „Mam na myśli jego uśmieszek, piosenkę, cały gang, który tam był, mówię tylko, że to nie byłby zły moment 😉” daylightlover28/X

„To prawdopodobnie moja wyobraźnia, ale…. Naprawdę wygląda na to, że Travis robi mały, chytry uśmieszek, kiedy śpiewa o klęczeniu i wyciąganiu pierścionka” – skomentował jeden z użytkowników X.

„Widziała tak wiele kobiet, którym oświadczano się na jej koncertach, co jeśli wyszedł na scenę podczas tej piosenki i oświadczył się jej???” zapytał fan TikTok.

„Mam na myśli jego uśmieszek, piosenkę, cały gang tam będący, mówię tylko, że nie byłby to zły czas 😉”, zasugerował trzeci.

Kelce milczy na temat ewentualnych planów zaręczynowych. BeautifulSignatureIG / SplashNews.com
Jednak osoba wtajemniczona powiedziała Page Six w tym roku, że może zadać pytanie w okolicach ich pierwszej rocznicy w lipcu. GC Images

Swifties byli również podekscytowani widząc brata Travisa, Jasona Kelce, puszczającego luzem w namiocie VIP za nim. Żona Jasona, Kylie Kelce, również była obecna na pokazie.

Podczas gdy zawodnik Kansas City Chiefs trzymał swoje usta zamknięte na temat jakichkolwiek planów zaręczynowych, osoba bliska parze powiedziała Page Six na początku tego roku, że „dyskutowali” o zaręczynach w okolicach ich pierwszej rocznicy w lipcu.

„Scott został poproszony o błogosławieństwo i udzielił go z całego serca, a Travis rozmawiał z przyjaciółmi o pierścionku” – powiedziało nam inne źródło w grudniu ubiegłego roku.

Swift i Kelce publicznie wspierają się nawzajem od czasu upublicznienia ich związku we wrześniu ubiegłego roku. Getty Images
Uczestniczyła w 13 jego meczach NFL w zeszłym sezonie, podczas gdy on latał po całym świecie, by oglądać jej występy. Getty Images

Swift i Travis, oboje w wieku 34 lat, upublicznili swój romans we wrześniu 2023 roku, kiedy piosenkarka uczestniczyła w meczu NFL swojego ukochanego przeciwko Chicago Bears.

Czytaj również:  T.J. Holmes i Amy Robach idą ramię w ramię po randce wśród dramatu romansowego "GMA3"

Kibicowała mu na 12 kolejnych meczach w całym sezonie piłkarskim, a on w zamian poleciał do Ameryki Południowej, Azji i Europy, aby zobaczyć ją na scenie.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Pomimo pewnej reakcji, piosenkarka „Midnights” dała jasno do zrozumienia, że ona i Travis nie wstydzą się pokazywać swojej miłości podczas swojego profilu Osoby Roku Time 2023.

„Kiedy mówisz, że związek jest publiczny, oznacza to, że zobaczę, jak robi to, co kocha, pokazujemy się sobie nawzajem, inni ludzie tam są i nie obchodzi nas to” – zauważyła.

Swift potwierdziła w grudniu 2023 roku, że ona i Kelce czują się komfortowo, ujawniając swój romans. Gareth Cattermole/Getty Images
„Jesteśmy po prostu z siebie dumni” – wyjaśniła. Shirlaine Forrest/Getty Images for TAS Rights Management

„Przeciwieństwem tego jest to, że musisz podjąć ekstremalny wysiłek, aby upewnić się, że nikt nie wie, że się z kimś spotykasz. A my po prostu jesteśmy z siebie dumni.”

Wcześniej w tym miesiącu Kelce ujawnił, że jedną z jego ulubionych rzeczy do zrobienia ze zwycięzcą Grammy jest gotowanie.

„Taylor robi świetne Pop-Tart i bułeczki cynamonowe” – dodał.

Latest Posts

Nie przegap